Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudják elfogadni...

Miért nem tudják elfogadni hogy nem szeretem az állatokat?

Figyelt kérdés

Amúgy semmi bajom velük, de nem is vagyok rá kiváncsi.

Tesóm állandóan mutogatja nekem a macskáját ha beszélünk meg képeket küld róla... már többször is mondtam neki hogy aranyos de nem inkább vele akarok beszélni (messE lakunk egymástól és csak videóhívásban beszélünk.


2023. febr. 21. 15:09
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
14%
Én maradjak csendben, mikor a szövegértési gondokkal küzdő kolléga, még a megfelelő válasz sorszámát sem tudja eltalálni? :D
2023. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
44%

#24

De akkor nem a valódi problémádról szól a kérdés, hiszen nem “nem szereted az állatokat”, csak nem érdekel a tesód tukmálása.

2023. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
Hát minden benne van a kérdésben és a leírásában, szóval nem bánom hogy így írtam ki
2023. febr. 21. 16:15
 34/55 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a 7-es leírta tökéletesen az állatokra vonatkozó részt. Sok ember esetében lelki oka lehet, hogy az állatokhoz menekül. Sok egyszerűbb tőlük szeretet kapni, mint az emberektől. Ahogy a legtöbb ember, ő is csak másban keresi a hibát. Az nem lehet, hogy miatta rosszak az emberekkel a kapcsolata.


Ami tesódat illeti, egy egyszerű ember. Erről tud beszélni. Ez érdekli őt. Fogadd el ilyennek!

2023. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
27%
Ez amúgy annyira jellemző az oldalra, hogy szegény kérdező kirak egy kérdést, és még a 4. oldalnál tartva sem érkezik rá érdemi válasz, hanem elmegy teljesen más irányba az egész társalgás.
2023. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
69%
31-es valakinek a kommentjét kitörölték mert megsértette a szabályt, azért van félreírva.Na de mindegy úgyis csak beszólni vagy képes még a kérdésre se válaszoltál
2023. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
36%
Köszönöm szépen! Én vagyok a 7es, aztán engem pontoznak le, csak mert őszinte vagyok.
2023. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki a saját véleménye alapján pontoz.Meg beszól a másiknak mert úgy gondolja, hogy megteheti így névtelenben.
2023. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos mindenki a saját véleménye alapján pontoz
2023. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyennel nem szoktam találkozni, de gyerek/unokabolondokkal igen, akik nonstop róluk beszélnek és őket mutogatják. Elhiszem, hogy neki az is nagyon izgalmas, ha kimondja, hogy mama, de engem rohadtul nem hoz lázba.
2023. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!