Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van manapság egyre...

Miért van manapság egyre kevesebb igazi rocker/metal rajongó? Miért nézikőket semmibe, vagy pszichopatának?

Figyelt kérdés

Lehet csak én élek ilyen környéken, de szinte sehol nem látok ilyen embereket.Kb. 1000 emberből 2 ember.Mindenhol csak divatmániások vannak, cicafiúk, stb.A felnőttek pedig már nem olyan stílusúak.Akit látok is hogy úgy öltözik mint egy rocker pl. az is csak divatrocker.Ismerősöm is ilyen.Áradozik mekkora nagy rocker, meg hogy mennyire bírja a fent említett 2 stílust, aztán megkérdeztem tőle hogy Skilletet vagy Dalriada-t ismeri e?Nemleges választ kaptam.Pedig mindkettő elég ismert zenekar (mondjuk Skilletet talán többen ismerik mint a Dalriadat, de a legtöbb magyar rocker az utóbbit is ismeri, habár ez inkább folk metal)

Mindig megnéznek az utcán, és ledöbbennek hogy milyen zenét hallgatok, meg hogy milyen az öltözködésem..Mondjuk túlzottan nem érdekel, mert aki ismer az elfogad akinek meg nem tetszik az meg ne nézzen rám, de azért kicsit zavaró.Illetve én még azt is észreveszem néha, hogy aki így öltözködik, ilyen zenéket hallgat, azt a társadalom kiközösíti,furának találja.Miért?



2013. dec. 18. 18:39
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
"Pápa stílus." :DDDD xD
2014. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Értem a problémádat, de pl. a Dalriadának én is csak a nevét ismerem. A Skilletet ismerem, de nem annyira szeretem. Viszont tényleg rockot hallgatok, csak inkább régebbieket (70-es, 80-as évek, ilyesmi). És nem is nagyon öltözködöm úgy, csak ha épp olyan kedvem van.

2014. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Paramorefan válasza:
Én rocker vagyok, de ezt szinte lehetetlen megállapítani rólam. Volt már olyan, hogy pink szerelésben jártam az utcát, miközben egy Asking Alexandria számot hallgattam. Bár én még csak kevesebb mint egy éve ismertem meg a rockzenét...
2014. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
kedves 7/33-a azaz ne hallgassatok metált mert rosszhatással van ÚR. Én amióta rockot hallgatok magabiztosabb vagyok, másfél éve van barátom, mert ő szereti a stílusomat, sokkal jobban érzem magam, mert nem tartozom az átlaghoz, mert megtaláltam a saját utamat. Úgyhogy ennyit erről!
2014. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Csak átfutottam a kommenteket de nem találtam meg köztük az én gondolatomat de ha mégis írta már valaki akkor elnézést..

Szóval az én véleményem az, hogy egyszerűen nem a rock a korstílus...A 80-as években volt egy rahedli rocker mert akkor az volt a korstílus. Most meg az electro ez van..Változik a világ változik a zene is..Csak régen még közel sem volt ekkora ellenségeskedés és szakadék stílus és stílus között....

2014. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Annyira megdöbbentenek a kérdések. Pest megyében jártam egy erős gimibe, a gimisek fele kábé rocker volt. Nem állítom, hogy mindenki, de sokan. És mindenki tett rá, ki az, amúgy. Mikor nézik le a rockereket? Én is az vagyok.
2015. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Még egy megjegyzés: én szeretem a 80-as évek rock zenéjét, de akkor a rock volt a divat. Elképzelhető, hogy csomóan közülük sem voltak ám hú de nagy rockerek. Például a lányok szerintem kapásból a rocker énekesek arcát imádták.
2015. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyrészt a ruhák alapján nem lehet kitalálni, rólam se gondolnád, hogy rocker vagyok, meg egyik csinosan, nőiesen öltöző barátnőmről se, hogy Aerosmith fanatikus.


Azon kívül a Skilletnek és a Dalriadának én is csak a nevét ismerem. Ezer más banda van. Én főleg a régieket kedvelem. A Bon Jovi a kedvencem, de a szekrényem tele van rockzenei könyvekkel, a rock történetét tárgyaló könyvekkel. De a legtöbb bandától valamennyid alt ismerek, viszont ismerem a zenetörténetet. Így ha felhozol egy bandát, lehet nem merem azt felelni, hogy ismerem, mert hiába tudom elhelyezni térben időben, de neked meg a nagy kedvenceid. Mondjuk magyart alapból ritkán hallagatok.

2015. nov. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!