Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek néha a...

Ti nem irigylitek néha a ducibb embereket?

Figyelt kérdés

Én vékony vagyok. És annyi kövér nőt látok, akikre van miért irigykedni.


Pl.:

-bármennyit ehetnek bármiből (pl. folyton csak gumicukrot zabálnék és nem érdekelne semmi)

-itt a gyk-n minden duci csaj azt írja, hogy a párjuk nagyon szereti őt, rá se nézne másra.

-nagy mellük van

-nem zaklatják őket a férfiak/nem szólítgatják le őket az utcán

- nem bámulja meg őket senki, nem stírölik őket pl. a buszon, nem kell tartaniuk nemi erőszaktól

-bármit felvehetnek, mert nem számít, mi van rajtuk, végülis mindegy

- a szakmájukban sosem ítélik meg őket negatívan, mert igényesek és szépek, hanem férfiként kezelik őket

- nem várnak el tőlük semmit (pl. jujj nézd már, borostás a lába a vékony csajnak)


Persze vannak rossz dolgok is, mint a cukorbetegség, de szerintem annyi pozitívuma van. Én magam nem tudok elhízni, mert ha 2 kg-ot hízok, már elönti a fejemet a láva és visszafogyok.


Ti mit gondoltok?


28N



2014. júl. 4. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Van aki igen, van aki nem. A szépség amúgy relatív. Van akink szép, van akinek ronda.


14/L

2014. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:

"Tényleg, erre nem gondoltam, hogy valaki lehet jótestű, de ronda"

Nem. :D Úgy mondom, hogy valaki sovány és ronda. Bár szerintem a soványság alapból ronda. Engem fiatalon nagyon sokat bántottak érte, nem hogy megfordultak volna utánam. Pedig emellett nem voltam egy csúnya arcú lány.

Úgyhogy a soványság legalább olyan visszataszító lehet, mint a kövérség.

2014. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 ladylatex válasza:
50%
Te nagyon ostoba vagy! Teljesen lenézed a teltebb nőket, iszonyat gáz amit a kérdésedben írtál! Nem minden kövér nőnek van nagy melle, sőt, akinek nagy is, annak is hájból van általában és csak lóg, ez meg valljuk be, senkinek nem ideális. Téged azért "zaklatnak", mert tetszel nekik, de gondolj bele, hogy egy olyan lány, aki mondjuk örökölt gének végett testes egész életében, az mennyi oltást kaphat fiatal korában? Szerinted ez jobb? Szerinted nem érdekli? Meg mi ez, hogy nem kell tartaniuk nemi erőszaktól? Azért, mert az átlag férfinak a 90-60-90-es nő az ideál, még van bőven olyan barom, aki mondjuk kislányokat kap el. Ennyi erővel valakinek lehetnek beteges vágyai kövér nők iránt is. Az a nő pedig, aki bármit felvesz mert neki úgyis mindegy, első sorban igénytelen, ez szúr szemet róla, nem az, hogy kövér. Egy nem átlagos, mindenhonnan kitűnő dagadt nőtől sokkal többet várnak el, mint tőled, aki elfelejtettél epilálni. Neked nagyon rossz munkahelyed lehet, ha azért ítélnek negatívan mert szép vagy. Egyébként pedig engem soha senki nem kezelt férfiként, pedig nem vagyok modell alkat. Végszóként még annyit, hogy a helyedben nem írtam volna oda, hogy 28 éves vagyok.......
2014. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:

és a nickneved?:)


tényleg nem? nálunk valahogy van ilyen külső megítélés, hogy mivel szép vagy, és senki más nem az, ezért furán néznek rád.


vannak erről tanulmányok is, hogy ha nő vagy, az eleve negatív bizonyos szakmákban, és még ha jól is nézel ki, az meg sztereotípiákra ad okot.


a bármit felvehetnek dolgot továbbra is fenntartom. Nincsenek olyan elvárások feléjük, mint a vékonyak felé. Hiszen nem tetszenek eleve annyi embernek, így annyi elvárás sincs!

2014. júl. 4. 13:48
 25/68 anonim ***** válasza:

A 28 éved válaszolónak én köszönöm...

S de. Több az. Mert mindig a szebbelhez hasonlítják. S tudod én pl hányszor lettem emiatt kigúnyolva? Pedig nem voltam velük undok? Szerintem olvasd el az indokaink és ne nézd le a teltebbeket.... Nagyon idegesítő. Hát sajnos nem tudom megérteni a problémád...


14/L

2014. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:

Ladylatex!

Te is téveszmékben szenvedsz

"Ennyi erővel valakinek lehetnek beteges vágyai kövér nők iránt is"

Az nem beteges ha valaki a nagyobbakat is szereti!

2014. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:

nem úgy értette, hanem, hogy a beteges vágy (erőszak) irányulhat a kövérekre is.


és pl. az nem jó, hogy ehetnek bármennyit a cuccokból? (persze aki nem cukorbeteg vagy ilyesmi) nem kell félniük a hízástól, nem kell sportolniuk.


Igazából azt irigylem, akiben nincs a külseje iránti aggodalom, és épp ettől él boldogan.


Volt egy kérdés, ahol a válaszoló azt írta, hogy ő azért kövér, mert imád nagyokat zabálni és nagyon boldog ettől, és a férje nagyon szereti, aki jóképű. És ő igenis felveszi a 120 kg-jára a rövidgatyát, mert nem érdekli.

2014. júl. 4. 14:00
 28/68 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem mindenki ugyanúgy aggódik a külseje iránt,legyen az kövér,sovány vagy akár sportoló!

Mindenki ugyanúgy nézi magát a tükörben

Aki kövér az tudja is hogy kövér max eltudj fogadni magát vagy esetleg tehet is ellene ha tud.Szerintem ez nem alkatkérdése hogy a tükörbe nézünk és aggódunk.Nézd csak meg a sportolókat,azok meg azon aggódnak hogy megfelelő e az izomzat,fél centi hájat felszednek már megőrülnek stb stb

2014. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
Sporttal, izomépítéssel fel tudsz szedni magadra egy jó pár kilót.
2014. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként remélem, hogy elszégyelled magad, amiért egy 14 éves lány bölcsebb, mint te.


Én mindig kövér voltam, szerencsére nagy mellem volt hozzá, és mindig beszólogatnak. Kocsiból kiszólnak, hogy üljek be, építkezésnél füttyögnek, nem is a szemembe néznek, hanem a mellemhez beszélnek.


Nem mondanám azt, hogy elégedett vagyok a külsőmmel. Szépen lassan elkezdtem egy életmódváltást, mert a nagy zabálásokkal arra mentem, hogy a szervezetem tönkre ment, az orvos azt mondta, ha így folytatom, a 40 évet sem érem el.


Azóta szépen fogyogatok, és elmondom, hogy mit vettem észre. A tesóm szép, vékony lány, sokat sportol, pilates-ezik, biciklizik, kick-boxol. Átlagban 52 kiló. Nemrég ráállt a mérlegre, 56 kiló volt - az alakján nem volt negatív változás, annyi történt, hogy nekiállt izmozni, kerekebb lett a feneke, kockásabb a hasa. Majdnem sírva fakadt, és 3 napig alig evett.


Ez a perspektíva az, ami hiányzik azokból, akik soha nem voltak kövérek. Mikor 87 kilóról 78-ra fogytam, nézegettem, hogy vááá, nekem van derekam, a vádlim is szép, a hasam is szépen fogyogat. És akkor hallom, hogy tökéletes alakú lányok sírnak, hogy nem szépek, ilyenkor megráznám őket, és addig üvöltenék velük, amíg meg nem értik, hogy gyönyörűek.

2014. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!