Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő miért nem válaszol...

Egy nő miért nem válaszol mikor feltesznek neki egy kérdést? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pl az exemnél is volt, hogy kérdeztem valamit és nem válaszólt a kérdésre.


A mostani párom is rendszeresen van , hogy nem akar válaszólni.

Pl utálom, ha a cuccaimhoz nyúl vagy nem a helyére teszi.


Megkérdezem, hogy miért nyult hozzá? Válasz nincs.


Hová tetted? Válasz nincs.


Egy lány ismerősöm rendszeresen mikor beszélünk, megigéri, hogy másnap is hívhatom mert szabin lesz.


Másnap hívom, nem veszi fel a telefont. Üzenetet küldök nem válaszol.


Egy volt munkatársőm akivel tökre jóban voltam mondta hogy a kis főnök terhes lett.

Elvileg nem volt boldog a kapcsolatában és anyagilag sem álltak jól. Ezért kérdeztem a kolléganőmet, hogyhogy bevállaltak egy gyereket hiszen se anyagilag, se máshogy nem voltak erősek.


Erre a kolléganőm teljesen ignorálta a kérdésem. Minden másra válaszólt, de erre nem.


Később újra rákérdeztem, minden másra válaszólt erre nem.



Ilyenkor mi zajlik le egy nőben?

Miért nem válaszól?


Tök alap, hogy ha kérdeznek válaszolok vagy,azt mondom nem tudom a választ vagy nem akarok válaszolni.


Mi az oka ennek?



2023. jún. 22. 09:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:

Látom Kérdező, neked ez egy beteg fétised lehet, szinte betegesen elvárod hogy foglalkozzon veled minden nő, akire te ráírsz és azért nem írnak vissza, mert ezt észreveszik, meg aztán van egy rejtett agresszivitásod ennek kapcsán.

Téged el kell kerülni, jó messzire!

nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 A kérdező kommentje:

91#


Èn nem a neten ismerkedèsről beszèlek, hanem mikor felteszek egy kèrdèst egy olyan szemèlynek akit màr ismerek.


Egy szimpla kèrdès, de nem ilyenek, higy jàrnàl velem..


Hogy ezzel mi a problèma ès ebven mi az agressziò azt nem tudom.



Pl te megkèrdeznèl egy pasit aki szimpatikus, hogy mivel foglalkozol?

Nem vàlaszòlna ès azt mondanà, hogy te nagyon agresszìv vagy, hogy ezt megkèrdezed..


Vagy a pàrodat megkerdeznèd, hogy hovà tested a fèsüt?


Nem vàlaszòlna, majd utàba szakìtani akarna veled mondvàn te nagyon aggressziv vagy ès neked nem valò baràt.


Ha ez nem vàrjatò el egy nőtől akkor mi?

dec. 1. 08:19
 93/97 anonim ***** válasza:

92

"Pl te megkèrdeznèl egy pasit aki szimpatikus, hogy mivel foglalkozol?"

Ha nem válaszolna az azért mert akkor nem kíváncsi rám és nem tartozik rám az ő magánélete, igy tovább lépek, ennyi.


"Vagy a pàrodat megkerdeznèd, hogy hovà tested a fèsüt?"


"Megkérdezem, hogy miért nyult hozzá? Válasz nincs."


"Hová tetted? Válasz nincs."


Ha ilyesmire nem válaszol akkor jó nagy xar az egész kapcsolat köztetek és egyszerűen nincs türelme hozzád, azért nem válaszol és nem is fog.

dec. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
Valósznűleg van egy hangsúly, ami kíséri a "baba, hová tetted a fésűt" kérdést, a kérdező válaszaiból ítélve bőven van előzmény, meg következmény is. De abban egyetértünk, hogy neki nem való kapcsolat. Előbb tegye helyre magát, jöjjön rá, miért fut zátonyra minden.
dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 A kérdező kommentje:

93-94-es egy pszichològus.


Ha a nő nem vàlaszol arra a kèrdèsre, hogy hovà tetted a fèsüt akkor az a fèrfi hibàja megint.


A nőknek van önkritikàja?

Egy olyan nő aki nem vàlaszol egyszerű kèrdèsekre gondolom valò kapcsolat.


Megint csak női szemüvegen keresztül nèzitek a dolgokat ès nem objektiven.


Hovà tetted a fèsűt? - nem vàlaszolok, mert màr megint engem hibàztat - nem akarom elismerni, hogy èn tettem el - nem akarok felelőssèget vàllalni a tetteimèrt.


Bravò biztos ez a helyes ùt.

dec. 4. 08:11
 96/97 anonim ***** válasza:

Ha egy fésűn veszekedsz, mert nem találod, mert ugye kb. a pasik nem tesznek vissza semmit a helyére, szóval egy összeférhetetlen bolhás természeted van, mert állandóan csipkeded az embert jelentéktelen beteges kérdésekkel.

Gondolom a penészes zoknidat, gatyádat is keresni szoktad ordítva.


"Bravò biztos ez a helyes ùt."

dec. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 A kérdező kommentje:

Utolsò Èn pont az az ember vagyok aki kinevezi, hogy minek hol a helye ès ha valaki nem a helyère teszi akkor mèrges leszek mert meg van a helye mindennek.


A hely nem vàltozik naponta, hogy egszer itt a helye egyszer meg ott.

Mindig ugyan ott van a helye az adoty tàrgynak, hogy megtalàljuk.

Ezt hìvjuk rendszernek amit sok nő kèptelen tartani ès felhàborodik, hogy mi az, hogy neki szòlni mernek.


A fèsü csak egy pèlda volt lehet az bàrmi.



Egyèbkènt pont tegnap volt egy eset.

Egy maszek cèghez elmentem fizioteràpiàra. Màr az elejèn jeleztem, hogy majd szàmlàt kèrek mert vissza tudom igènyelni a pènzt. Mondtàk okè.


Az első alkalom csak problèma felmèrèse volt.


Kijöttem a felmèrèsről erre egybő mondja a nő a pultban, hogy akkor szeretnèk időpontot a legközelebbi alkalomra? Mondtam, hogy igen. Erre egyből, hogy akkor előre kell fizetni akkor fizessem ki előre különben nem tudok foglalni.


A felmèrèst is előre ki kellett fizetnem. Mondtam a nőnek, higy mèg az előzőről sem kaptam szàmlàt.


Erre a nő: Hàt ő most nem tudja, hogy kell a szàmlàt elküldeni. Mondtam semmi gond akkor nyomtassa ki.

Nő: Ő nem tudja kinyomtatni..

Majd el küldik emailben.


2-3 nap mùlva nagy nehezen kaptam egy emailt. Nem lehetett megnyitni a csatolmànyt. Olyan formàtumban volt amit mèg èletemben nem làttam.


Küldtem nekik 2 emailt, de semmi reakciò. Bementem szemèlyesen megint a totàlis inkompetencia.


Elmondtam nekik, hogy nem tudom megnyitni a csatolmànyt..


A làny aki a pultban volt mondta, hogy ő nem tudja, hogy kell màsik formàtumba tenni ès elküldeni. Kèrte a kollèganő segìtsègèt aki 5 perc gondolkozàs utàn közölte, hogy most ő sem tudja elküldeni, de majd elküldik..


Màsnap megkaptam az emailt, pdf formàtumban volt a szàmla, de làtom, hogy a nevem ès a cìmem is el volt ìrva.


Megint küldtem nekik egy emailt, se semmi reakciò.


Bementem szemèlyesen tegnap. Erre a nő ingerült volt, hogy mièrt kell nekem ez a szàmla?? Talàn mert vissza tudom igènyelni a pènzt ès ha van lehetősègem akkor mièrt be èlnèk vele..


Erre a nő mondta, hogy ők azt a nevet ès cìmet tettèk a szàmlàra amit èn megadtam. Mutattam neki a szàmlàt amit küldtek , higy se a nèv , se a cìm nem jò. Mutatja az ő monitorjàn ahol a nevem jò volt ès csak egy aprò hiba volt a cìmben.


Akkor, hogy lehet, hogy nem ugyan ìgy volt a szàmlàn?


Persze jött a vèdekezès ès a hàrìtàs. Közölte, hogy ő nem tudja most elküldeni a javìtott szàmlàt ès kinyomtatni sem tudja ami normàlis helyen 1 perc, ezèrt majd amikor legközelebb megyek vagyis ma majd a kollèganője kijavìtja a szàmlàt ès elküldi.


Tipikus pèlda ez is. Kötelesek szàmlàt adni, ha igènylem, enbek ellenère mivel kèptelenek megoldani ezt a pitiàner problèmàt egyszerűbb azt mondani, hogy ez az ember hülye, kötekszik stb..


Mièrt nem lehet felelőssèget vàllalni ès azt mondani elnèzèst calòban rossz szàmlàt küldtünk ès 5 percen belül orvosoljuk a bajt.

dec. 5. 08:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!