Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság a lányok/nők, miért...

Manapság a lányok/nők, miért olyan barátságtalanok, miért olyan érdektelenek?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedni próbál az ember,és normális,akkor előjön belőlük a az érzéketlenség és a flegmaság.Nem néznek a szemedbe nehezükre esik komunikálni és van úgy hogy nem is tudnak!De a telefon nyomkodás az megy,és mindegyik valami sztárnak hiszi magát.Űberelik egymást a nők!Egyik jobb mint a másik,de két értelmes mondatot nem lehet váltani velük...Miért ilyen a nők többsége?Nyilván vannak kedves intelligens nők is,de nem ők vannak többségben sajnos.
2016. jan. 13. 15:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha élőben is ilyen a stílusod, akkor minden bizonnyal az nem jön be nekik.
2016. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%
Oké, 1-2 ember nem arra válaszolt, amit kérdezel, de sokan igen, és arra semmit sem reagáltál. Rögtön támadó hangnemet képzelsz az írásokba.
2016. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom, mekkora zabszem van a seggedben?


Ha velük is így bánsz, nem csoda, ha nem akarnak semmit. Komolyan kérdezek dolgokat, te meg támadásnak veszed.


Hány éves voltál akkor? Hány éves vagy most? Miben változtál meg? Milyen helyeken történik ez? Mindenféle típusnál ez van, vagy egy konkrétnál csak?

2016. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
89%

Figyelembe véve az írásstílust, amit a válaszaidban megengedtél magadnak, nem csodálom, hogy nem állnak veled szóba. Sőt, már azon is csodálkozok, ha egyáltalán visszaköszönnek neked, mert a modorod valami undorító.

Plusz a gondolatmeneted sem valami hatalmas intelligenciára enged következtetni.

2016. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Te biztos szép vagy,meg okos meg intelligens!Olyan a hangnemem az írásom,ahogyan választ kapok.Nem fogok meghunyászkodni mondd csak hogy milyen vagyok,de nem ismersz.Azok alapján amit írtál te pont olyan lehetsz mint azok akikről kérdeztem.Ezért nem érted a kérdést,és ezért támad az egód hogy mekkora paraszt vagyok meg stílus,úhgyan már.Most olyan nagyot mondtál ezekkel?Elégedett vagy?Harcolj még,neked kell nyerj!Jöhetnek az észrevételek hajrá :) Előbb utóbb csak kapok valami normális választ is :)
2016. jan. 13. 17:28
 16/34 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem érdekled őket és kész. Aki engem nem érdekel, annak a közelében én is elfoglalom magam, és nem fogok érdeklődést színlelni, ha az nincs ott. Nem mindenki érdeklődik irántad, tessék felnőni és elfogadni.
2016. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
94%
Tehát szerinted az lenne a normális válasz, ha igazat adnánk neked és szídnánk a csúnya lányokat?? Ez aztán a intellgencia. Már rég megkaptad a választ! Azért ilyenek mert NEM AKARNAK TŐLED SEMMIT ÉS CSAK ZAVAROD ŐKET.
2016. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Mert te ennyit tudsz mondani csak hogy nem érdekled őket...Ez aztán nagy inteligenciára vall,meg menő stílusra!Nyilván való hogy mindenki nem tetszhet mindenkinek,nem is ez volt a kérdés!A legegyszerűbb és egyben legprimitívebb választ adtad!Ennyit a legtöbb "egyforma"ember tud válaszként adni.De legyen igaza itt mindenkinek.Biztosan úgy van minden :)
2016. jan. 13. 18:06
 19/34 A kérdező kommentje:
Zavarom őket???A te fejedben van zavar!Miért zavarnék én bárkit is ugyan?Ennyit látsz te"zavarod" őket,pfhúúú :)
2016. jan. 13. 18:10
 20/34 A kérdező kommentje:
Mert szerinted engem minden egyes nő érdekel???Vannak akik érdekelnek,és vannak akik nem,de ez nem jelenti azt hogy akik nem érdekelnek,azokkal barátságtalan vagyok,és ZAVARNAK engem,mindenki megérdemli az emberi bánásmódot egy szemkontaktiust egy pár kedves szót.Te akit ismersz és szeretsz azzal beszélsz és szereted,a többi ember akit nem ismersz,azok ZAVARNAK téged???Nem nyitottnak és közvetlennek kellene lenni egymással???
2016. jan. 13. 18:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!