Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szól a nőkről itt egy...

Ha szól a nőkről itt egy negatív kérdés, miért mennek oda a nők kényszeresen odakommentelni, hogy "Ezt inkább a férfiak szokták csinálni"?

Figyelt kérdés
Miért kell kényszeresen odamenni és beírogatni, hogy "ezek a férfiak szokásai" vagy hogy "a férfiak legalább ugyanennyire csinálják ezt, mint a nők." Miért nincs önkritika?
nov. 24. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 A kérdező kommentje:

Miért ne jöhettem volna haza buliból? Szerintem ennyire nem ismerjük egymást, hogy ilyet meg tudj állapítani. Feltételezésekkel meg csak éretlen kislányok dobálóznak.


A kérdést azért nyitottam meg, mert kíváncsi voltam erre a hozzáállásra, gondolatmenetre, és a 34-es válaszig csak femihisztit kaptam, amivel jobban lejáratjátok a női nemet, mint én a kérdésemmel, amivel tényleg csak kíváncsi voltam miért van ez, hogy működik.


A 34-es válasz után én már leálltam volna, de még utána is folytatódott a femihiszti. Meg az egosérülés hogy miért nem reagáltam a 34-es válaszra.


Ez utóbbira már reagáltam, igazságfájdalmában ki is töröltette a válaszomat a kedves hozzászóló, úgyhogy ez így marad.


Azonban kikérem magamnak, hogy ezzel a sértett önbizalomhiányos femihisztivel lejárassátok a női nemet, és kiszúrjatok azokkal a normális nőkkel, akik az ilyenek miatt nem találnak pasit.


Ha normális válasz lett volna egyből a sértett hisztik helyén, akkor rövidre lett volna zárva az egész, és már rég abbahagytam volna én is.

dec. 3. 14:46
 82/87 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, most elárultad magad. Két felhasználó névvel irogatsz ide. A válaszom a 79-esnek szólt, de akkor az is te vagy. 🤣🤦👏


Mondom, hogy nincs életed, ha már két felhasználóval nyomod itt a Gyk-n.

dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 A kérdező kommentje:

Fárasztó ez a sok bepróbálkozás. Kezdek skizo gyanút fogni itt sokakban.

Én összességében írtam. Én 77-től lefelé mindenkinek válaszoltam, nem csak neked. Bár igazad van, nem tudom minek reagáltam, mert az oltások szintje nem volt túl szellemes, még egy 16 évestől is gáz lenne. Bocs ha annyi vagy.


Jó lenne ha nem járatnátok le a női nemet, mert nagyon nem tetszik, hogy az ilyen sértődött feminőcik miatt szívnak a normális nők. Ne viselkedjetek csak szexre alkalmasan.

dec. 3. 17:41
 84/87 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, ha valami rád nem vonatkozik, akkor miért reagálsz rá? Nem neked céloztam. Az meg eléggé gyenge duma, hogy "Én összességében írtam." Mit? Az, hogy valakitől megkérdezem, hogy mit csinál itt vasárnap hajnalban arra neked miért van ingerenciád válaszolni? "Miért ne jöhettem volna haza buliból? Szerintem ennyire nem ismerjük egymást, hogy ilyet meg tudj állapítani. Feltételezésekkel meg csak éretlen kislányok dobálóznak." Nem hozzád beszéltem!


"Bár igazad van, nem tudom minek reagáltam"

Akkor gondolkozz el rajta, hogy miért vagy kényszeres válaszoló.

dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 A kérdező kommentje:
Na jó. Majd ha valami színvonalas hozzászólást is tudsz produkálni, nem bepróbálkozást vagy szósalátázást akkor majd reagálok neked. Próbálkozz a saját alacsony szinteden, akiknek még türelmük is van hozzád, ezt a nőket lejárató viselkedést meg hagyd abba! Nem korrekt dolog, még azzal a céllal sem, hogy pl. így tüntesd el a konkurenciát (a normális nőket, akik kincsek a férfiak számára).
dec. 3. 18:09
 86/87 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, te normális vagy? Milyen " ezt a nőket lejárató viselkedést meg hagyd abba!" ?


Kit járatok le? Mi van?


Belepofáztál egy nem neked, hanem egy másik válaszolónak címzett válaszba, ezt szóvá teszem neked szépen, és még te vagy felháborodva, meg jössz ilyen baromságokkal, hogy nőket lejárató viselkedést fejezzem be. 🤦👏


Nagyon nehéz eset vagy. Nem csodálom, hogy anyádon és női rokonaidon kívül más nő nem kíváncsi rád.

dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 A kérdező kommentje:
Mesélj Mucus honnan ismersz, hogy ilyeneket tudsz rólam?
dec. 3. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!