Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki ahelyett,...

Van itt olyan, aki ahelyett, hogy szórakozni volna, otthon ül és azon tűnődik, hogy miért nem megy el szórakozni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 23:25
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Talán szórakozva csajozni.:) Egyébként rajtam kívül még 3 hely kiadó a járgányban. Ha valaki nem ült még Pontiacban,akkor nyugodtan jöhet.:)
2014. ápr. 27. 00:01
 52/57 anonim ***** válasza:

Na...szinte sejtettem! :D :P

Hát én még nem ültem olyanba, lehet majd kipróbálnám! De ma már tutira nem! :D :P

2014. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

nem tagadom nem rossz ötlet!

De eddig nem a para ment hogy nem merek elmenni sehova meg idegenek...Most meg itt a mézesmadzag hogy menjünk kocsikázni veled :) Most a vesém kell vagy megakarsz erőszakolni? :) na jó erős túlzás :)

Amúgy tényleg nem rossz ötlet,Én pestmegyei vagyok,ha van ismerősöd vagy valami csaj akkor ajánlani tudom hogy nézd meg a citadellát hajnalban vagy éjszaka!Szép látvány,esetleg még dobogókő.Sőt ha cirkálsz egy picit a váci úton is akkor lehet kis versenyszerűségbe is belekeveredhetsz ha jár arra valaki akiben benne van a szellem :) bakki van egy jó ötletem Neked!

Valami olyan oldal van hogy ki hova utazik és útitársat keres,és ez mind webes felületen,szóval simán vihetnél így akár csajokat is buliba vagy mittom én :) az oldal címét ne kérdezz csak rémlik valami :)

2014. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

37#


Miért sajnálod, hogy ezt csinálom? Nem örülsz neki, hogy boldog vagyok? :)

Jó, nyílván nem jött át neked az előző kommentemből, hogy nekem ez az álommeló, pedig ott van a sorok között, hiszen arról áradozok, hogy a melóhelyen is azt csinálhatom mint otthon, amit szeretek.

Én a gyárban voltam elégedetlen, meg segédmunkásként ahol egy buzgómócsing főnök ugrált folyton mögöttünk a korbáccsal, és hajtott minket, hogy minél többet keressen rajtunk. Na az volt a f os meló! Többet kerestem mint ezzel, persze, de mivel takarékos vagyok, jól kijövök ebből is. Éppen ezért örülök neki, hogy nem igénylem a bulizást, mert az drága, az én hobbijaim meg ingyenesek, sőt még egy kis kereseti potenciál is van bennük.

2014. ápr. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Pimbula

Tudod ez az útat lehet hogy szereted,lehet hogy jónak látod,de tudod ha valójában belegondolsz nem vezet sehová!

Lehet lustább vagy mint az átlag ember,nem tudom,de ez az örködés valójában nem mehet sehová...Sosem lesz belőled valaki,nem tudsz erre jövőt alapozni! Be vagy jelentve rendesen?van szabadságod?Fizetnek útiköltséget?Szerinted ha valami van akkor nem fognak szemrebbenés nélkül elküldeni?Jön a főnököd nyugdíjas haverja aki olcsóbban bevállalja(mert ráér és van 200ezeres nyugdíja mert exrendőr),simán kirakják a szűröd ilyenek miatt is.Na meg az állandó semmit tevés az egy idő után rajtad marad és otthon is csak dögleni fogsz,vagy már azt csinálod.

Nincs semilyen életcélod? Én el fogom tépni a pappírjaimat hogy ilyen szakmának a közelébe se menjek(elég sok mindent megjártam már,az utolsó teszkós melótól eljutottam a szolgálatvezetők kényelmes pozíciójáig)De Te tudod hogy még is mit akarsz kezdeni az életeddel!Ha van időd azt próbáld meg minél hasznosabban tölteni!Én nem tagadom nekem ez a pappír csak tönkre tette az életem és a jövőmet is,ha normális melósként dolgoztam volna akkor alapjaim lennének!

Amúgy a kérdezőnek írtam egy oldalról....

autohop.hu

2014. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Nekem pont az őrködés jelenti a szebb jövő felé vezető utat. Mint mondtam, így van időm foglalkozni egyéb dolgokkal, mint pl. a pénzügyek. Ez egy nagyon fontos tudomány, amiben mindenkinek tudnia kellene az alapokat, de ehhez képest nagyon kevesen ismerik. Mivel volt időm ezzel foglalkozni, tudom, hogyan lehet jól befektetni a pénzt, és hogyan lehet passzív jövedelemforrásokat létrehozni. Arra gyúrok, hogy minél több ilyenem legyen, és idővel a tőkém dolgozzon helyettem. Ez az életcélom.

A melós életben miféle lehetőségek vannak? Az összes melós, akit ismerek, bármennyit dolgozzon is, sosincsen megtakarított pénze, mert bár sokat keres, nem ért a pénzhez, nem tudja befektetni, csak elkölteni hülyeségekre. Ha ez nem lenne elég, hiteleket vesznek fel és adósságokban úsznak. Mire gondolsz, amikor a kétkezi munkában rejlő alapokról beszélsz? Mert van benne, valóban, de kíváncsi vagyok, hogy te miben látod ezt.

És ne tépd el a papírodat, mert lehet, hogy szükséged lesz rá. Elég ha tudod, mi a helyes út, és akkor a papírok jól ellesznek a fiókodban, anélkül, hogy ártanának neked.

2014. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Ja, és elégedett vagyok a munkakörülményekkel, be vagyok jelentve rendesen, közfoglalkoztatott vagyok, szabadság nem kell, mert maga a munka is szabadság. A melóhely meg 8 perc bicajjal itthonról.
2014. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!