Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkakerülők! Ti mivel töltite...

Munkakerülők! Ti mivel töltitek ki a nyarat?

Figyelt kérdés
Itt a nyár már 2 hónapja, de konkrétan semmit nem tudok csinálni. Azon kívül, hogy egész nap gépezem nincs kmit csinálni pénz nélkül. Én meg szomorú vagyok, hogy megy el mellettem a nyár és itt vesztegetem le a szobámban. Egyszer voltam fürödni Velencén kb 3 hete, de ennyi. Pénz nélkül sajnos sok mindent nem lehet csinálni. Aki ugyanolyan harcore munkagyűlölő, munkakerülő mint én, mondhatna pár tippet, hogy mivel lehet cselekvésteljesre csinálni a nyarat. Dolgozó emberek kérem kíméljenek.

2023. júl. 22. 15:30
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/250 A kérdező kommentje:
Maximum most olyan agymenésem lett hirtelen egy pár órája, hogy TALÁN újságírás, mert ott legalább terepre megyek, meg a "média" személyiség valamiféle hatalmat ad, de a 90%-a ennek a munkának is, hogy kidolgodozod a beled egy kicseszett irodában mert futószalagon kell cikkeket gyártani. Úgyhogy max csak ha chillese, saját tempómban tudnék ilyet csinálni, de ez nem létezik.
2023. aug. 13. 13:56
 72/250 A kérdező kommentje:
Ja meg hát valószínűleg ehhez is diploma kell. Én nem fogok egyetemet megint végigjárni, fuck that.
2023. aug. 13. 13:59
 73/250 anonim ***** válasza:
45%

Én nem fogok egyetemet megint végigjárni, fuck that.


Megint? Mert jártál te korabban egyetem közelében?

2023. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/250 A kérdező kommentje:
Ja, van egy mérnökinformatikus bsc diplomám. 4 évet szoptam vele a semmiért.
2023. aug. 13. 14:32
 75/250 anonim ***** válasza:
83%
Azzal mi a baj? Nagyon is jól lehet vele keresni, ha értesz hozzá. Csak értesz valamit, ha lediplomáztál.
2023. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/250 A kérdező kommentje:

Szétcsaltam az egészet. A legaljasabb módon. Egy dologhoz értek: csalni egy vidéki, no name egyetemen.

Jól lehet vele keresni de én rühellem az informatikát.

2023. aug. 13. 15:34
 77/250 anonim ***** válasza:
89%

Figy, most szépíthetnénk jobbra-balra, de a nyilvánvaló az, hogy gáz vagy. És te is tisztában vagy vele, hogy gáz vagy. Az életed is gáz, és jelenleg így a jövőd is az. Csak azt nem értem, hogy neked tényleg nincs igényed egy jobb életre? Vagy nem tudod/akarod elfogadni a tényt, hogy mindezért meg kell dolgozni, mert semmi sincs ingyen? És itt most akár a fogyásról vagy a tanulásról is beszélhetünk, nem feltétlenül a munkáról.

8 órás “biorobot” melókról regélsz, de közben te vagy az, aki 16 órán át mered a képernyőre mint egy zombi, mialatt 0 embernek közvetíti a semmittevését. Nem gyengén paradoxon...

2023. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/250 A kérdező kommentje:

Vagy nem tudod/akarod elfogadni a tényt, hogy mindezért meg kell dolgozni, mert semmi sincs ingyen? BINGO. Akarok jobbat csak megdolgozni érte nem. Leszeretnék fogyni, de nem tudom és sosem fogom tudni elfogadni, hogy ezért tenni is kell valamit.

"8 órás “biorobot” melókról regélsz, de közben te vagy az, aki 16 órán át mered a képernyőre mint egy zombi, mialatt 0 embernek közvetíti a semmittevését. Nem gyengén paradoxon... " Mert videojátékozom, érted? Amit amőgy is játszanék mert SZÓRAKOZTATÓ ÉS KREATÍV. És bármikor abbahagyhatom. Ja és csak 3 órásak a közvetítések. A többi 13 óra meg youtube videók nézése, meg minden érdekes dolog nézése. De egy mcdonaldsban burgereket csinálni annyira unalmas, hogy inkább megölném magam.

2023. aug. 14. 18:38
 79/250 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tanultál akkor videojáték fejlesztést vagy minek mondják?
2023. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/250 A kérdező kommentje:
Mert kódolni unalmas
2023. aug. 14. 19:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!