Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek néha a...

Ti nem irigylitek néha a ducibb embereket?

Figyelt kérdés

Én vékony vagyok. És annyi kövér nőt látok, akikre van miért irigykedni.


Pl.:

-bármennyit ehetnek bármiből (pl. folyton csak gumicukrot zabálnék és nem érdekelne semmi)

-itt a gyk-n minden duci csaj azt írja, hogy a párjuk nagyon szereti őt, rá se nézne másra.

-nagy mellük van

-nem zaklatják őket a férfiak/nem szólítgatják le őket az utcán

- nem bámulja meg őket senki, nem stírölik őket pl. a buszon, nem kell tartaniuk nemi erőszaktól

-bármit felvehetnek, mert nem számít, mi van rajtuk, végülis mindegy

- a szakmájukban sosem ítélik meg őket negatívan, mert igényesek és szépek, hanem férfiként kezelik őket

- nem várnak el tőlük semmit (pl. jujj nézd már, borostás a lába a vékony csajnak)


Persze vannak rossz dolgok is, mint a cukorbetegség, de szerintem annyi pozitívuma van. Én magam nem tudok elhízni, mert ha 2 kg-ot hízok, már elönti a fejemet a láva és visszafogyok.


Ti mit gondoltok?


28N



2014. júl. 4. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:

Engem már nagyon zavar, hogy nyáron folyton bámulnak a férfiak, át a másik oldalról kiabálnak meg füttyögnek. Teljesen értelmesnek tűnő emberek az üzleti negyedben a Belvárosban.


Pedig csak annyi, hogy vékony vagyok és szőke, nincs kinn mindenem, csak mondjuk ujjatlanban vagyok és combközépig érő nem passzos szoknyában.


És elgondolkodtam, jó lehet kövérnek lenni, őket nem nézik árunak.

2014. júl. 4. 13:25
 12/68 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon zavar a dolog akkor használj ilyet :)

[link]

2014. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:

:D És ha én azt mondom, hogy engem is megnéznek? :D Jóval idősebbek főleg? :'D Én is szőke vagyok, duci is. S volt már, hogy egy 50-60 éves nézett rám nagy szemekkel,és próbálta magára felkelteni a figyelmét. Vagy hogy 47 éves pofa igyekezett flörtölni velem. S nem tudtam vele mit kezdeni, met még sosem csináltak ilyet. Szerinted az nem zavaró? Mégis velem is előfordul. A ducikkal is. És én kifejezetten az a személy vagyok, aki utálja a dekoltázsokat, meg ilyeneket. Még szoknyát se szeret igazán hordani... Csak szeretek a stílusomhoz képest csinosan öltözködni.


14/L újra.


Az ilyenekkel nem szabad törődni. Tovább kell menni, rájuk se nézni.

2014. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:

14 évesen már öreg bácsik meg akarnak kefélni? :)

Picit pedofilok csak :)

2014. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
utolsó: még nagyon kicsi vagy, de majd rájössz, hogy a 60 éves emberek mit és mióta nem csinálnak és ezért már mindenkit megnéznek. szomorú.
2014. júl. 4. 13:35
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
Na és akik soványak és csúnyák? Őket sem nézegetik és nem fütyülnek utánuk. Sovány és csúnya nem szeretnél lenni, kérdező? :D
2014. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:

Picit... :D

Pedig tényleg nem járok olyanban, amire fel kéne figyelni. :D Úgy értem nem mutatok olyat, amit nem szabad... ><


14/L újra xD

2014. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
Tényleg, erre nem gondoltam, hogy valaki lehet jótestű, de ronda, gondolom, azokat is megbámulják.
2014. júl. 4. 13:37
 19/68 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy fiatal vagyok tisztában vagyok egy-két dologgal... És akkro mondom, hogy huszonévesek, harmincasok is vannak mikor megnéznek... Emlékszem a családom egyszer mikor mentünk haza a strandról azt nézték hányan bámulnak meg a kocsiból.. S nekem is beszólták már utcán fiúk, mikor vártam egy barátomra... Egyedül. Szóval tudom valamelyest, hogy ez eléggé kellemetlen helyzet. De ettől függetlenül szerintem nem kell irigykedni a ducikra... Főleg ezen okok miatt.


14/L újra.

2014. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
9%

Hát, baromira nem szeretnék duci lenni. Nagyon jól érzem magam ilyen alacsony , csinos nokent..ha már nőnek születtem legyek is az, ne egy bivaly. (nem sertesnek szánom!)

Örülök hogy minden ruha jól áll rajtam, kemény feszes mellem van ( a méret nem minden!!) megfordulnak utánam a pasik és nem fulladok meg ha felmegyek az első emeletre..sőt, a ruhát se izzadom le magamról. A koverek általában budosek...

2014. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!