Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szól a nőkről itt egy...

Ha szól a nőkről itt egy negatív kérdés, miért mennek oda a nők kényszeresen odakommentelni, hogy "Ezt inkább a férfiak szokták csinálni"?

Figyelt kérdés
Miért kell kényszeresen odamenni és beírogatni, hogy "ezek a férfiak szokásai" vagy hogy "a férfiak legalább ugyanennyire csinálják ezt, mint a nők." Miért nincs önkritika?
nov. 24. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 A kérdező kommentje:

Nem látom értelmét, mert korábban is voltak dolgok, amikre rávilágítottam (vagy neked, vagy nem neked, végeredmény szempontjából mindegy is), ugyanúgy folytatódott minden, mintha nem világítottam volna rá, és nem vagyok motivált azt hinni, hogy ez most másképp lesz.


Persze értem én, hogy akik értelmi szempontból elbuktak, azoknak már csak az a vigasz, ha folyton ismételtetik azt, akivel szenvedtek, de ez nem megalázóan olcsó játék? Mármint nem nekem, hanem neked. Csak kérdezem.

nov. 27. 15:35
 72/87 anonim ***** válasza:
26%

Azt kértem, hogy a visszagörgethetőség kedvéért, mutass rá, hogy hol trollkodtam én, meg hol "próbálkoztam be". Nem tudsz, mert nem tettem ilyet.


Itt a lehetőség, hogy jól elkend a számat, de helyette tornazsákozol, meg személyeskedsz. Kérdésedre válaszolva: nem, ez nem nekem megalázó. Valahol a maga perverz módján már inkább szórakoztat.

nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 A kérdező kommentje:

Hányszor elkentem már.


Egyébként meg a kérdést azért írtam ki, mert kíváncsi voltam ennek miértjére, erre tömeghisztit kaptam válasznak, a 34.ik hozzászólásig kb. Az ebből adódó reakcióm miatt nem vagyok minősíthető.


Te meg kb. úgy csinálsz, mint a gyalog galoppból az a lovag, akinek levágták a kezét lábát, csak az még veled ellentétben nem azt mondta hogy "Akkor is én nyertem", hanem hogy "egyezzünk ki döntetlenben". Bölcsebb volt mint te.

nov. 27. 17:10
 74/87 A kérdező kommentje:
Meguntam a galambokkal való sakkozást, köszönöm. Nem nyertél attól még hogy feldöntötted a bábúkat és lef*stad a táblát. ;)
nov. 27. 17:11
 75/87 anonim ***** válasza:
25%

"Hányszor elkentem már."


Egyszer sem. Lehet, hogy ez neked most kiábrándító, de nem tetted.


"tömeghisztit kaptam válasznak, a 34.ik hozzászólásig"


Én írtam a 34-est, éppen ezért kérdezem: miért nem velem beszélgetsz a többiekkel való hisztikézés helyett. Annyira irracionális viselkedés, hogy nem tudom felfogni. :D


"Az ebből adódó reakcióm miatt nem vagyok minősíthető."


Jaj, dehogyisnem, ne álltasd magad. Teljesen korrektül próbáltam veled kommunikáció fonalát, és még most is rám prüszkölsz, közben próbálod adni a flegmát.


Be vagy szarva attól, hogy majd őszinte leszel, én meg megcáfollak, vagy megtrollkodlak, ezért amikor kapsz egy egyenes kérdést, akkor elkezdesz személyeskedni, sértegetni, meg tornazsákos troll válaszokat adni. És közben elő akarod adni, hogy én alázom magam :D.


"Nem nyertél attól még hogy feldöntötted a bábúkat és lef*stad a táblát."


Nekem nem volt szándékomban nyerni, te vagy az, aki állandóan hadakozik valami ellen. Te csinálod azt, amivel engem vádolsz: én megkérdezem, hogy figyelj már, miért nem válaszolsz nekem, erre te: tornazsák. Én borítom fel a sakktáblát? :D Egy minimális önkritikát szedj már magadra. :D

nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert férfigyűlölő társadalomban élünk, de hímsovinizmust kiáltva.
dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 A kérdező kommentje:

Abból is látszik hogy igazam van, hogy már annyira nincsenek érdemi ész érvek, és annyira hatástalanok a bepróbálkozások, hogy valaki folyton úgy védi az igazát, hogy törölteti a hozzászólásaimat, majd amikor meg említem, megy a szabadkozás, hogy "nem én voltam".


Jön hamarosan a következő kérdés. ;)

dec. 2. 18:36
 78/87 anonim ***** válasza:
52%
Csak sajnálni tudlak kérdező, hogy ennyire nincs életed, hogy itt éled ki magad. Gondolom, se párod, se kutyád, se macskád, se haveri köröd, és lefogadom, hogy ha egyáltalán még élnek a szüleid, ők se kíváncsiak rád.
dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
16%
#78, le merném fogadni, itt toszod az egész napodat te is, tipikusan mindig magáról ír valaki, amikor valakit sároz. :D
dec. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
61%

#79

Téged is csak sajnálni tudlak. Nekem van életem és nem célom negatív, provokatív kérdéseket kiírni ide.

De mivel a szövegemre ilyen módon reagáltál, akkor nálad betalált. Legjobb védekezés a támadás.

Amit leírtál az egy az egyben magadról írtad.


Vajon miért is vagy fent vasárnap hajnali 01:14-kor? Talán buliból jöttél haza? Kétlem.

dec. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!