Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő miért nem válaszol...

Egy nő miért nem válaszol mikor feltesznek neki egy kérdést? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pl az exemnél is volt, hogy kérdeztem valamit és nem válaszólt a kérdésre.


A mostani párom is rendszeresen van , hogy nem akar válaszólni.

Pl utálom, ha a cuccaimhoz nyúl vagy nem a helyére teszi.


Megkérdezem, hogy miért nyult hozzá? Válasz nincs.


Hová tetted? Válasz nincs.


Egy lány ismerősöm rendszeresen mikor beszélünk, megigéri, hogy másnap is hívhatom mert szabin lesz.


Másnap hívom, nem veszi fel a telefont. Üzenetet küldök nem válaszol.


Egy volt munkatársőm akivel tökre jóban voltam mondta hogy a kis főnök terhes lett.

Elvileg nem volt boldog a kapcsolatában és anyagilag sem álltak jól. Ezért kérdeztem a kolléganőmet, hogyhogy bevállaltak egy gyereket hiszen se anyagilag, se máshogy nem voltak erősek.


Erre a kolléganőm teljesen ignorálta a kérdésem. Minden másra válaszólt, de erre nem.


Később újra rákérdeztem, minden másra válaszólt erre nem.



Ilyenkor mi zajlik le egy nőben?

Miért nem válaszól?


Tök alap, hogy ha kérdeznek válaszolok vagy,azt mondom nem tudom a választ vagy nem akarok válaszolni.


Mi az oka ennek?



2023. jún. 22. 09:43
 51/97 anonim ***** válasza:
46%
Én azt hiszem, rájöttem, miért nem válaszolnak neked. Baromira fárasztó vagy, és gyorsan le akarják zárni a dolgot, ezt pedig csak így tudják megtenni, másképp nem hagyod őket békén.
2023. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
66%

Éppen ezt írtam korábbi válaszomban, hogy rohadt fárasztó lehetsz, állandóan kínozod az embert kérdésekkel mint egy KGB-és ügynök és azonnal válaszolni kell neked, mert akkor jön a hiszti.

A több km hozzászólásod is ezt bizonyítja.

Állj le és csitt!

2023. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
95%

"Ha az tùlzò elvàràs, hogy ne nyulj a cuccaimhoz vagy ha màr hozzà èrsz akkor a helyère rakd akkor itt òriàsi bajok vannak mentàlisan."


Nem mondtam ilyet. Azt mondtam, hogy szerinte nem akkora ügy, ha el van rakva egy cucc, mint neked. Nem vagyunk egyformák. Pl a feleségemnek tök nagy para elkésni, és megőrjíti, hogy engem nem zavar. Nekem rohadt gáz megalapozatlanul hülyeséget beszélni, neki meg ez a tök mindegy. Más az értékrendünk.


"csak az van benne, hogy azèrt se csinàlom ès nehogy màr nekem valaki megmondja, hogy mit tegyek"


Igazából pontosan ez volt benne, így van. Mondjuk én úgy 13 éves voltam akkor, de igen, baromira zavart az, hogy egy buditetőből is képes volt cirkuszt csinálni.


"Lehet a nőkben van egyfajta kisebbsègi èrzès ès ezèrt akarjàk bizonygatni mindig, hogy ők jobbak.."


Nem vagyok nő, és mint mondtam, teljesen értem a bajodat, csak értem a másik oldalt is.


"Bocs elfelejtettem, nem hajtom le mert nekem jò ìgy, nem hajtom le lexarok mindenkit nem alkalmazkodok senkihezsem.."


Szó sincs róla, és éppen ez zavart: simán lehetett volna az is egy kimenet, hogy végső soron ha már az egész családban egyes egyedül csakis őt zavarja a buditető, akkor megfontolhatta volna azt az opciót is, hogy esetleg ő alkalmazkodik. Nem azt mondom, hogy kötelezően alkalmazkodnia kellett volna, hanem egyáltalán mérlegelhette volna. De ő úgy volt vele, hogy ha szerinte ez alap, akkor mindenkinek kötelező úgy tenni, és ez volt, amit a kis kamasz igazságérzetem nem tudott megemészteni. Felnőtt fejjel nyilván teljesen másképp kezelném.


"Persze ezek is irritàlò vàlaszok, de legalàbb tudja az ember, hogy mièrt."


Igazából a nagyon komoly tanulság, hogy én ugyanolyan választ adtam, mint eddig, és eddig megköszönted, most meg felkaptad rajta a vizet. A különbség annyi, hogy most azt hitted, hogy nő vagyok és azt akarom megmagyarázni, hogy te vagy a f.sz. Pedig amúgy pont azt mondtam, hogy téged is és a csajodat is megértem, mert voltam mindkét szerepben, mégis lehülyéztél :D.

2023. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 A kérdező kommentje:

Nem hülyèztelek le, de a női oldal amit leìrtàl nekem nehèz felfogni mert semmi logika ès èsszerüsèg nincsen benne.


Ha lenne megèrtenèm.



A màsik az önzès. Ha a nőnek fontos a vàlasz akkor sűrget ès kiakad Ha nem jön vàlasz.


Nèzd meg a nők, hogy reagàltak itt mert ezeket leìrtam..


Az igazsàgot nem tudjàk sajnos elviselni..

2023. jún. 26. 08:37
 55/97 anonim ***** válasza:
30%
A te igazságod nem az általános igazság. De a te elméleted alapján minden férfi erőszakos. Ha meg lázadozol a kijelentés ellen, akkor csak nem vagy képes elviselni az igazságot, oké? :-)
2023. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
32%

"a női oldal amit leìrtàl nekem nehèz felfogni mert semmi logika ès èsszerüsèg nincsen benne. Ha lenne megèrtenèm."


Ó, nagyon is van benne ésszerűség, ezt próbálom számtalan módon elmagyarázni neked, csak be vagy ragadva a saját gondolatmenetedbe, és egy helyben futod a köröket.


Amitől ez igazán vicces, hogy a te viselkedésed sem ésszerűbb semmivel. Összegezzük: szeretnéd, ha a csajod tiszteletben tartaná az igényeidet, de akárhogy próbáltad, nem értél célt. Ilyenkor logikus lenne megvizsgálni a történteket, és stratégiát váltani, ezzel szemben te egyre hevesebben futsz neki újra ugyanannak. Mint a darázs, amelyik szétveri magát az üvegen.


Ráadásul ez a téma folyamatosan körülvesz, hiszen az exed is, mások is így reagáltak. Ezen a fórumon is mindenki nekedugrott. Te vagy az ember, akivel mindenki szembemegy az autópályán, és azt gondolja, ők mind idióták. Én vagyok az egyetlen, aki megértelek, de szerintem én is azért, mert pont ilyen vagyok/voltam, mint te. :)


"A màsik az önzès. Ha a nőnek fontos a vàlasz akkor sűrget ès kiakad Ha nem jön vàlasz."


Ez valid, de ez ismét nagyon érdekes, mert ha a csajodat ideállítanánk, szerintem valami nagyon hasonlót mondana. "A csávó tiszta rigolya, próbálok figyelni a cuccaira, aztán ha egyszer elfelejtem és elteszem a cuccát, egyből jön a gestapós stílusával. Persze, ha ő csesz el valamit és számonkérem, akkor nyilván én vagyok a buta p.csa." :)


"Az igazsàgot nem tudjàk sajnos elviselni.."


Biztosan csak ők? :)

2023. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, és amikor megkérdezed, hova tette a párod a cuccaidat, ő meg nem válaszol, akkor mi történik? Álltok ott egymással szemben, ő elnéz melletted a semmibe, látja, hogy vársz a válaszra, és .....?


Ha én fölteszek egy kérdést (mindegy miről) és arra nem válaszolnak (mindegy, hogy a feleségem vagy bárki más) akkor újra fölteszem. Ha arra sem érkezik válasz, akkor harmadszorra is, de már erőteljesebb hangon és megkérdezem azt is, miért nem válaszol. És addig nem hagyom abba, amíg valamit nem szól rá. AZ is egy válasz, hogy nem akarja megmondani, vagy nem tudja. De a hallgatás nem válasz. Én az ilyet sosem hagyom annyiban, kivéve persze, ha tényleg költői a kérdés. Pl. ha a gyerektől megkérdezem, miért nem veszi a cipőjét, mikor már ötször mondtam neki. Ha nem válaszol semmit, de csinálja, amit várok tőle, akkor nyilván nem kérdezem újra.

2023. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
23%
Ha ennyire utálod a nőket, miért vagy párkapcsolatban nővel? Keress egy pasit, vagy vegyél egy szexbabát.
2023. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 A kérdező kommentje:

57-es.


Ugyan úgy mint te,addig kérdezem amíg nem kapok választ. De itt sokan azt mondták, hogy idegesítő erőszakos vagyok mert túl sokat kérdezek...



Mikor nem válaszol a párom telefonját nyomogatja vagy wc-re megy vagy nem válaszol, de el kezdi keresni.


Ilyenkor ideges lesz szerintem mert belül tudja, hogy ő tette el, de fogalma sincs, hogy hová tette, mert neki a hangulatától függ.


Én mindig ugyan oda teszem a dolgokat ahol a helyük van.


De ez sok nőnek itt idegesítő, erőszakos és minden rossz amit el tudsz képzelni.


Azt is leírtam, hogy volt fordítva is mikor össze költöztünk és mikor nem hajtottam le a wc-t kiakadt.


Én nem nem válaszóltam és továbbra is ugyan úgy nem hajtottam le, hanem igyekeztem megejegyezni és ma már ez nem gond mert lehajtom.


Nem elfuttottam a probléma elől, hanem alkalmazkodtam a páromhoz és felelősséget vállaltam.

De emiatt itt a nők szemében egy utolsó szemétláda vagyok.


A férfi ne kérdezzen, a férfinak kuss a neve a kspcsolatban. A nőnek nem kell se alkalmazkodni, sem válaszólni, ha kérdezik, megváltozni aztán végképp nem kell.


Se logika, se ésszerűség egyszerűen a nőknek minden jár, kedvezmény és minden. Amit a férfinek be kell tartania azt a nőknek nem...

2023. jún. 27. 11:42
 60/97 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, általánosítasz és itt is erőszakos stílusban írsz, ami nyilván nem tesz szimpatikussá. De oké, most eltekintek ettől.


Amikor megismerkedtetek, akkor is ilyen volt?

2023. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!