Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő miért nem válaszol...

Egy nő miért nem válaszol mikor feltesznek neki egy kérdést? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pl az exemnél is volt, hogy kérdeztem valamit és nem válaszólt a kérdésre.


A mostani párom is rendszeresen van , hogy nem akar válaszólni.

Pl utálom, ha a cuccaimhoz nyúl vagy nem a helyére teszi.


Megkérdezem, hogy miért nyult hozzá? Válasz nincs.


Hová tetted? Válasz nincs.


Egy lány ismerősöm rendszeresen mikor beszélünk, megigéri, hogy másnap is hívhatom mert szabin lesz.


Másnap hívom, nem veszi fel a telefont. Üzenetet küldök nem válaszol.


Egy volt munkatársőm akivel tökre jóban voltam mondta hogy a kis főnök terhes lett.

Elvileg nem volt boldog a kapcsolatában és anyagilag sem álltak jól. Ezért kérdeztem a kolléganőmet, hogyhogy bevállaltak egy gyereket hiszen se anyagilag, se máshogy nem voltak erősek.


Erre a kolléganőm teljesen ignorálta a kérdésem. Minden másra válaszólt, de erre nem.


Később újra rákérdeztem, minden másra válaszólt erre nem.



Ilyenkor mi zajlik le egy nőben?

Miért nem válaszól?


Tök alap, hogy ha kérdeznek válaszolok vagy,azt mondom nem tudom a választ vagy nem akarok válaszolni.


Mi az oka ennek?



2023. jún. 22. 09:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
5%
Lehet süket.
2023. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem tudom,hogy mi játszódik le a fejükben.Nem lehet,hogy esetleg túl követelőzős,agresszív stílusban kérdezel?
2023. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk arra én is háklis vagyok, ha a cuccaimhoz nyúlnak. Ha útban volt neki, vagy zavarta, hogy elöl van, akkor még csak-csak megértem, de egyébként rendkívül kiakadok miatta. Ha meg még nem is válaszol, amikor kérdezem, hogy hova rakta, akkor meg levonnám a következtetést, hogy a legkevésbé sem érdekli, hogy én hogyan érzem magam az otthonunkban, vagyis nem szeret. Akkor meg a mi a fenének legyek vele?

Lakjon egyedül, ott csak a saját holmijait rakosgathatja és senki nem fogja kérdezgetni.

2023. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem te veled lehet a gond.Érdekes énìgy 28 éves nőként válaszolok ha feltesznek egy NORMÁLIS kérdést.Ha olyan HANGNEMBEN teszel fel kérdést én sem válaszolnék rá..
2023. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
66%
Ez van ha egy szexshopból szerzed be a párjaidat. Azok bizony nem szólnak vissza.
2023. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
84%

Igen, kérdező, biztosan a nőkben van a hiba...


Szokás mondani: ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

2023. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
79%
Igazság szerint rosszul kérdezel.
2023. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint mindenbe belekötsz, mindenki más magánügyeibe beleütöd az orrod, és meglepödsz, ha a másik oldal erre nem vevö
2023. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk a terhes kolléganőd helyében még melegebb éghajlatra is elkdtelek volna a bunkó, tapintatlan kérdéseddel együtt. A többit már leírták mások.
2023. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
88%

"Egy volt munkatársőm akivel tökre jóban voltam mondta hogy a kis főnök terhes lett.

Elvileg nem volt boldog a kapcsolatában és anyagilag sem álltak jól. Ezért kérdeztem a kolléganőmet, hogyhogy bevállaltak egy gyereket hiszen se anyagilag, se máshogy nem voltak erősek.

Erre a kolléganőm teljesen ignorálta a kérdésem. Minden másra válaszólt, de erre nem."


Erre miért a kolléganődtől vársz választ? Nem ő él abban a szituációban, hanem a kisfőnök.

2023. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!