Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudják elfogadni...

Miért nem tudják elfogadni hogy nem szeretem az állatokat?

Figyelt kérdés

Amúgy semmi bajom velük, de nem is vagyok rá kiváncsi.

Tesóm állandóan mutogatja nekem a macskáját ha beszélünk meg képeket küld róla... már többször is mondtam neki hogy aranyos de nem inkább vele akarok beszélni (messE lakunk egymástól és csak videóhívásban beszélünk.


2023. febr. 21. 15:09
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatban él, a párja miatt vették a macskát...

Elmondtam neki, de nem tudja elfogadni hiszen újra és újra ugyanez történik.

2023. febr. 21. 15:41
 12/55 anonim ***** válasza:
55%
Te nem olvasod amit a kérdező írt? Már mondta neki és mégis tolja a pofájába a macskás képeket, ahelyett, hogy beszélgetnének.
2023. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, pont ez történik.. :-(
2023. febr. 21. 15:43
 14/55 anonim ***** válasza:
38%

Mondom, hogy beszélje meg ha más nem akkor modja azt, hogy telibeszarik a macskájukra és nem a macskával beszél hanem vele.Ennyi.

Mellesleg te nem olvastad mivel azt írja, hogy videochaten bsztatja vele és nem képekben.

2023. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván zavaró megértem velem is volt ilyen csak akkor a kajákat mutogatták
2023. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Főleg videócseten igen, mondjuk volt már h küldött videót vagy képet üzenetben. Mivel arra nem igazán reagáltam gondolom azért nem küldi már őket.
2023. febr. 21. 15:47
 17/55 anonim ***** válasza:
16%

15.44 es hú te súlyosabb eset vagy mint hittem. Tényleg nem olvastad el, amit a kérdező írt.

"meg képeket küld róla" , "már többször is mondtam neki hogy aranyos de nem inkább vele akarok beszélni". Tessék, kiemeltem neked a lényegi részeket. Nem kell hálálkodnod.

2023. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a cica a mentőöve. Eltereli a problémájáról témát, kizökkent a beszélgetésből vagy az is lehet, hogy veled nem találja a közös témát. Csak egy ötlet.
2023. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
16%
"Főleg videócseten igen" 18 as szerintem maradj csöndben inkább.
2023. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
90%

De akkor meg miért írod, hogy "nem szeretem az állatokat". Mikor később kiderül, hogy valójában nem is erről van szó.


A te bajod az, hogy a tesód nem normálisan beszél veled, hanem csak és kizárólag a macskája a téma, őt mutogatja, róla szól minden. Ez a probléma, nem pedig az, hogy te szereted vagy nem szereted az állatokat.


Sikerült úgy feltenned a kérdést, hogy adtál magadnak egy támadási felületet. Most minden állatőrült neked esik majd.


Miközben pedig itt a tesóddal való kapcsolatod inkább a kérdés.

2023. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!