Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora fokú igénytelenségre...

Mekkora fokú igénytelenségre vall az, ha érzem magamon, hogy büdös vagyok viszont lusta is vagyok elmenni zuhanyozni ?

Figyelt kérdés
Nem vagyok dögkútszagú de érzem magamon, hogy zuhanyozni kellene csak most lusta vagyok hozzá .

#zuhany #büdös #tusfürdő #parfüm, pjerfüm #gátszag #izzadt, cigiszag, lábszag, lápszag
jan. 30. 11:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
71%

Hat én személy szerint súlyos depresszió miatt volt hogy hetekig nem zuhanyoztam, sőt volt hogy enni inni fogat mosni sem tudtam kb

Lehet veled is ez van

jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is depressziós vagyok egy ideje. Viszont az ápoltsággal soha nem volt problémám, az muszáj. Persze megesik hogy egyedül vagyok itthon és egyik este már fáradt vagyok fürödni, lefürdök reggel mikor felkeltem. De az, hogy úgy menjek bárhova vagy csak simán ne fürödjek az nekem nem játszik. Ha 3-4 napos aftert csinálunk akkor is minden nap hazamegyek letusolni vagy viszek váltóruhát és tusolok ott ahol bulizunk.
jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: érzem h van testszagom de nem kelek fel most azonnal, mert nincs kedvem, és játszok, de majd egy kicsit később azért a nap folyamán később elmegyek letusolni

ti: omg,!! ez depresszió🫣 vagy legalább is így kezdődik😞 r.i.p.🙏

jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is hagyjuk már ezt a depressziós f@&szágot, mert kezd sok lenni meg kezdem unni is a sok depresszióst...

Világosan leírtam, hogy lusta voltam zuhanyozni nem ? Erre írkálják a baromságaikat a depresszióról...

Azóta már megmostam a dárdást :D

jan. 30. 18:00
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez inkább már depresszió gyanú.
jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%

Ha ez kevesebb, mint 24 óra, akkor szerintem mindenkivel előfordult már. Hányszor történt velem is, hogy nem mosogattam el, vagy zuhanyoztam le, csak mondjuk másnap reggel, mert olvasgatni, telózni, játszani, bármi mással elfoglalni magam jobb volt.

Nem, nem vagyok depressziós.

jan. 31. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az őszinte beismerés fancy.
febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? “Dárdás” - innentől ez az űrhajós neved 😆🚀.
febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!