Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek néha a...

Ti nem irigylitek néha a ducibb embereket?

Figyelt kérdés

Én vékony vagyok. És annyi kövér nőt látok, akikre van miért irigykedni.


Pl.:

-bármennyit ehetnek bármiből (pl. folyton csak gumicukrot zabálnék és nem érdekelne semmi)

-itt a gyk-n minden duci csaj azt írja, hogy a párjuk nagyon szereti őt, rá se nézne másra.

-nagy mellük van

-nem zaklatják őket a férfiak/nem szólítgatják le őket az utcán

- nem bámulja meg őket senki, nem stírölik őket pl. a buszon, nem kell tartaniuk nemi erőszaktól

-bármit felvehetnek, mert nem számít, mi van rajtuk, végülis mindegy

- a szakmájukban sosem ítélik meg őket negatívan, mert igényesek és szépek, hanem férfiként kezelik őket

- nem várnak el tőlük semmit (pl. jujj nézd már, borostás a lába a vékony csajnak)


Persze vannak rossz dolgok is, mint a cukorbetegség, de szerintem annyi pozitívuma van. Én magam nem tudok elhízni, mert ha 2 kg-ot hízok, már elönti a fejemet a láva és visszafogyok.


Ti mit gondoltok?


28N



2014. júl. 4. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

"Azért nem hízok meg, mert az sem jobb a vékonyságnál, de nem is rosszabb, szóval ugyanannyi előnye és hátránya van mindkettőnek. Így felesleges lenne átülni a ló másik felére."


Most mondod, hogy sokkal jobb a vékonyságnál, hogy mennyivel jobb lenne, mert az embert látnák benned, nem néznének meg az utcán. Az egész kérdés arról szól, hogy mennyire irigyeled a kövéreket.


"utánunk kiabáltak a srácok a metrón, hogy "etesd már meg a barátnődet"


Hm. Sovány lányoknál ilyet nem látok, csak konkrétan anorexiásoknál. Nem lehet, hogy tényleg egészségtelenül sovány vagy?


"Kövérek után meg én nem látom, hogy súgdosnának."


Mert szemberöhögik őket.


"De nem válaszoltál, te azért vagy kövér, mert nincs akaraterőd, vagy miért? betegség?"


Mert nem rád tartoznak az orvosi dolgaim.

2014. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:

Jól van, nem kell megsértődni, csak érdeklődtem, hogy miért vagy kövér.:)


Nem vagyok egészségtelenül sovány, csak vékony vagyok.:) Mint a lányok, akiket látsz és azt mondod, a kor ideáljai.


Egyébként nem, többször is írtam, hogy van miért irigyelni őket, de van nekik is problémájuk, nem jó egyikünknek sem annyira. De szerintem sok dolog nekik könnyebb, mint nekünk, így van miért néha vágyni arra, ahogyan ők élnek.


Mondom, nekem a legnagyobb áldás lenne néha kicsit elbújni.

2014. júl. 7. 14:40
 63/68 anonim ***** válasza:

"Ahogyan ők élnek."


Ugyanúgy élnek, mint te. Ezt kellene felfognod.

2014. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:
Várj, akkor lehet, hogy félreértettelek. Téged azért bámulnak, mert nagy a melled és ez tetszik nekik vagy pedig beszólnak, mert kövér vagy?
2014. júl. 7. 15:16
 65/68 anonim ***** válasza:

Férfiak beszólnak, mert nagy a mellem. Pozitívnak szánják, de a "Merre laksz, cicus?", "Szállj be mellém, szépségem!" engem inkább riaszt.


Nők - inkább tinédzser lányok - nem a szemembe szólnak, hanem ha elmegyek mellettük, hallom, hogy kibeszélnek. (Tudod, milyenek a tinilányok, akarják, hogy halld, ha kibeszélnek.)

Pl. "Jézusom! Elég bátor, hogy szoknyát hord." "Nem kéne annyi tejszínhab a kávéra."


De a lányok beszólásai ritkábbak, vagy nem olyan közvetlenek, eljátszhatom, hogy nem hallom. Egyszer egy faszi konkrétan követett a belvárosban, majdnem beszartam, úgy féltem.

2014. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:

Te hülye..

Tudatlan vagy.Fogalmad sincs semmihez te paraszt

2014. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy ez a legnagyobb problèmád az èletben kedves kèrdező. Hihetetlenűl bekèpzelt, kènyes, tudálèkos, kiállhatatlan termèszetű ember rajzolódik ki rólad a kèrdèsed, ès a folyamatosan nyomatott èrveid alapján. Az èrzelmi intelligenciád a bèka s.gge alatt van az biztos. Igazán megnèznèk rólad egy kèpet, mert kèzzel lábbal hangoztatod milyen eszmèletlenül jó nő vagy, ès ez bizony arra utal, hogy nem kicsit vagy magaddal elègedetlen... lehet, hogy okod van rá? Csak nehogy úgy járj hogy kèpet küldenèl de olyan ocsmány vagy hogy kiszűr a vírusírtó XD Mellesleg az emberek nem csak külsőleg lehetnek szèpek, ès csúnyák. Namost te akármilyen is vagy kivül, megnyilvánulásod alapján a belsődtől elhányja magát minden normális fèrfi!
2015. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Ez3rt nem kell magyar pasi, és gyűlölöm a nagydarab nőket. Lassan az a szégyen ha nem vagy elhízni, a pasik r ad d se néznek, ha nem vagy minimum 70kiló:(
2015. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!