Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkakerülők! Ti mivel töltite...

Munkakerülők! Ti mivel töltitek ki a nyarat?

Figyelt kérdés
Itt a nyár már 2 hónapja, de konkrétan semmit nem tudok csinálni. Azon kívül, hogy egész nap gépezem nincs kmit csinálni pénz nélkül. Én meg szomorú vagyok, hogy megy el mellettem a nyár és itt vesztegetem le a szobámban. Egyszer voltam fürödni Velencén kb 3 hete, de ennyi. Pénz nélkül sajnos sok mindent nem lehet csinálni. Aki ugyanolyan harcore munkagyűlölő, munkakerülő mint én, mondhatna pár tippet, hogy mivel lehet cselekvésteljesre csinálni a nyarat. Dolgozó emberek kérem kíméljenek.

2023. júl. 22. 15:30
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/250 A kérdező kommentje:

90-es Sokan mondták már, hogy kemény bipoláris személyiségzavar tüneteit mutatom, egyszer kifröccsenek energiától (csak "hülyeségekre" fordítom, mint streamelés meg youtube videók készítése), pár perc múlva zombi vagyok akinek a kisujj megmozdítása nehezére esik. Bár sosem mentem ezzel el sehova és a pszichológusom sem mondta, hogy megkéne nézetni.

De amúgy ez nem ellentmondás. A tudat és a LEHETŐSÉG, hogy bármikor elmehetek az szabadság. A cella élet, amit munkának hívnak az pedig rabszolgaság. Az már más kérdés, hogy a legtöbb dolog amit akarok csinálni ahoz pénz kell. DE MINDEGY hogy van-e pénzem, ha NINCS IDŐM hozzájuk a munka miatt! Most hogy lenne időm PÉNZEM NINCS.

Szabadstrandra néha nilván kimentem így is, de egy idő után az ember többre vágyik és megunja, hogy ugyanarra a helyre megy ki mindig strandolni. Ezért például ezen a héten megkockáztattam, hogy illegálisan bementem egy balatoni hotel privát strandjára. Csak ugye fosok ezt sokszor csinálni mert ha elkapnak akkor lesz ám büntetés. Tehát inkább itthon maradok bezárkózva amíg ki nem találok új dolgokat vagy nem addnak jó tippeket. Ezért is írtam ki a kérdést elsősorban.

2023. aug. 19. 17:04
 92/250 Kroms ***** válasza:
100%
Értem, de ha dolgoznál, évente min. 20 nap szabid lenne, plusz ott az összes hétvége és a munkaszüneti napok, amikor élvezheted a megkeresett pénzedet.
2023. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/250 A kérdező kommentje:
Nem elég 92-es. 365 nap kell, 0-24 a szabadság. Ennél kevesebb az biza rabszolgaság. Én egy percet nem adok az életemből munkára, nem leszek szolga.
2023. aug. 19. 17:11
 94/250 Kroms ***** válasza:
54%

Akkor nem hinném, hogy fogsz találni megoldást. Ahhoz, hogy legyen egy komolyabb bevételed, de ne kelljen érte dolgoznod, először min. egy évtizeden át építened kell egy vállalkozást, napi 10-12 óra kemény melót beletolva. Utána már szabad lehetsz és pénzed is lesz szinte 0 további melóval, de addig nem.

Viszont ha jól értem, a Balaton közelében laksz, ami meg egyébként önmagában irigylésre méltó. Ha a szüleid tulajdonában van az ingatlan és megöröklöd, az egy mini-lottóötössel is felér majd.

Amúgy egy átlagos koldus egy forgalmasabb helyen simán összekunyerál havi szinten pár százezret, tehát ez sem elvetendő.

2023. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/250 A kérdező kommentje:
Dunaújvárosi vagyok, a legélhetetlenebb lakásban lakom a városban amit nem lehet eladni. [link] Az első emeleten lakom, ami alatt egy nagyipari húsüzem van. Jelenleg a piaci ára... Nem eladható mert nincs ember aki olyan helyre akar költözni ami halláskárosodást okoz. Viszont mi nem tudunk innen eljönni, mert anyám béréből alig jövünk ki.
2023. aug. 19. 17:28
 96/250 Kroms ***** válasza:
56%

A Balatonhoz akkor vonattal, bliccelve mentél, ha jól sejtem. Ha így volt, az kifejezetten értékelendő, mert ugye adókból építik és tartják fenn az egészet, tehát abszurdum, hogy ezek után még jegyet is kell vennünk.

Mindenesetre, ha ennyire rossz helyzetben vagytok, én biztos megpróbálnék legalább valami egyszerű portás/biztiőrös melót összehozni, hogy egy jobb helyen lakhassak albérletben.

2023. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/250 anonim ***** válasza:
80%

Rabszolgasagrol meg szabadsagrol papol a parazita, aki az anyja fizetesebol eloskodik.


365 nap kell, 0-24 a szabadság.

Te nem vagy szabad. Te fuggo vagy, 5 perc mulva foldobod a talpad ahogy anyadnak elege lesz beloled.


Sajnos nem értek semmihez és a tanulás ellen is így vagyok,

Ja, van egy mérnökinformatikus bsc diplomám


Eggyik kommentjevel uti a masikat.

El kell ismerni, ritka egy jo troll.

2023. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/250 A kérdező kommentje:

96: Apám kifizette a jegyemet, mert közösen mentünk az egyik koncertre ahova sikerült ismerettség alapján bejutnunk ingyen. A szállodába való belógás volt csak rizikós most. Nagyon rossz helyzetben vagyok, de ha elkezdek dolgozni csak ugyanoda fogok kilyukadni mert más miatt lesz eszméletlen rossz a helyzetem. Névszerint az, hogy dolgozni fogok, az ugyanilyen eszméletlen rossz mint hogy szenvedek a húsnagyker fölött.

97: El kell ismerni, ritka egy "jó" a szövegértésed. Az addig oké, hogy egy életképtelen parazita vagyok és valószínűleg ha kiraknak akkor ott halok meg. De a diplomát elolvastad hogy szereztem meg? CSALÁSSAL. Én nem tanultam egy szót sem az egyetemen, végigcsaltam A-tól Z-ig az egészet ember! Diplomagyár vidéki nevenincs egyetemen végeztem el. Amiről amúgy média is írt, hogy elég gáz ez az intézmány, hogy hozzám hasonlók kerülnek ki tudás nélkül. [link]

Meg fentebb is írtam, hogy komoly jelei vannak a bipoláris személyiségzavarnak nálam. Gondolom akkor nem tudod, hogy ez mit jelent. Sajnos megeshet, hogy bizonyos dolgokban ütöm a szavaim néha, mert hangulattól függ sok minden.

2023. aug. 19. 18:02
 99/250 A kérdező kommentje:
tessék, másik cikk ami "rólam is" szól: [link] Van egy semmit nem érő diplomám, amit szülői erőltetésre csaltam végig.
2023. aug. 19. 18:08
 100/250 anonim ***** válasza:
54%
Es? Nekem meg erettsegim sincs, munkam megis van, sosem voltam minimalberes.
2023. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!