Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek néha a...

Ti nem irigylitek néha a ducibb embereket?

Figyelt kérdés

Én vékony vagyok. És annyi kövér nőt látok, akikre van miért irigykedni.


Pl.:

-bármennyit ehetnek bármiből (pl. folyton csak gumicukrot zabálnék és nem érdekelne semmi)

-itt a gyk-n minden duci csaj azt írja, hogy a párjuk nagyon szereti őt, rá se nézne másra.

-nagy mellük van

-nem zaklatják őket a férfiak/nem szólítgatják le őket az utcán

- nem bámulja meg őket senki, nem stírölik őket pl. a buszon, nem kell tartaniuk nemi erőszaktól

-bármit felvehetnek, mert nem számít, mi van rajtuk, végülis mindegy

- a szakmájukban sosem ítélik meg őket negatívan, mert igényesek és szépek, hanem férfiként kezelik őket

- nem várnak el tőlük semmit (pl. jujj nézd már, borostás a lába a vékony csajnak)


Persze vannak rossz dolgok is, mint a cukorbetegség, de szerintem annyi pozitívuma van. Én magam nem tudok elhízni, mert ha 2 kg-ot hízok, már elönti a fejemet a láva és visszafogyok.


Ti mit gondoltok?


28N



2014. júl. 4. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:

Szerintem nem bölcsebb, csak nem elég tapasztalt ahhoz, hogy negatív tudjon lenni:)


Szerintem a tesód magához képest tényleg több lett, nem csak a kövérekhez hasonlíthatja az ember magát. De te is azt mondod, hogy akkor a kövérek jobban tudják értékelni, ha kicsit is jobb a testük, még akkor is, ha ez sosem éri el a vékonyak szintjét? A vékonyak meg nem boldogok, mert nem soványak.

2014. júl. 4. 15:27
 32/68 anonim ***** válasza:
92%

Ha ahhoz tapasztaltnak kell lennem, hogy negatív tudjak lenni, akkor nem kérek belőle. De így is sokat tapasztaltam, és megy is. Ám tudod hogyan állok hozzá? Úgy, hogy inkább igyekszem pozitív lenni. Azzal nem ártok magamnak. :)

És nem ismersz. Fogalmad sincs arról, hogy mennyire is negatív tudok lenni. Aminek nem örülök...


14/L újraaa.

2014. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:

Igen, több kiló lett, mert az izom nehéz. De mindemellett formás lett. Nem lett kövérebb, nem feszült rajta semmi ruha. A szám volt a lényeg, amit a mérlegen lát.


Ha 100 kilót mutatna a mérleg, de úgy néznék ki mellette, mint a fiatal Sophia Loren, megőrülnék a boldogságtól.


Amiben kevés tapasztalatod van, azt nem értheted. Nekem például elég szép arcbőröm van, életemben kb. 3 pattanásom volt, mindegyiket világvégeként éltem meg. Van egy barátnőm, neki aknéja volt/van. Erős gyógyszereket szedett rá, és máig szenved azzal, hogy azok kiszárították a bőrét. És mikor én kivertem a hisztit, hogy lett a homlokomon egy pattanás, akkor teljesen normálisan megbeszélte velem, hogy ez neki nagyon rosszul esik. Akkor tényleg rájöttem, hogy mekkora pöts voltam.


De egyébként pont az ellenkezője igaz annak, amit írtál. Kövér lányként extra figyelmet szentelek az ápoltságnak, az öltözködésnek. (Stylist végzettségem van, így nem csak magamra kapok egy rongyot, hanem próbálom magam a "legvékonyabbra" varázsolni.)

2014. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
Szívesen leb**sznék neked egy-két pofont :) Annyira látszik, hogy nem gondolod komolyan azokat, amiket írtál, csak bosszantani akarod az embereket. Remélem egyszer majd jól elhízol, de úgy, hogy képtelen legyél lefogyni.
2014. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:

34: teljesen komolyan gondolom, hiába "látszik" bármi is szerinted.


Belefáradtam abba, hogy mekkora teher jól kinézni, és azért jutott eszembe, jobb lehet ducinak lenni. Nekik tényleg könnyebb sok dolog (amiket írok fenn).

2014. júl. 6. 19:26
 36/68 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz azon, hogy nekem pl. ugyanakkora dolog jól kinézni, mint neked? A kilókat leszámítva ugyanazt csináljuk.
2014. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:

14/L.

Jaj, hogy oda ne rohanjuk! Nehogy megszakadj ebben a végén!

És mikor nem fogod felfogni, hogy aki duci, az nem ronda? Az is jól nézhet ki?

Én is picit ducibb vagyok, mégis valamiért sokak szerint szép vagyok... és el is mondtam, hogy engem is megnéznek a férfiak. Pedig nem vagyok egy nádszál! Elhiheted!

De tudod mit? Felidegesítesz, és elegem van belőled. Ilyen buta, beképzelt emberrel rég találkoztam. Már megbocsáss. A 34-es nem véletlenül mondta azt, hogy mit tenne veled! Megértem...

GONDOLKOZZ! Persze, csak ha tudsz....

2014. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:
14 éves vagy, de tényleg. A 14 évesek szerintem Demi Lovatora mondják, hogy kicsit ducibb, holott ő teljesen normális alkatú:) Biztos magadat is így látod. És durva, hogy nyolcadikos korodra annyi emberrel találkoztál, hogy osztod itt az észt egy felnőttnek. Kisasszony!
2014. júl. 6. 21:03
 39/68 anonim ***** válasza:
Nekem nem válaszolsz? Én 27 vagyok.
2014. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
87%

14 éves lány újra...

Képzeld, én rá nem azt mondom, hogy duci. Bár nem is érdekel nagyon.

És bocsáss meg, de nálam van egy olyan dolog, egy eszme, hogy ahhoz, hogy tiszteljek valakit, tennie is kéne érte. A modorával, a gondolkodásával...

De amit most csinálsz az nem ebbe tartozik... És attól még, hogy 14 éves lány vagyok nem kell lenézni. Nekem is lehet okos gondolatom. És többen is hasonlót írtak, volt aki meg is erősítette a mondandóm. Szerintem ez a tartalmáért van. Gondolom én.

Gondolj bele! A ducik nem nézhetnek ki szépen? Dehogynem! Csinosan öltözködnek, ápoltak, szép a formájuk bár teltebbek. Miért ne lehetne szép?

És olvasd el ezt: Annyira belefáradtam abba, hogy szépnek nézzek ki.

Nem nagyképű? De! Sajnálni tudja bárki is? Nem! Pedig te ha nem szószerint ezt írod, a lényege az! Emiatt nem tudok velet tisztelettudóan beszélni! Ezért nem! Mert butaságokat beszélsz! És az még nem is lenne gond! A baj ott kezdődik, hogy nem elmélkedsz el azon, amit mások mondanak! Csak ellenkezel! Mint egy makacs GYEREK! Illetve még meg is bántasz ezzel a gondolkodásoddal másokat...


Ja, és ha tényleg okos lennél, akkor nem a koromat néznéd! Hanem át is gondolnád! De jól van... én most már tényleg befejeztem. Bocsánat, ha bántottalak, de te is megsértettél rendesen. Mert a te elved szerint mivel duci vagyok, azért nem vagyok szép, nem is vagyok nő, bármennyit ehetek, stb.

Nem ismersz.

És pont ott vagyok, hogy teszek ez ellen, és edzek komolyabban! Bár nem csak emiatt...


Ha azt szeretnéd, hogy megadjam a tiszteletet, akkor gondolkozz el ezeken komolyabban!


Köszöntem.


14/L

2014. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!