Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki ahelyett,...

Van itt olyan, aki ahelyett, hogy szórakozni volna, otthon ül és azon tűnődik, hogy miért nem megy el szórakozni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 23:25
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
Ugye van KITT műszerfal is?:) A 15 liter meg.. na ez a szerelem.:)
2014. ápr. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
Én bringás vagyok de egy Firebird Trans Am-ed van? :O komolyan?
2014. ápr. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
győzzed tankolni :D
2014. ápr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

Ja, én is ilyen vagyok. Viszont nekem több gondom is lett ebből. Eleinte nálam is csak önbizalom hiánnyal kezdődött, vagy épp azzal, hogy nem volt kivel elmenni, de egyedül nem mertem stb. Aztán ezek a dolgok fokozódtak, végül pánik beteg lettem, igaz ez csak egy tényezője, tehát ne ijedj meg, de ez is közre játszott.

Amíg teheted, ha kell egyedül, de menj, ha szórakozni akarsz. Ne zárkózz be, főleg, ha érzed, hogy nem érzed magad jól tőle, mármint lelkileg.

2014. ápr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindenkinek való. Én pl. ideges leszek, ha elrángatnak "bulizni". Nem szorongós, hanem bosszankodós. Hogy mindenki részeg, aki nem, az megjátssza, senkivel nem lehet egy jót röhögni, és hogy qrva, qrva, de qrva szarok a hányás tuctuc okádék "zenék".


Inkább itthon benyomom, amit szeretek, és eldorbézolok rá.


Úgyhogy én ha elmegyek, azon tűnődök, miért nem inkább otthon vagyok, ahol jól is érzem magam?

2014. ápr. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
Velem fordítva szokott lenni: elmegyek szórakozni, aztán végig azon tűnődök, miért nem maradtam otthon. Sajnos ilyen kis otthonülő könyvmoly vagyok, meg sorozat- és filmfüggő, egy bulizás helyett ezer más, jobb dologra tudnám fordítani az időm.
2014. ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
Soha nem tartottam szórakoztatónak részeg rángatózók közt zajban tartózkodni. :) Életemben kb. kétszer voltam ilyen helyen, unalmas és fárasztó volt.
2014. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
65%

Gyerekek!

Az a baj hogy sosem célirányosan jártok bulizni!Ha szereted a rockot akkor ne discóba menj mulatni hanem nézz ki egy koncertet és ott már lehet tivornyázni is! :)

Én is elrángató vagyok,engem is rángattak már el.Én úgy vagyok vele hogy mindenből a legjobbat hozzuk ki,ha nem tetszik a hely akkor úgy is addig iszom amíg jó nem lesz :) De általában ami kifejezetten nem tetszik oda nem is tudnak elrángatni,max vannak köztes megoldások(pl a morisons liget pesten-több szint több stilus,Én mondjuk nem szeretem az egész helyet mert azért ezektől jobb bulikat kilehet nézni)

És ha nem érzitek magatokat jól egy helyen,bármikor kimehettek onnan,ha van aki veled tart akkor mehettek egy éjszakai züllésre az utcákba,fel lehet fedezni a környéket ,megnézni az éjjelnappalikat kajáldákat stb Mellesleg pesten ha nem tetszik egy szórakozóhely,kisétálsz a következő sarokra és mész a másik buliba(természetesen csak bírd pénzzel) :)

2014. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Én inkább azon szoktam otthon ülve tűnődni, hogy a többi embernek vajon mitől olyan fene nagy élmény bulizni menni?
2014. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

21,22,23-as válaszolónak.


[link]


Egy ehhez hasonló,csak nem fehér.

2014. ápr. 26. 11:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!