Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő miért nem válaszol...

Egy nő miért nem válaszol mikor feltesznek neki egy kérdést? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pl az exemnél is volt, hogy kérdeztem valamit és nem válaszólt a kérdésre.


A mostani párom is rendszeresen van , hogy nem akar válaszólni.

Pl utálom, ha a cuccaimhoz nyúl vagy nem a helyére teszi.


Megkérdezem, hogy miért nyult hozzá? Válasz nincs.


Hová tetted? Válasz nincs.


Egy lány ismerősöm rendszeresen mikor beszélünk, megigéri, hogy másnap is hívhatom mert szabin lesz.


Másnap hívom, nem veszi fel a telefont. Üzenetet küldök nem válaszol.


Egy volt munkatársőm akivel tökre jóban voltam mondta hogy a kis főnök terhes lett.

Elvileg nem volt boldog a kapcsolatában és anyagilag sem álltak jól. Ezért kérdeztem a kolléganőmet, hogyhogy bevállaltak egy gyereket hiszen se anyagilag, se máshogy nem voltak erősek.


Erre a kolléganőm teljesen ignorálta a kérdésem. Minden másra válaszólt, de erre nem.


Később újra rákérdeztem, minden másra válaszólt erre nem.



Ilyenkor mi zajlik le egy nőben?

Miért nem válaszól?


Tök alap, hogy ha kérdeznek válaszolok vagy,azt mondom nem tudom a választ vagy nem akarok válaszolni.


Mi az oka ennek?



2023. jún. 22. 09:43
 81/97 anonim ***** válasza:

"Hihetetlen, hogy már majdnem egy hónap eltelt a kérdésed kiírása óta, és még mindig rugózol a témán. Mint egy csaj."


Én tök megértem. Nem azon pörög, hogy egyszer nem választoltak neki, hanem azon, hogy ez újra meg újra megtörténi vele, és nem tudja sem megérteni, sem elfogadni. Ezeken én is rengeteget tudok pörögni.

2023. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
2023. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 A kérdező kommentje:

80-as


A jó kérdésre sokan válaszolnak.nem csak 3 ember véleménye érdekel hanem jóval több.


Te vagy az aki azon pörög, hogy jaj már miért van még itt ez a kérdés?? Fáj az igazság ez a nagy bajod.

2023. júl. 19. 14:20
 84/97 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg a 82-es válaszban linkelt videót.
2023. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet.

1. Nem tűnsz megbízhatónak

2. Indiszkrétnek tűnsz

3. Lehet nincs közöd hozzá

4. Udvariasságból (mert jól nevelt) válaszol, igent mond vagy kitér a válasz elől

5. Nem kötődik hozzád eléggé érzelmileg

6. Unalmas vagy

7. Amit a 2. válaszadó írt

...bármi lehet. De miért nem tőlük kérdezed, hogy mi az oka ennek? Az túl egyszerű volna, jobb kiírni egy kérdést, túlgondolni és bonyolítani a dolgokat.

nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
83%
Zavar, hogy arréb tette a cuccaid, de azért is hápognál, ha nem rakna rendet és nem takarítana. Pakold a helyére a cuccaid, ne csinálj kupit, vagy a fontos dolgokat zárjad külön.Az írásodból lejön, hogy elég idegesítő, kontroll mániás ember lehetsz. Pl mi a fene közöd van hozzá, hogy egy ismerős, mi okból vállalt gyereket? Nem köteles senki az orrodra kötni mindent.
nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 A kérdező kommentje:

85#


A baràtnőmet is kèrdeztem milliòszor, hogy mi az oka annak, hogy nem vàlaszol a kèrdèsre. Minő meglepetès nem szokot vàlaszolni vagy eltereli a tèmàt ès el kezd valami oda nem illő dologròl beszèlni.


Mivel nem kapok vàlaszt ezèrt itt tettem fel a kèrdèst.

nov. 30. 08:03
 88/97 A kérdező kommentje:

86# 🤣🤣


Birom mikor valaki megfejti 5 mondatbòl, hogy milyen ember vagyok


Igen utàlom, ha a cuccaimhoz nyùlnak. Elmondom szèpen ès, ha azt làtom, hogy a màsik nem èrt a szèp szòbòl akkor elmondom csùnyàn.


Te talàn nem lennèl ideges, ha nem talàlnàd a cuccaidat mert a màsik mindig màs helyre teszi??


Èn a helyère pakolnàm a cuccaimat, de sokszor elpakolja mielőtt ezt megtennèm.


Mi olyan nehèz azon megèrteni, hogy ne èrj hozzà a cuccaimhoz??

nov. 30. 08:08
 89/97 anonim ***** válasza:
41%
Neked nem kell barátnő, nyugodtabb lenne az életed. És a nőé is. Probléma megoldva.
nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 A kérdező kommentje:

90# gondolom az fel sem merülhet, hogy a nő alkalmazkodik ehhez az egyszerű kèrèshez.

- befogadja az informàciòt

- felfogja ès èrtelmezi

- teljesìti a kèrèst ès legközelebb szòl, hogy itt vanbak a cuccaid akkor rakd el te oda ahovà akarod.


Bonyolult? NEM!!!

Nagy kèrès? NEM!!!!

Nehèz? NEM!!!

Lehetetlen? NEM!!!


Akkor ez mièrt jelent gondot a nők egy jò rèszènek?

nov. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!