Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő miért nem válaszol...

Egy nő miért nem válaszol mikor feltesznek neki egy kérdést? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pl az exemnél is volt, hogy kérdeztem valamit és nem válaszólt a kérdésre.


A mostani párom is rendszeresen van , hogy nem akar válaszólni.

Pl utálom, ha a cuccaimhoz nyúl vagy nem a helyére teszi.


Megkérdezem, hogy miért nyult hozzá? Válasz nincs.


Hová tetted? Válasz nincs.


Egy lány ismerősöm rendszeresen mikor beszélünk, megigéri, hogy másnap is hívhatom mert szabin lesz.


Másnap hívom, nem veszi fel a telefont. Üzenetet küldök nem válaszol.


Egy volt munkatársőm akivel tökre jóban voltam mondta hogy a kis főnök terhes lett.

Elvileg nem volt boldog a kapcsolatában és anyagilag sem álltak jól. Ezért kérdeztem a kolléganőmet, hogyhogy bevállaltak egy gyereket hiszen se anyagilag, se máshogy nem voltak erősek.


Erre a kolléganőm teljesen ignorálta a kérdésem. Minden másra válaszólt, de erre nem.


Később újra rákérdeztem, minden másra válaszólt erre nem.



Ilyenkor mi zajlik le egy nőben?

Miért nem válaszól?


Tök alap, hogy ha kérdeznek válaszolok vagy,azt mondom nem tudom a választ vagy nem akarok válaszolni.


Mi az oka ennek?



2023. jún. 22. 09:43
 61/97 anonim ***** válasza:
73%

"a nőknek minden jár, kedvezmény és minden"


[link]

2023. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
2023. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 A kérdező kommentje:

Most nincs időm ezt megnézni, de 12 pont van a miért nehéz férfinak lenni videóban, de gondolom ez mellékes..


[link]


Meg fogom nèzni mind a kettőt.

2023. jún. 27. 14:18
 64/97 anonim ***** válasza:
94%

Szuper, hogy megtaláltad azt is Atisnál, nagyon korrekt videót csinált mindkét oldalról, szóval nyugodtan megnézheted a női oldalt is.


Egyébként ne vedd bántásnak, de kicsit könnyű téged felhúzni, ezt csak az itteni reakcióidból gondolom, hogyan reagálsz ismeretlenekre is. Próbálj ezen a tulajdonságodon dolgozni, mert problémák lehetnek belőle hosszú távon.


Csak mondok egy példát, ami az én családomban volt. Anyai nagyapám volt olyan, hogy könnyen fel lehetett húzni. Alapvetően egy humoros, jófej, egyszerű falusi parasztember (a szó nem negatív értelmében) volt. Már nem él. A probléma az, hogy a nagyanyám viszont egy nagyon rafkós, önző nő, ha ma lenne fiatal, nem alapítana családot, hanem karriert építene, esetleg zenét tanulna, és a világot jelentő deszkákon kamatoztatná a tehetségét. Csak nem napjainkban született, hanem egy olyan időszakban, amikor háború volt, tanulni nem volt lehetősége, egyetlen továbblépést az egyház és a családalapítás jelentette számára. Viszont úgy irányította nagyapámat, ahogy neki tetszett, ezzel megkeserítve a 3 gyerekük életét, nagyapámnak ugyanis nagyanyám hatására nagyon könnyen eljárt a keze is. Anyukámat és a testvéreit ma elvenné tőlük a gyámhatóság, de akkor ilyen nem volt. Sajnos ennek lett maradandó negatív következménye is.


Szóval tök hasznos lenne, ha egyfelől dolgoznál magadon, mire hogyan reagálsz, hogyan kezeled a feszült helyzeteket, és azt sem lenne baj átgondolnod, hogy hogyan választasz párt, ha folyton ugyanazokat a köröket futod, és sorozatosan negatív a tapasztalatod, valamire nem figyelsz eléggé, amire kellene.


Egyébként van, amikor az olaszosan élő párok remekül tudják egymást motiválni jó értelemben, egy volt kolléganőm és a párja totál ellentétei voltak egymásnak, a nő heves természetű, a férfi nagyon nyugodt, náluk ez jól működött (már nem vagyunk kollégák és meg is szakadt a kapcsolattartás, de feltételezem, hogy most is jól megvannak). Csak van, amikor pont a rossz dolgok kerülnek előtérbe, és akkor lépni kell.

2023. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
42%
Nyugtasson a tudat, hogy itt kaptál hét oldalnyi választ, Bástya!
2023. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 A kérdező kommentje:

Na megint van egy újabb tapasztalatom.


Egy volt kolléganő írt, hogy mi van vele. A netről tudtam meg, hogy,egy olyan emberrel dolgozik akit ismerek a tv-ből.



Kérdeztem, hogy milyen vele dolgozni? Jó fej vagy nem annyira.


Elolvasta az üzenetemet kb 3 hete, de nem válaszolt.


Gondolom most majd jön a túl sokat kérdezel, erőszakos vagy, te vagy,a hülye nem az aki nem válaszol.


Én az ő üzenetére válaszoltam és megkérdeztem ezt.



Ilyenkor zárlat keletkezik a nő agyában vagy bele képzeli, hogy biztos azért kérdezi mert és közben kurvára nem azért.

2023. júl. 13. 14:21
 67/97 anonim ***** válasza:
92%
Ha tippelnem kellene ez teljesen másik eset: elfelejtette.
2023. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
7%
Egy videót ajánlanék Mark Gungor : Férfi agy, női agy.
2023. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van egy munkatársam, aki szerintem kiégés és felsőbbrendűségi komplexus miatt rendszeresen nem válaszol a kérdésekre. De ez nála megszokott.
2023. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
94%
Ha elmélyül valamiben, a férjem sem válaszol, ha kérdezek valamit.
2023. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!