Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő miért nem válaszol...

Egy nő miért nem válaszol mikor feltesznek neki egy kérdést? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pl az exemnél is volt, hogy kérdeztem valamit és nem válaszólt a kérdésre.


A mostani párom is rendszeresen van , hogy nem akar válaszólni.

Pl utálom, ha a cuccaimhoz nyúl vagy nem a helyére teszi.


Megkérdezem, hogy miért nyult hozzá? Válasz nincs.


Hová tetted? Válasz nincs.


Egy lány ismerősöm rendszeresen mikor beszélünk, megigéri, hogy másnap is hívhatom mert szabin lesz.


Másnap hívom, nem veszi fel a telefont. Üzenetet küldök nem válaszol.


Egy volt munkatársőm akivel tökre jóban voltam mondta hogy a kis főnök terhes lett.

Elvileg nem volt boldog a kapcsolatában és anyagilag sem álltak jól. Ezért kérdeztem a kolléganőmet, hogyhogy bevállaltak egy gyereket hiszen se anyagilag, se máshogy nem voltak erősek.


Erre a kolléganőm teljesen ignorálta a kérdésem. Minden másra válaszólt, de erre nem.


Később újra rákérdeztem, minden másra válaszólt erre nem.



Ilyenkor mi zajlik le egy nőben?

Miért nem válaszól?


Tök alap, hogy ha kérdeznek válaszolok vagy,azt mondom nem tudom a választ vagy nem akarok válaszolni.


Mi az oka ennek?



2023. jún. 22. 09:43
 21/97 anonim ***** válasza:
90%
Tudni akarod valójában a választ?
2023. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 A kérdező kommentje:

17#-es Az költői kèrdès, hogy hovà vagy mièrt pakoltad el a zoknimat?


Az a màsik megalàzàsa, hogya azt mondja telefonban kedvesen, hogy holnap is hìvhatsz szabad vagyok ès hosszabban tudunk beszèlgetni. Majd mikor hìvom nem veszi fel.


Nem is aznap, hanem màsnap megkèrdezem, hogy mi törtènt mièrt nem vette fel a telefont?



Akkor magyarul, ha egy nő ìgèr valamit, de felrùgja anèlkül, hogy tàjèkoztatna az a fèrfi hibàja.


Ha egy nővel megbeszèled, hogy 6-kor a kàvèzòban tali ès nincs ott, hìvod ès nem veszi fel akkor valòjàban a fèrfi a fax nem a nő.


Igaz, hogy a nő nem tartotta magàt a megbeszèltekhez, de akkor is a fèrfi a hibàs, mert aggresszìv, mert hülyèn kèrdez, mert mit nem èrtesz azon, hogy megbeszèltetek valamit, de nem jelentkezik...


Ez mind a fèrfi hibàja. A link nőkre meg rà kell hagyni mindent mert szegènyeket ìgy kell elfogadni..



Ezt most komolya ùgy gondolod, higy ez ìgy fair???


Ez a nőket minősìti..

2023. jún. 22. 11:27
 23/97 A kérdező kommentje:

19#-es vègre egy normàlis vàlasz.


Köszönöm!!!


Itt is a jàtszma ès az ellentàmadàs megy a nők rèszèről.


Nekünk fèrfiaknak ez egy szimpla kèrdès a nőknek ez tàmadàs.


Nagyon màsok vagyunk..

2023. jún. 22. 11:30
 24/97 anonim ***** válasza:
96%

"mièrt nem lehet azt mondani, hogy nem tudom ez az ő dolguk.."


Amúgy ez egy rohadt érdekes kérdés, ezt én is tapasztalom: ha az emberek döntését megkérdőjelezed, azt kihallgatásként élik meg. Ösztönösen azt gondolják, hogy ilyenkor meg kell védeniük az álláspontjukat és ettől zavarba jönnek, magyarázkodni kezdenek.


Megint a feleségem: mondjuk elindulunk valahová, és azt mondja, menjünk egy alternatív útvonalon. Én meglepődök, és megkérdezem, hogy miért akar arra menni? Szimplán azért kérdezem, mert váratlanul ér az ötlet, és feltételezem, hogy van valami oka, amiről nem tudok. Ilyenkor teljesen irreális érvekkel próbál magyarázkodni, vagy megsértődik, hogy mindenbe beleszólok. Közben meg 100%-ig kielégítő válasz lenne annyi, hogy "nem tudom, reggel úgy keltem, hogy ehhez van kedvem", és mondanám, hogy oké, akkor menjünk arra, amerre neked tetszik.


Jó kérdés, hogy hogy miért jön ez elő akkor, amikor te egy harmadik személy döntését kéred számon, nem is a kolléganődet. Több okból:


1: valószínűleg benne ez fel sem merült, ő teljesen egyetértett a gyerekvállalással, emiatt kicsit saját ingének is érzi a kérdést.


2: azzal, hogy neki szegezted a kérdést, saját magát érzi megkérdőjelezve, hiába nem ő a téma. Mivel nem tud válaszolni a kérdésre, úgy érzi a saját szellemi képességeit kell igazolnia.

2023. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
28%

"Nekünk fèrfiaknak ez egy szimpla kèrdès a nőknek ez tàmadàs."


Így van, nem egyszerű. És az a vicces, hogy leginkább akkor érzik annak, ha rájuk irányul. Pl ma reggel ki voltam akadva, mert lesz egy munkahelyi elbeszélgetésem, amiket nem nagyon szeretek. Erre a feleségem azt mondta, hogy ezt kéne látniuk a főnökeimnek, hogy egy ilyen beszélgetés már előre mit vált ki belőlem, lehet változtatnának.


Az érdekes az, hogy ha neki mutatom ki, valahogy mindig támadásnak érzi, és bennem van a hiba szerinte. Ha ő nem része az egyenletnek, akkor már sokkal higgadtabban látja :D.

2023. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
24%

Túl személyes dolgokat kérdezel, mint a bíróságon.

Elég idegesítő lehetsz.


"Hová tetted?"

Túl sokat beszélhetsz és kérdezhetsz és mindent elvársz hogy a szádba adják. Vedd el magadnak.

Tipikus pasi, aki rendetlenséget hagy maga után, aztán meg önti a kérdéseket a párja felé.

Fúúú...

2023. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
91%

"Az a màsik megalàzàsa, hogya azt mondja telefonban kedvesen, hogy holnap is hìvhatsz szabad vagyok ès hosszabban tudunk beszèlgetni. Majd mikor hìvom nem veszi fel."


1. Nem akar veled találkozni.

2. Közbejött valami és nem tudott szólni.

3. Elfelejtette.

4. Felidegesítették (nem te, valaki más), és kiment a fejéből (velem már volt ilyen).

2023. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
8%

27-re:


Vegyük sorra az általad írt lehetőségeket.


1. Nem találkozót akart, csak telefonbeszélgetést. De nagy általánosságban gerinctelenség, ha valaki azzal zárja le a beszélgetést, hogy ne ma, hanem másnap beszélgessenek, majd másnap eleve föl se veszi a telefont, mert ez csak a lekoptató szöveg volt.

2. Ez valóban érthető lenne, habár furcsa, hogy még a telefont se tudja fölvenni. Ha tényleg ilyen történt, és látja, hogy a fickó kereste a megbeszéltek szerint, akkor este vagy másnap illene visszajeleznie, hogy váratlan ok miatt nem tudta fölvenni a telefont napközben.

3. és 4.: Ez a kettő nagyjából ugyanaz, vagyis elfelejtette. Ezzel semmi gond nincs, bárkivel előfordulhat. Csakhogy itt megint az a probléma, hogy a kérdező kereste telefonon és azt sem vette fel. Erre nem magyarázat, hogy elfelejtette!

2023. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
72%
Na megjött a sok sértődött hímtagú...most együtt sírnak, hogy a nők mennyire szemetek. Szegény, kicsi férfiak, hogy meg lettetek ti sértve. Aztán pont úgy hisztiztek, mint egy nő. 😂
2023. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
75%

"Csakhogy itt megint az a probléma, hogy a kérdező kereste telefonon és azt sem vette fel. Erre nem magyarázat, hogy elfelejtette!"


A telefont muszáj mindig magánál tartania vagy felhangosítva tartani az embernek?

Én például folyamatosan némítva tartom, mert így tudom lekoptatni a telefonos ügynököket, meg azokat az ismerősöket, akik nem fogják fel, hogy munkaidőben nem érek rá csevegni, nem akarok ezek miatt lecserélni a 20 éves telefonszámomat. Csak akkor hangosítom fel, amikor konkrétan megbeszélem valakivel, hogy keressük egymást valami egyeztetés miatt x-kor.

Ismerősöknek, családtagoknak mondom, hogyan tudnak elérni, de ne akadjanak fenn, ha nem érnek el, mert akkor az van, hogy éppen nem érek rá. Aki ezt nem érti, és hívogat (volt ismerősöm, aki vagy 20-szor felhívott egymás után), az így járt.

Nincs mindenki hozzánőve a telefonjához. Én meg kifejezetten utálok telefonálni.

2023. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!