Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudják elfogadni...

Miért nem tudják elfogadni hogy nem szeretem az állatokat?

Figyelt kérdés

Amúgy semmi bajom velük, de nem is vagyok rá kiváncsi.

Tesóm állandóan mutogatja nekem a macskáját ha beszélünk meg képeket küld róla... már többször is mondtam neki hogy aranyos de nem inkább vele akarok beszélni (messE lakunk egymástól és csak videóhívásban beszélünk.


2023. febr. 21. 15:09
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Jajj ez az az elfogadás... ő nem fogadja el hogy én hogy állok a témához, én elfogadtam csak nem érdekel. Egyébként régen ő is hasonlóan vélekedett a témáról mint én, szóval én nem változtam csak ő.
2023. febr. 21. 16:32
 42/55 anonim ***** válasza:
65%
Szóval érthető, ha téged meg a folytonos macskatéma idegesít.
2023. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
25%
Attól nem lesz okosabb a testvéred, hogy te nem fogadod el.
2023. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
De pontosan mit kellene tennem szerinted? Úgy csinálni mint aki szintén odavan a macskájáért annak ellenére hogy nem? Szerintem az elfogadásnál nem erről van szó.
2023. febr. 21. 16:48
 45/55 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy nem tudsz vele mit csinálni. Ő ilyen (lett). Próbálj meg neki más érdekes dolgokat mutatni. Próbálj meg feldobni témákat. Kérj tőle tanácsot. Olyan dolgokról beszélj vele, amiben ő jó, de nem a macskák.
2023. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
40%
Számomra a tukmáló, obszesszív magatartás mindig taszító, legyen szó bármiről. Igenis legyen valakivel több beszédtéma, ne csak ugyanazokat a dolgokat mondja el minden egyes beszélgetésnél. Szóval teljesen megértem ha besokalltál, kérdező. Egyébként tiszteletben kellene tartania, hogy nem vagy odáig az állatokért, ha ez nem megy akkor nem igazi barát, és nem éri meg az idődet. Amúgy ettől ne tartsd magad szar embernek, amíg nem akarod bántani őket, csak szimplán hidegen hagynak, addig semmi gond nincs ezzel.
2023. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértést! Próbálkozok majd :)
2023. febr. 21. 17:15
 48/55 anonim ***** válasza:
25%
Küldd át neki ennek a kérdésnek a linkjét ;)
2023. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
75%

"állandóan mutogatja nekem a macskáját ha beszélünk meg képeket küld róla... már többször is mondtam neki hogy aranyos de nem inkább vele akarok beszélni"


Van ez, meg a másik, aki a kölykeivel spammol.

Nem értik meg hogy nem érdekel masokat, mert nekik fontos része az életüknek.

2023. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
67%
Hát fontosnak fontos és aranyos, de eléggé zavaró sajnos.
2023. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!