Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki ahelyett,...

Van itt olyan, aki ahelyett, hogy szórakozni volna, otthon ül és azon tűnődik, hogy miért nem megy el szórakozni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 23:25
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

Pimbula!

Sok ember a bulikban ereszti ki a gőzt azzal hogy táncol,tombol,tivornyázik stb :)

Aki nem így tölti ki a hétköznapok apróbb felgyülemlett feszültségeit az lehet elmegy futni egy kört vagy akármi más...Mindenkinek meg van az a szórakozás ami egy picit relaxálja!Én szerencsére sokmindent szeretek csinálni,mindig van miből válogatni!A lényeg hogy az unalmas hétköznapokból kiszakadj egy picit!Ha ezt nem csinálod akkor besavanyodhatsz a végén és itt fog a gyk-kán kikötni és trollkodni fogsz mások kérdésein :) Próbáljatok lazulni egy picit!!!!

2014. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

#31


Oké, és az miért van, hogy a bulizó emberek nem tudják elképzelni másképp a lazulást, csak a bulin keresztül? Úgy értem nem csak magukra vetítve, hanem pl. velem kapcsolatban is úgy gondolják, hogy márpedig bulizni nekem is kötelező... Mindezt úgy hogy én ezerszer nyugodtabb ember vagyok mindegyiküknél, sokkal több bennük a gőz, mint bennem.

2014. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:

Fiatalság.... :)

Nos a fiataloknak az a dolga hogy felfedezzék a világot,hogy minél több tapasztalatot gyűjtsenek mindenhonnan! legyen ez jó vagy rossz tapasztalat.Ha otthon ülsz magadban akkor soha nem fog semmi történni veled és ezért is borulsz be magadba hogy otthon vagy és nem történik semmi sem veled és ezen nem fog változni amíg otthon maradsz.Nos mindenkinek meg van a maga bulija csak meg kell találni és lehet találni más örülteket is akiknek az a stilus jön be mint nektek és velük könnyebben találhatsz közösebb hangot is hiába vadidegenekről beszélünk :) Szóval ha nem bulikba jársz akkor hova?Kocsmázni?Esti túlélőtúrára?Múzeumok éjszakáján múzeum látogatásra?Kimész a tescóba bevásárolni?Biliárd szalonba? Sok választás nem igazán van hogy péntek és szombat este hova lehet menni,ezért is van az hogy disco,buli,koncert vagy egyéb azok az elfogadott szórakozási formák...Nos vannak nappali diszkók is (kevés),az valamiért nem felkapott,kivéve egy jó technobuli után de az is csak azért mert a sok speedes még tombol mert nem múlik a hatás...Szóval ahétköznapokból eleve éjszaka tudsz leginkább kiszakadni,éjszaka meg már csak mindenhol buli van.Te hogy szeretnél egy picit kiszakadni a hétköznapokból?Hogy tudsz igazán megfeledkezni mindenről egy picit hagyni a gondokat és élvezni az életet?(Én ezt napközben motorozással tudom megtenni) :)

2014. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

Nekem nincs szükségem rá, hogy kiszakadjak a hétköznapokból, mert nekem minden napom szabad szinte egytől egyig. Biztonsági őr vagyok, a dolgom annyi, hogy ott legyek és ott csináljam azt, amit itthon szoktam: filmezek játszok, olvasok, pénzügyeket tanulok, regényt írok, filmet szerkesztek, stb.

Tudom, ez egy kivételes helyzet a legtöbb ember nem ilyenben él. Régen én is güriztem a gyárban, és nekem a kikapcsolódás az volt, hogy hazajöttem, és csináltam a fent felsoroltakat.

És azt ugye nem gondolod komolyan, hogy a fiatalok tapasztalatszerzés céljából mennek bulizni? Szerintem inni, örjöngeni, dugni mennek. Úgy beszélsz a buliról, mint az élet nagy iskolájáról, de ezt én nem tudom hova tenni...

2014. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

"Nos a fiataloknak az a dolga hogy felfedezzék a világot,hogy minél több tapasztalatot gyűjtsenek mindenhonnan!"


Nem biztos. Mindenkinek más dolga lehet. Ha valaki semmilyen késztetést nem érez a fentiekre, akkor felesleges bebeszélni neki, hogy márpedig van.


Olyan ez, mint a zene. A fiatalságot a modern zenékkel szokták azonosítani, ugyanakkor rengeteg olyan - egyébként teljesen normális és hétköznapi - fiatal van, aki mondjuk a countryért vagy a komolyzenéért van oda.


És van olyan ember is, aki alapjáraton az éjszakázást nem bírja, fizikailag. Vagy éppen az ivást. Szerintem mindenkire rá kell hagyni, hogy mit szeret csinálni, és nem megbélyegezni amiatt, hogy nem úgy viselkedik, ahogy a nagy többség, vagy ahogy elvárod tőle.

Ezt hívják valódi, nem megjátszott tiszteletnek.

2014. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? merre felé laksz?
2014. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

Pimbula!

Sajnálom hogy ezt csinálod!

Jó kényelmes a munkád van sok szabadidőd...

Én is szakmabeli vagyok,éveket csináltam,sajnos visszakerültem bele mert télen nem volt műhelybe meló és egy picit megragadtam de emellett dolgozok amennyit bírok.

Tudod Én úgy vagyok vele ha sikerül kikerülnöm normálisabb melóhelyre akkor megyek és széttépek minden olyan dolgot amivel őrködni tudnék.Ha belegondolsz gyári melósként sokkal jobban kijössz a fizetésed az csak látszat ,mert nincs a cég aki normálisan bejelent ad szabadságot és betegség esetén táppénzt ad és emellett le is néznek mert nem vagy más csak egy sz aros biztiőr.Én nem tagadom nekem is jó helyem van meg kényelmes meg aludni is tudok,de nekem ebből is elegem van!Normális életet akarok normális munkahellyel és megyek is ahogy tudok!Én fiatalabb koromban tettem le a pappírt,büszkén 5sre vizsgáztam mindenből,így utólag visszagondolva elpazaroltam nagyon sok időt az életemből!Bár csak ne tettem volna le a pappírt!Melósként sokkal jobb kiegyensúlyozottab voltam,még az sem bántam ha elfáradtam...A fizu mindig volt az ünnepek és hétvégék szabadok voltak és mellesleg mindig otthon alszol.Én ezt az egészet nem is tartom szakmának!!!Igaz most szolgálatvezető vagyok,de nem akarom tovább csinálni!!!Nem akarom hogy az ilyen hitvány cégek rontsák el az életem!Én a helyedben elmennék suliba és tennék le valami rendes szakmát amit szeretsz is csinálni!érdemes és kifizetődőbb!

2014. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

Tudjátok mit! Menjünk hányni egyet! :)

Szombat van :)

Ilyenkor a hányás a legelfogadottabb dolog! :)

Nem tagadom ma este gurulós programmal is szemezgetek,de akár hányni is elmehetek de akkor max csak domboldalon gurulok és nem két keréken :)

2014. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:

Na ki jön Velem hányni?

Ha alkoholtól nem megy akkor lenyúlunk a torkunkon(azaz alkoholmenetesen is lehet) :)

2014. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

Látom nem akar senki sem elem jönni hányni...

Így kénytelen leszek itthon meghánytatni magam egyedül! :(


:) :) :)

2014. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!