Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szól a nőkről itt egy...

Ha szól a nőkről itt egy negatív kérdés, miért mennek oda a nők kényszeresen odakommentelni, hogy "Ezt inkább a férfiak szokták csinálni"?

Figyelt kérdés
Miért kell kényszeresen odamenni és beírogatni, hogy "ezek a férfiak szokásai" vagy hogy "a férfiak legalább ugyanennyire csinálják ezt, mint a nők." Miért nincs önkritika?
nov. 24. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 A kérdező kommentje:

Ami nekem válasz volt, az a 34-35-36


De azokat nem szóltam le, tehát bepróbálkozás volt (és milyen gagyi), ezért mondtam, hogy olyanra reagálj már, amit tényleg írtam, mert ez már unalmas. :D Persze tudom hogy ész érvekkel nem megy, akkor marad eme olcsó élvezet számodra. :D


A trollokat meg kb. én etetem azzal, hogy reagálok, de voltaképpen mindegy is, legyen úgy, ahogy a 60 mondja, ennyi örömötök legyen meg, ha már annyi nem volt, hogy ész érvekkel kerültem alányba.

nov. 26. 12:06
 62/87 anonim ***** válasza:
75%

"azokat nem szóltam le, tehát bepróbálkozás volt"


Akkor egy dologra válaszolj legyszíves: a számodra is kielégítő válaszokra miért nem reagáltál érdemben semmit?

nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 A kérdező kommentje:

Két okból kifolyólag:


Mert annyi hülye bepróbálkozás volt itt, a félremagyarázástól kezdve a belemagyarázáson át a valóságferdítésig, amik a mondataimból lettek kiforgatva, hogy egyszerűen demotivált lettem az ilyen értelmetlen kommunikációhoz. Olyanokkal nem tárgyalok, akik nem arra reagálnak, amit írok, hanem arra, amit ők forgatnak ki, csak azért, hogy úgy tudjanak reagálni, ahogy szeretnének. Ehhez meg szerintem nem kellek, tudtok ti magatokkal is beszélgetni akkor, ha már úgyis a saját hülyeségitekre reagáltok. ;)

nov. 26. 16:46
 64/87 anonim ***** válasza:
37%

"Olyanokkal nem tárgyalok, akik nem arra reagálnak, amit írok, hanem arra, amit ők forgatnak ki"


De pont ez a bajom: én pontosan az ellenkezőjét csináltam. Nem volt könnyű a stílusod mellett konstruktívnam maradni, de félretettem, és igyekeztem megérteni a problémadat, és csakis arra reagálni. Te ezt különösebb válaszra sem méltattad, hanem a többieket oltottad folyamatosan. Ennek mi a f.sz értelme van?

nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 A kérdező kommentje:

Tornazsák

(Hiába jelentgetsz, bár megértelek hogy inkább jelentgeted a hsz-t, és nem mered megkérdezni, hogy "ennek most mi értelme volt")

nov. 27. 11:14
 66/87 anonim ***** válasza:
30%

Nem jelentettelek, valaki más tette. Ha neked az okozza a napi örömödet, hogy minden építő jellegű hozzászólásra szánalmas trollkodással reagálsz, én nem szívesen, de kénytelen vagyok elfogadni.


Bármilyen hihetetlen, én tényleg nem szándékoztam "bepróbálkozni", hanem a megegyezést kerestem, és benned akadtam el.


De mindegy, akkor legyen így: bableves!

nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 A kérdező kommentje:
A bableves kifejezés még értelmesebb volt, mint az előtte leírtak. Talán még mint az egész eddigi. Fejlődsz. :)
nov. 27. 11:43
 68/87 anonim ***** válasza:
75%
Hát miért nem ezzel kezdted? Beírtad volna kérdésnek, hogy tornazsák, én hogy bableves, és le is tudtuk volna.
nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 A kérdező kommentje:
Akkor mondom másképp, hogy értsd: Többet ért a "bableves" kifejezésed, mint az egész eddigi trollkodásod, majd amiután ez nem sikerült, az önmosdatásod, és az engem való troll színben feltüntetésed, ami szintén nem sikerült. Javaslom ott próbálkozz képmutatással, ahol élőszó van, és nem visszagörgethető. Tudod van az a mondás, hogy a szó elszáll, az írás megmarad. Legalább csajozni tudtál itt a hősködéseddel? :D
nov. 27. 12:19
 70/87 anonim ***** válasza:
80%
Na akkor használjuk a visszagörgetés funkciót, és mutass rá kérlek, milyen módon trollkodtam én, vagy voltam képmutató, vagy önmosdató.
nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!