Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudják elfogadni...

Miért nem tudják elfogadni hogy nem szeretem az állatokat?

Figyelt kérdés

Amúgy semmi bajom velük, de nem is vagyok rá kiváncsi.

Tesóm állandóan mutogatja nekem a macskáját ha beszélünk meg képeket küld róla... már többször is mondtam neki hogy aranyos de nem inkább vele akarok beszélni (messE lakunk egymástól és csak videóhívásban beszélünk.


2023. febr. 21. 15:09
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bántod őket, csak hagyod élni hagyni őket, akkor szerintem nincs veled gond, hogy nem szereted őket. Te ilyen vagy, ők (azaz a többi ember) olyanok.
2023. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
77%

Empátia ide vagy oda, szerintem mindenki megőrül attól, hogyha olyan témát tolnak az arcába ami nem érdekli. Akár macska, akár gyerek.


Fordítva nézve meg nem egyszerű ez a beszélgetés dolog. Hiszen nehéz összehangolódni, olyan embert, témát találni, amiről lehet beszélni. Én magam például a hobbimról szeretek beszélni, most ha ez valakit nem érdekel, akkor azzal tulajdonképpen nehéz mit kezdeni, hiszen ha velem akar beszélni akkor nekem az életem fontos része ez is.

2023. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 Darius- ***** válasza:
88%
Nézd, vagy megmondod kerek perec, hogy legyen vége, ne mutasson tobbet, mert otthagyod vagy folytatja.
2023. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
27%
Részben nehéz megérteni, hogy a francba nem szeretheti valaki az állatokat, részben viszont érthető hogy valaki utálja, hogy a jelen korunkban sokan, a nyomorult szeretet hiányos életüket, állatokkal akarják kompenzálni, emberi kapcsolatok helyett. Így szaporodnak milliószámra ezek patkányméretű felelőség nélkül tartható gnomok, amiket el sem lehet engedni a 10 méteres porázról, mert megsem találna többet "gazdát".
2023. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
100%

Az emberek személyisége változhat. Lehet, hogy simán megszerette tesód. :)

A lényeg az, hogy szerintem arról szeret beszélni veled amit szeret és megakarja osztani veled is. Ezért van, hogy például a a cicát mutogatja.

2023. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!