Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkakerülők! Ti mivel töltite...

Munkakerülők! Ti mivel töltitek ki a nyarat?

Figyelt kérdés
Itt a nyár már 2 hónapja, de konkrétan semmit nem tudok csinálni. Azon kívül, hogy egész nap gépezem nincs kmit csinálni pénz nélkül. Én meg szomorú vagyok, hogy megy el mellettem a nyár és itt vesztegetem le a szobámban. Egyszer voltam fürödni Velencén kb 3 hete, de ennyi. Pénz nélkül sajnos sok mindent nem lehet csinálni. Aki ugyanolyan harcore munkagyűlölő, munkakerülő mint én, mondhatna pár tippet, hogy mivel lehet cselekvésteljesre csinálni a nyarat. Dolgozó emberek kérem kíméljenek.

2023. júl. 22. 15:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/250 anonim ***** válasza:
100%

47. Értem. Vagyis összefoglalva, reggeltől estig gépezel és zabálsz az anyukád pénzén, dolgozni nem vagy hajlandó, mert “időrablás”, de közben meg panaszkodsz, hogy magányos, meg szomorú vagy, meg nincsen pénzed, és így nem tudsz mit csinálni.

De szerinted nálad az igazság, és te vagy itt a “right” :D :D

2023. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/250 anonim ***** válasza:
86%

ez a rendszer nem jó így ahogy van.

Szerintem is, túl sok ingyenélőt tart el a dolgozó társadalom.

2023. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/250 anonim ***** válasza:
56%
Az életet Ingyen kaptuk mindenféle hülye pénz, munka és csekkek nélkül!
2023. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/250 anonim ***** válasza:
91%
Igen, az életet ingyen kapjuk, de az élet MINŐSÉGÉÉRT meg kell dolgozni. Aki tesz érte, annak tartalmas, gazdag, sikeres, kiegyensúlyozott élete lesz, aki pedig nem, annak... shit.
2023. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/250 anonim ***** válasza:
86%
Dunaújvárosban laksz, nem hinném, hogy 2 órát kellene utaznod, hogy munkát kapj. Orvoshoz nem kell minden nap menni, papírokat sem kell minden nap intézni és a csekkeket be lehet online is fizetni. Neked mindenre van kifogásod. Nem szégyelled magad, hogy ingyenélő vagy, anyád tart el? Így soha az életben nem lesz barátnőd, és a barátaid, ha vannak is, biztos hogy szánalmasnak tartanak. Nem akarsz dolgozni, mert akkor nem lesz életed, most van, hogy egész nap otthon döglesz és gépezel? Streamerkedésből nem fogsz megélni, főleg nem Magyarországon. Már rég befutottál volna, ha lenne hozzá tehetséged, arcod.
2023. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/250 A kérdező kommentje:
"Dunaújvárosban laksz" Ahol nincs nem biorobot munka. "nem hinném, hogy 2 órát kellene utaznod" De, mert csak Pesten van nem biorobot meló. "Neked mindenre van kifogásod" Ja, az erősségem a kifogásgyártás ezt jól látod, büszke vagyok rá. "Nem szégyelled magad, hogy ingyenélő vagy, anyád tart el?" Anyám tartson is el ha már erre a fos Földre erőszakolt. Nem szégyenelm magam, az ingyenélőség JÓ DOLOG. "soha az életben nem lesz barátnőd" Kit érdekel? "barátaid, ha vannak is, biztos hogy szánalmasnak tartanak" Annak hát. Bár barátoknak nem nevezném de nem érdekel a véleményük. Annyit mondok csak nekik, hogy wagie wagie back to your cagie és elhallgatnak. 4chan és antiwork reddit erre megedzett legalább. "most van, hogy egész nap otthon döglesz és gépezel?" Nincs, de munkával se lenne, viszont akkor már inkább pihenek mint hogy megerőltessem magam a semmiért. "Streamerkedésből nem fogsz megélni, főleg nem Magyarországon." Ezt mond psgoglinak vagy vr-nak vagy herbynek vagy bármi nagyobb streamernek/youtubernek. "Már rég befutottál volna, ha lenne hozzá tehetséged, arcod." Az egész szerencse és kitartás kérdése. Egyszer befutok! Ha nem akkor meg megölöm magam ha már nem próbálkozhatok többet, ennyire egyszerű mert én nem fogok 8 órázni senkinek.
2023. aug. 12. 13:36
 57/250 anonim ***** válasza:
90%

:D :D :D

Embeeeer, te hol, mikor és hogyan csesződtél el ennyire? :D

2023. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/250 A kérdező kommentje:
Inkább megvilágosodásnak hívnám. Fogalmam nincs hogyan kezdődött de örülök, hogy ilyen lettem.
2023. aug. 12. 13:47
 59/250 anonim ***** válasza:
82%

Tudod mi lenne a megfelelő megvilágosodás számodra? Ha anyád fogná mind a 140 kilódat, és kirakná az utcára. :D

Villámgyorsan megtanulnád, hogy a fedélért, áramért, csipszért, kóláért, tiszta alsógatyáért, netért, fűtésért mind mind meg kell dolgozni! Ha te ezt elutasítod, akkor egész egyszerűen neked ezek nem járnak. Nincs olyan, hogy azért mert téged világra “erőszakoltak”, akkor ez neked alanyi jogon jár :D De igazából nem is az a leggázabb, hogy életképtelen vagy, hanem hogy még tele is sírod a netet, hogy nem tudsz mit csinálni :D Ok-okozat...

Eskü, hidd el, ha kibaxnának otthonról és kénytelen lennél a saját lábadra állni, 5 év alatt EMBER lenne belőled. Anyád legjobb döntése lenne, amiért örökké hálás lennél neki :D

2023. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/250 A kérdező kommentje:
Boldog Karácsonyt.
2023. aug. 12. 14:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!