Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek néha a...

Ti nem irigylitek néha a ducibb embereket?

Figyelt kérdés

Én vékony vagyok. És annyi kövér nőt látok, akikre van miért irigykedni.


Pl.:

-bármennyit ehetnek bármiből (pl. folyton csak gumicukrot zabálnék és nem érdekelne semmi)

-itt a gyk-n minden duci csaj azt írja, hogy a párjuk nagyon szereti őt, rá se nézne másra.

-nagy mellük van

-nem zaklatják őket a férfiak/nem szólítgatják le őket az utcán

- nem bámulja meg őket senki, nem stírölik őket pl. a buszon, nem kell tartaniuk nemi erőszaktól

-bármit felvehetnek, mert nem számít, mi van rajtuk, végülis mindegy

- a szakmájukban sosem ítélik meg őket negatívan, mert igényesek és szépek, hanem férfiként kezelik őket

- nem várnak el tőlük semmit (pl. jujj nézd már, borostás a lába a vékony csajnak)


Persze vannak rossz dolgok is, mint a cukorbetegség, de szerintem annyi pozitívuma van. Én magam nem tudok elhízni, mert ha 2 kg-ot hízok, már elönti a fejemet a láva és visszafogyok.


Ti mit gondoltok?


28N



2014. júl. 4. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

Ja!

És az, hogy megnéznek sokan, az nem azt jelenti, hogy ismerem is őket... Hanem láttak az utcán, mivel az iskola miatt tömegközlekedéssel járok mindennap. Kétszer félóra suli időben. Így csak láthatok másokat, és mások is engem.

És most leszek csak tényleg nyolcadikos. Ezt eltaláltad. :P


14/L

2014. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:

71%-os: nem kérdeztél semmit, ha te vagy a stylist csajszi.:) mire válaszoljak?:)


szerintem a soványak nem értik a kövéreket, de a kövérek sem értik a vékonyakat, hogy nekik is sok a gondjuk. És nekem igenis világégés, ha hízok 3 kilót (még akkor is, ha az nem látszik rajtam mások szerint).


Élnétek csak úgy, hogy megjegyzéseket tesznek h "ez tuti hánytatja magát" vagy "tuti plasztik a melle, nézd, amúgy milyen sovány, áh, utálom az ilyet"!

2014. júl. 6. 21:58
 43/68 anonim ***** válasza:
92%

14/L... mégis vagyok. ÁÁáá.


A 3 kiló nekünk is nagyon sokat számít, elhiheted. Kicsit többel, mint talán Nektek...

És a ducik is kapnak, megnyugodhatsz. Engem Karikának csúfoltak volt osztálytársaim. Na miért szerinted? MErt duci voltam. Meg vagyok is...

Viszont nem az a gond, hogy nem értünk meg téged. Hanem a gondolkodásod... Én nem nézem le a soványakat. Te viszont úgy írsz rólunk, mintha nem lennénk nők! Mintha nem számítana nekünk az, hogy szépek vagyunk-e. Mintha nem akarnánk megfelelni magunknak! Az, hogy valaki duci, és így szereti magát, az attól még nem minden ducira lesz igaz, már bocsánat...

2014. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
88%

Erről kérdeztem:


"Belefáradtam abba, hogy mekkora teher jól kinézni, és azért jutott eszembe, jobb lehet ducinak lenni. Nekik tényleg könnyebb sok dolog (amiket írok fenn)."


Kikérem magamnak, mert én is jól nézek ki. Szerintem ha összemérnénk, hogy mennyit törődünk magunkkal, ugyanarra jönnénk ki. Ez volt a kérdésem. Hogy szerinted én nem törődhetek a külsőmmel, csak mert kövér vagyok? Nekem úgyis mindegy?


Igen, a soványaknak is lehetnek problémáik, hisz emberek. De egy dologgal nem lehet problémájuk: a súlyukkal. Mert ha te meg én elmegyünk egy orvoshoz, akkor azt fogja rám mondani, hogy egészségtelen, rád meg azt, hogy egészséges. A plusz 3 kilóddal is. És ha elmegyünk egy pszichológushoz, és én azt mondom neki, kövér vagyok, azt fogja mondani, igen, ha te azt mondod, kövér vagy, azt fogja mondani, diszmorfiás testképzavar.


És ne gyere ezzel az álszent dumával, mert qrvára sértő, és ezzel bizonyítottad be, hogy nem is irigyled a ducikat. A mai kor ideálja a sovány. Ha valakit leszólnak amiatt, hogy sovány, az irigykedés, dicséret. Ezt mindenki tudja. Most kb. azt ecseteled, hogy mennyire tökéletes vagy. Beszólnak neked, amiért megfelelsz a kor szépségének.

2014. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet egyébként. Én nem ismerek olyan fiút, akinek nem a vékonyak (soványak) tetszenek, vagy nem merik bevallani, vagy nem is tudom.


Én csak azért tettem fel a kérdést, mert szeretnék nem tetszeni a fiúknak ennyire, és mivel azt tapasztaltam, hogy a fiúk körülöttem nem tartják nőnek a kövéreket, így összeraktam a képet.


Értitek már?:) Nem vagyok gonosz, csak ugyanolyan problémáim vannak, mint a kövéreknek. Tényleg teher, ha az ember "megfelel a kor ideáljának".


Nem vagyok álszent, csak belefáradtam, cserélnék életet egy napra, meglátnánk, milyen a másik cipőjében.


Válaszolva a kérdésedre: "Hogy szerinted én nem törődhetek a külsőmmel, csak mert kövér vagyok? Nekem úgyis mindegy?"


Őszintén szólva, mivel a fenti fiúkból kiindulva, én azt hittem, mivel ezek a nők nem tetszenek nekik, így nem is kell senkinek megfelelniük, mert mindegy.


De akkor elhiszem nektek, hogy nem mindegy, csak én még nem találkoztam olyan férfival, akinek az lett volna az ideálja, amiről beszéltek.


Egyáltalán nem bántónak szántam a kérdést, én tényleg irigykedem (a kövér gyerekekre nem, őket tényleg sokat bántják), de aki felnőttként kövér, szerintem más lehet az élete, mint az enyém.


Én még mindig azt tapasztalom, hogy inkább elnéznek nekik dolgokat. Pl. ha egy vékony lány nem megy férjhez, azt mondják, "mert kiállhatatlan", holott nem biztos. De ha a kövér nem talál párt, azt mondják, hát igen, mert szegényt a külseje alapján ítélik meg, a szemetek.


Ezt belátjátok, hogy ebben igazam van?

2014. júl. 6. 22:43
 46/68 anonim ***** válasza:
88%

Lányok nyugalom!

Vannak ilyen beképzelt anorexiás p***ák akiknek a világnézetük az edzőterem és a f*** sz***s között megáll. Sz*rjátok le... Csak még jobban felidegesítitek magatokat... Sajnos aki hülye/gyerekes/alkalmatlan az életre az ilyen is marad.

2014. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
88%

"Pl. ha egy vékony lány nem megy férjhez, azt mondják, "mert kiállhatatlan""

Az a te esetedben tökéletesen életbe lép.

Már sokszor hallottad ezt a kijelentést?

2014. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:

Nyugodj már meg, utolsó. Rólam még soha nem mondták, jelenleg sincs rá okuk, mert nem igaz rám, hogy nem megyek férjhez:)


És nem vagyok anorexiás, nem járok edzőterembe, és nem szexelek össze-vissza, ha erre utalt az f betűs szó.

2014. júl. 6. 22:51
 49/68 anonim ***** válasza:

"jelenleg sincs rá okuk, mert nem igaz rám"

Ezen nagyon jót mosolyodtam :)

Szerintem hagyjad ezt a kérdést és pár hét múlva olvasd vissza :) Remélem majd leesik, hogy mi a problémánk veled...

2014. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

Nem kell rajta mosolyogni, két lánnyal tök értelmes vitát folytatunk, mindhárman érvekkel! Ha ez kívülállóként gond, te is mondd el a véleményed, és arra is reagálunk.


Vagy az már nem megy? Egyszerűbb az, hogy szerinted engem már nem vesznek el újra és kiállhatatlan vagyok? Az a szó nem azt jelenti, amire gondolsz!

2014. júl. 6. 22:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!