Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Intelligens emberek jellemzői?

Intelligens emberek jellemzői?

Figyelt kérdés
Mi az amitől tudod hogy valaki intelligensebb az átlagnál?

2023. júl. 23. 22:36
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Kerülni kell az ilyen munkahelyeket ADHD-val, vagy legalábbis olyan munkahely kell, ahol nem annyira dől össze a világ, ha kicsit eluralkodik a káosz az ember körül.
2023. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Tesó nem tudom én sikhulye vagyok
2023. júl. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Nem áll szóba nőkkel.
2023. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

#34

"Erről beszélek, te értetted félre először."

Nem értettem félre, csak ha azt mondjuk hogy analizál, akkor bizony ehhez valamilyen szintet is érdemes kötni és erről beszéltem, mivel ha nem várjuk el, hogy hogy analizál vagy mennyit, akkor - még egyszer - mindenkire mondhatjuk hogy analizál, még az is, aki semmennyire analizál, mivel az is - definíciód szerint - analizálás lesz, csak szar.


"Nem megkérdőjelezted, hanem félreértetted \ szalmabáboztál"

Vettem az analizálás definícióját, nagyon félreértelmezhettem...

"Egészet részekre bont azért, hogy ALAPOSAN megvizsgálja; elemez. "

[link]


Alapos vizsgálathoz kitartó figyelem kell.


"Túl egysíkúan gondolkodsz az emberekről."

Tényleg egysíkú definíciót használni.

Amikor azt mondom, hogy elefánt, akkor zsiráfra gondolok majd, hogy ne legyen egysíkú a gondolkodásom...


" Nem írtam ilyet. Idéznéd? Neked szóltam, hogy a, azt írta, hogy analizálnak, nem azt, hogy jól"

Tessék, idéztem, itt van, mert megint leírtad.

Ha nem jól analizál, tehát szarul, akkor ez olyan, mint aki nem analizál, mivel az is szar végeredményre jut, így aki nem analizál, ezen definíció szerint analizált.


"Vagy félreolvastad az ő első kommentjét, vagy egyszerűen egy olyan állítást támadtál, amit rajtad kívül senki sem tett."

Definíció hoztam, ennyi, te ezzel ellentétes állítást tettél.


"Mivan? Eléggé belebonyolódtál ebbe már."

Jó, ez remek bizonyíték, hogy kettőnk közül ki az, aki nem ért valamit és ki az, aki ért valamit.

Több bizonyíték nem kell.


"Az a tükör lesz."

Ez meg óvodás szint.

Legközelebb válaszold azt, hogy "aki monggya másra, az monggya magára". Sokkal érettebb leszel tőle.


"Szépen kihagytad azt, hogy jó intraperszonális képeségekkel az ember jól választja meg a tevékenységeit"

Bocs, ahhoz, hogy tevékenységet válassz már más tevékenységeket is vizsgálnod kell, a fentebbi állítás alapján pedig ezeket is jól analizálnia kell, mivel ez volt az állítás, hogy MINDENT analizál, vagyis azt is, amit nem választ, mint tevékenység.


"A sikeres ADHD-s ritkán csinál olyan dolgot, ami nem érdekli,"

Aki MINDENT analizál, az azt is analizálja, ami nem érdekli.


"Gondolod, hogy nem analizál jól?"

Az állítás nem ez volt, felesleges terelned.

Egyébként ezt pláne nem értem, hogy miért hozod fel, én beszéltem jó analizálásról, te pedig azt mondtad, hogy nem feltétel, ez a kérdés akkor releváns, ha a te állításod is az, hogy jól kell analizálnia.


"Pontosan erről van szó, te általánosan kijelented, hogy nem lehetséges, közben példák vannak rá, hogy de"

Ellenkezőleg, te mondtad ezt, én pont a jó analizálásról beszéltem.


"Te szerinted a mindent analizálás és jól analizálás azt jelenti, hogy hibátlanul. Ez nyilvánvaló ostobaság."

A jól analizálás definícióból adódik, a mindent pedig a fentebbi kijelentésből.


"Te azt mondtad, hogy ADHD-s nem lehet jó analizálásban,"

LOL, szóval most már szabályosan hazudsz.

Nem, mindent analizálásról beszéltem. Ha figyelemzavaros vagy, akkor fogsz találni olyat, ami érdekel, de nem lesz minden az, hanem lesz minden az, akkor bizonyl esznek dolgok, amiket nem analizálsz

Te hoztad az ADHD-sokat példának és pont arról beszéltem, hogy rossz példa a MINDENT analizálra, ezért nem állja meg a helyét, és ezért hazudsz most.


"Az megint a tükör lesz. Dunning-Kruger pedig üzeni, hogy ne csapj fel ADHD szakértőnek."

"Aki monggya másra az monggya magára".

Igazán érett kijelentés, mint valami óvoda...


#35

""Many young people with ADHD are encouraged to pursue careers in data science and analytics because their strengths often include attention to detail and hyperproductivity.""

Sehol nem cáfol, mivel nem ez az állításom. Ezt kívánod a számba adni, mert te is tudod mostmár, hogy hazudsz.


#37

"Ah amúgy lehet leesett mire gondoltál, csak nem fejtetted ki rendesen. Szóval szerinted azért, mert van amelyik ADHD-s tud figyelni a részletekre, ezért rájuk kéne valami "szabályt" hozni?"

Akkor még se esett le.

Gratulálok a magyar tanáraidnak. Szar munkát végeztek.


#38

"Legtöbbször az a gond, hogy képtelen rávenni magát bizonyos dolgok beható tanulmányozására, de nyilván ha muszáj, megoldja"

Mégegyszer, az állítás nem ez volt. Ha az, hogy mindent analizál.

Szóval ha nem muszáj és nem akarja, mert nem érdekli az a valami, akkor is analizálja. Ez az állítás, ami még a te kommentedből is egyértelműen NEM IGAZ.


#39

"Így van, és ezt nem érti. Azt sem érti, hogy az is figyelemzavar része, hogy adott dologról képtelen elterelni a figyelmét"

Értettem, csak egyetlen megjegyzésem sem ez ellen irányul. Nem tudom, hogy mennyire kell valakinek szellemi fogyatékosnak lennie, hogy ezt találja ki, mikor erre egyetlen mondatom sem utalt.

2023. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értettem félre, csak ha azt mondjuk hogy analizál, akkor bizony ehhez valamilyen szintet is érdemes kötni és erről beszéltem, mivel ha nem várjuk el, hogy hogy analizál vagy mennyit, akkor - még egyszer - mindenkire mondhatjuk hogy analizál, még az is, aki semmennyire analizál, mivel az is - definíciód szerint - analizálás lesz, csak szar."


Elmondtam már, hogy az "analizálál mindent" egy tipusa az embereknek. Van intiuitiv, és analitikus ember. Semmilyen formában nincs köze ahhoz, hogy milyen jól teszi, vagy nem teszi. Minek után nem vagy hajlandó ezt megérteni, hiába írtam le többször is, így azzal a feltételezéssel kell, hogy éljek, hogy nem is érteni akarod, csak egyszerűen a magad igazát bizonygatni. Így viszont nem látom értelmét a vitának, és nem is olvasom tovább a kommentet. Nem látom értelmét, ne haragudj. Lapozok.

2023. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Tudja mikor kell elhallgatni...
2023. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!