Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora fokú igénytelenségre...

Mekkora fokú igénytelenségre vall az, ha érzem magamon, hogy büdös vagyok viszont lusta is vagyok elmenni zuhanyozni ?

Figyelt kérdés
Nem vagyok dögkútszagú de érzem magamon, hogy zuhanyozni kellene csak most lusta vagyok hozzá .

#zuhany #büdös #tusfürdő #parfüm, pjerfüm #gátszag #izzadt, cigiszag, lábszag, lápszag
jan. 30. 11:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Igénytelen vagy. Ha már érzed a szagodat, zuhanyozni kell, akkor is ha egyedül vagy. Mert ha nem, akkor nagyon könnyen belecsúszol a depresszióba. Legyen már tartás benned.
jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
15%

#11

Csak irigy vagy, azért fogalmaztàl meg kritizálò szavakat.

Ez megbocsàthatò és nincs harag.

jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
21%
ha más emberek között is ilyen vagy, az maximális igénytelenség. ha csak otthon, egyedül, az semmi.
jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
55%
Nekem tegnap nem volt kedvem tusolni, aztán megszagoltam a pólómat és takarodtam befelé a zuhany alá, pedig egyedül vagyok és depressziós.
jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen jó szomszédunk is heti 2X fürdött általában
jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%
9: Az igényesség ott kezdődik, hogy nem mások miatt ápolod magad, hanem magad miatt.
jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

Ma voltam ügyet intézni. Egy nő utánam jött be, megcsapott a szaga. Olyan volt mint a hajléktalanoknak. Gondolom ő se fürdött egy ideje.

Akinek ez elfogadható, hajrá! Szerinted mennyire számít igénytelenségnek ha büdös vagy? Alap, hogy ápolt az ember.

jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
15%
Nem mersz lepontozni.
jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
24%
Ha napokig itthon vagyok egyedül és max a kisboltba futok le valamiért akkor nagy nehezen elmegy még. De hosszabb távon úgy, hogy jársz munkába vagy suliba. inkább már bátorság kell hozzá.
jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Szolovjov ***** válasza:
100%
Elég ha csak a kritikus helyeket mosod le a csapnál. Hónod alatt lomosod, máris fényévekkel jobb a helyzet. De elég lehet féktisztítós ronggyal is áttörölni, ezt még nem próbáltam.
jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!