Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki ahelyett,...

Van itt olyan, aki ahelyett, hogy szórakozni volna, otthon ül és azon tűnődik, hogy miért nem megy el szórakozni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 23:25
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Az a baj, 59-es mindentudó, hogy ez mind RÁD igaz. Nem ismersz engem, a többi válaszolót, azt hiszed, ami neked jó, az másnak is. Zéró empátia.


És ahhoz képest, hogy mekkora arcnak állítod be magad, elég sokat lógsz itt.

2014. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
Na újra itt vagyok. Nem gondoltam volna,hogy a kérdésemre ilyen sok válasz érkezik majd.:) Csak úgy dúl a vélemény "háború".:) Ismét annyi volt a kikapcsolódás,hogy tettem egy kört a csodás autómmal,vettem 5 db sajtos,sonkás Stanglit,azt megeszegettem egy hipermarket parkolójában. Sétálgattam még,aztán jöttem hazafelé.:)
2014. ápr. 26. 23:32
 43/57 anonim ***** válasza:
Gondolj erre úgy, hogy nem "csak". Ez jobb, mint a semmi. És sokan vannak, akiknek ennyi "szórakozás" se jut ilyen olyan okokból, sajnos.
2014. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:

# 41/43

Te sem ismersz engem így nem tudhatod hogy igaz e rám...

Ami meg az empátiát illeti az igen is van,amit előzőleg írtam azt okból írtam...De nem baj ha nem érted meg...

2014. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Én a csodás autóddal mennék stoppos pipiket felszedni(meg lehet rablókat ,gyilkosokat stb ki tudja kikkel találkozik este az ember)

Még egy jó kis autós rendezvényre se mennél el?Pl szokott lenni egy rendezvény a Thököly reptéren(Lóerők éjszakája) az is jó buli lehet(hogy ne csak a diszkós szórakozó helyekre térjünk ki mert rengeteg lehetőség van csak észre kell venni és ki kell használni,pl Én barátaimmal néha megyünk éjszakai hegymászásra is/túrára/,ami elég jó buli,főleg mikor eltévedtek :) )

2014. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

44: én a kérdezőnek írtam arra, hogy hogy kapcsolódott ki, nem neked, mert nem követtem az eseményeket.

Tudom, hogy ő se úgy fogalmazott, h "csak", de remélem értette, hogy mit miért írtam.

2014. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Igazából az esti autókázást szeretem a legjobban. Ebből ki tudnék indulni valahogyan. Már csak azt kéne megoldani,hogy az esti autókázás alatt valami értelmeset is csináljak. Talán egész héten spórolok benzinre,aztán éjszaka kellős közepén felrobogok mondjuk Pestig az autópályán. Ha közben találok stoppos pipiket,hát felveszem őket.:))
2014. ápr. 26. 23:45
 48/57 A kérdező kommentje:
De ha innen a kommentelők közül valaki útba esik,akkor szóljon és felveszem őt is.:)
2014. ápr. 26. 23:46
 49/57 anonim ***** válasza:
Na...azért nem mindegy ám, hogy csajozni akarsz-e, vagy szórakozni! :D :P
2014. ápr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
hol laksz? korod?
2014. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!