Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szól a nőkről itt egy...

Ha szól a nőkről itt egy negatív kérdés, miért mennek oda a nők kényszeresen odakommentelni, hogy "Ezt inkább a férfiak szokták csinálni"?

Figyelt kérdés
Miért kell kényszeresen odamenni és beírogatni, hogy "ezek a férfiak szokásai" vagy hogy "a férfiak legalább ugyanennyire csinálják ezt, mint a nők." Miért nincs önkritika?
nov. 24. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 A kérdező kommentje:

Van rengeteg, ami a nőkről szól. Körül kell nézni.


Ha nem linkelek be, az nem azt jelenti hogy nincs, hanem azt, hogy nem vagyok ugráltatható.

nov. 24. 14:28
 12/87 A kérdező kommentje:

Hát. Nem kaptam értelmes választ, nincs itt miről beszélni. Talán még a 10-esnek válaszolok, azt annyi:


Félreértelmezted a kérdést. Te arról beszélsz itt, hogy egy csaj megkérdezi hogy miért van annyi nyafogó pasi, mire a pasi felháborodottan visszaüzen, miközben nem arról van szó, hogy "egy csaj megkérdezi hogy miért van annyi nyafogó pasi", hanem arról, hogy "Ha szól a nőkről itt egy negatív kérdés, miért mennek oda a nők kényszeresen odakommentelni, hogy "Ezt inkább a férfiak szokták csinálni"?"


Tehát ha a kérdés arról szól, hogy "Ha szól a nőkről itt egy negatív kérdés, miért mennek oda a nők kényszeresen odakommentelni, hogy "Ezt inkább a férfiak szokták csinálni"?", akkor ne fordítsd meg azzal, hogy "egy csaj megkérdezi hogy miért van annyi nyafogó pasi", hanem arra válaszolj, hogy "Ha szól a nőkről itt egy negatív kérdés, miért mennek oda a nők kényszeresen odakommentelni, hogy "Ezt inkább a férfiak szokták csinálni"?", mert nem arra voltam kíváncsi, hogy "egy csaj megkérdezi hogy miért van annyi nyafogó pasi", hanem arra, hogy "Ha szól a nőkről itt egy negatív kérdés, miért mennek oda a nők kényszeresen odakommentelni, hogy "Ezt inkább a férfiak szokták csinálni"?".


A kettő nem ugyanaz.

nov. 24. 14:35
 13/87 anonim ***** válasza:
78%
#11: lefordítom: te csak hergelni szeretnél bármilyen alap nélkül. A "fél gyakoriból" lett egy "van rengeteg", majd egy "nem keresek meg nektek egyet sem", mert úgy kellene kutatnod, hogy felmutass valamit, az viszont már több energiabefektetés lenne, mint egy provokáció megfogalmazása.
nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 A kérdező kommentje:

Abból is látszik hogy igazam van, hogy nincs válasz, csak felháborodás, vádaskodás és incelezgetés (ami egy itteni gyakoris kérdésből is kiderült, hogy sokan azt sem tudjátok hogy mit jelent, csak dobálóztok vele, mert kb. annyi van meg az egészből, hogy pejoratív férfijelző)


Ha nem lenne igazam, akkor nem felháborodást és incelezgetést mutatnátok, hanem pl. higgadtan válaszolnátok, hogy pl. nem is tudom, hogy "Valótlannak tartjuk a kritikát, és nem akarjuk, hogy egy ilyen eseten előítéletesek legyenek a többi nővel" vagy hogy "Mert ilyet a férfiaktól láttunk" vagy nem is tudom, ilyesmi.


De nehogy már nekem kelljen ezt mondani.

nov. 24. 14:49
 15/87 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, mi a baj a 6-os válaszommal?

Miért hagyod figyelmen kívül? Talán azért, mert rávilágít arra, hogy nincs igazad?


Leszavazni letudtad, de reagálni rá már lusta vagy.

nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
80%

"Abból is látszik hogy igazam van, hogy nincs válasz"

. Nincs válasz, mivel a kérdésedet olyan premisszára -miszerint van ilyen tendencia, hogy ha valaki egy idióta kérdést tesz fel, akkor a nők odamennek, hogy egy idióta választ adjanak - alapozod, amit

1. az összes válaszoló tagad

2. Te sem vagy hajlandó alátámasztani bizonyítékkal, mert hogy téged nem lehet ugráltatni.

Innentől kezdve nincse is valódi kérdés.


Ki is a hibás? Ja, persze, mindenki más, véletlenül sem Te...


Az vicces megjegyzéseket meg arra kaptad, hogy játszod az alfát, mert hogy nem vagy "ugráltatható".

nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 A kérdező kommentje:

Talán mert másik végletes példákat hozol, és nem szeretem az ilyet.


Női rossz szokásokról szóló kérdésekben van ez, és felhozol itt egy olyan példát, amiről nem feltétlenül tehetnek a nők, tehát az elhízás nem kimondottan rossz szokás. Ez így nem korrekt, ezért hagytam figyelmen kívül.

nov. 24. 15:02
 18/87 A kérdező kommentje:
19! Biztos hogy az összes válaszoló? ;)
nov. 24. 15:04
 19/87 A kérdező kommentje:
Vagy egyvalaki több regisztrációról netán? ;)
nov. 24. 15:05
 20/87 anonim ***** válasza:
82%
#21: szóval ennyit tudsz csak reagálni? Ezzel azt mondod, hogy igazam van?
nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!