Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság a lányok/nők, miért...

Manapság a lányok/nők, miért olyan barátságtalanok, miért olyan érdektelenek?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedni próbál az ember,és normális,akkor előjön belőlük a az érzéketlenség és a flegmaság.Nem néznek a szemedbe nehezükre esik komunikálni és van úgy hogy nem is tudnak!De a telefon nyomkodás az megy,és mindegyik valami sztárnak hiszi magát.Űberelik egymást a nők!Egyik jobb mint a másik,de két értelmes mondatot nem lehet váltani velük...Miért ilyen a nők többsége?Nyilván vannak kedves intelligens nők is,de nem ők vannak többségben sajnos.
2016. jan. 13. 15:45
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Szerinted az ilyen ZAVAROD őket érdektelen felfogás miatt hány magányos nő és férfi megy el nap mint nap egymás mellett az utcán,úgy hogy akár a nagy szerelme is lehetne???
2016. jan. 13. 18:29
 22/34 anonim ***** válasza:
94%

Igen, vannak emberek akiket ismerek és szeretek, velük foglalkozok, aztán vannak azok akikkel valami dolgom van (bolt, ügyintézés stb), és a többiekkel pedig nem foglalkozom. Utóbbiaknak csak annyi jár, hogy betartom az alapvető etikettet. Előreengedem az ajtón ha idősebb, nem taposok rá, stb. Barátkozni nem kötelességem velük. És amelyik nem veszi a lapot hogy nem érdekel, az igen, zavar és bunkó. Semmilyennek nem kell lennie senkinek. Szerinted az normális hogy neked vadidegenk felé elvárásaid vannak és őrjöngve kéred számon azokat? :D

Lehet te magányos vagy, és az is lehet, hogy mások is, de inkább arról van szó, hogy ők nem magányosak, vagy ha igen akkor tesznek ellene, valaki mással. Mégis mit vársz? Minden egyes szembejövő emberrel kötelező leállni hátha ő lesz az? Ilyen alapon egész életemben lottóznom kéne, mert hát lehet, hogy egyszer megnyerem... És arra gondoltál már esetleg, hogy dolguk van és sietnek? Vagy esetleg a barátjuknak írnak azon a telefonon amit szídsz és baromira nem magányosak nélküled? xD

2016. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Te annyira szereted kiforgatni és átértelmezni a dolgokat hogy ebben nagyon nagy vagy!Nem mondtam hogy minden egyes emberrel álj le és én sem várom el senkitől,ezt átdolgoztad magadban,mint ha szándékosan félre akarnál érteni.Az alapvető emberi kapcsolat,és kommunikáció hiányáról próbálok beszélni.Nyílván neked ez azért természetes mert te is ilyen érdektelen vagy!Nem is lehet számodra ezt világossá tenni.Én vagyok a marha hogy még is megpróbáltam....
2016. jan. 13. 19:00
 24/34 anonim ***** válasza:
95%
Igen, igen, nagy büdös luvnyák, igen, igen, értjük, ezekn a senkiháziak nem veszik észre, hogy te vagy a király, te vagy a főnyeremény, hogy merészelik, hogy nem érdekelnek téged, kis buták, igen, igen, ezért a legtöbb nő hüje, többségbe vannak a vakok, akik nen csapnak le rád egyből, értjük, igen... Wtf.
2016. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy meg, ha nem érdekelnek téged, mégis mit csináljanak? Ha egy-két mondatban leráznának, az lenne a baj, hüje luvnyák. Ha durvábban küldenek el, akkor is luvnyák. Ha kedvesek veled, de azért, hogy ne sértsenek meg, aztán kiderül, hogy a hátuk közepére se kívántak, akkor az lenne a baj, hüje ringyók.


El kell fogadni az elutasítást, nem mindenkinek jössz be, ez van. Ehhez pedig fel kell nőni, és nem a nők "többségét", (de amúgy az egészet) szidni.


Előre is köszi a lepontozásomat, és a heves reakciódat.

2016. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak olyan emberek akikkel érdektelen vagyok. Van amikor nem érek rá, rohanok, időpontra megyek, rossz a kedvem, barátom van, vagy egyszerűen csak nem tetszik a másik képe. Meg vannak olyanok akik érdekelnek, akikkel foglalkozom, akikkel emberi kapcsolatokat teremtek és akikkel nem vagyok magányos. Pont mint a többi lány. Ez csak annyit jelent, hogy te x darab lánynál nem estél a második csoportba. Ennyi. Ez nem jelenti azt, hogy mindenkivel ilyenek.
2016. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy meg felesleges ez az álszent duma. Neked sem az az tiszta, önzetlen életcélod, hogy fentartsad ezeket a csodálatos értékeket ebben a borzalmas modern világban, csak az, hogy felszedj egy csajt, mint mindenki másnak.
2016. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Igen biztosan igazad van egy álszent szemét vagyok.De inkább vedd fel diktafonra és játszd vissza magadnak a tükör előtt hogy ráébredj milyen egy érzéketlen buta nő vagy!Illtve kb 16 lehetsz ez látszik is.Nem vagyok nő gyűlölő,és nem várom el hogy azt írják milyen szemetek a nők meg ilyesmi király vagyok.Ez csak a te beteg agyad találta ki,mert egy nagy egó vagy,és nem vagy képes felfogni alapvető dolgokat :)
2016. jan. 13. 19:25
 29/34 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert ha egy lány leáll beszélgetni normálisan egy magadfajta egyeddel akkor az egyből biztatásnak veszi a normális kedves stílust és le se lehet vakarni többet csak igen durván. Akkor meg nem érti mi van,hiszen az elején még kedves volt vele a lány.. Na ezért kell már az elején lerázósnak lenni,hogy elkerülje az ember lánya a vég nélküli nyomulást .
2016. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te nem vagy képes felfogni olyan alap dolgokat, hogy ne zavarjunk idegeneket. :) Sem azokat az egyértelmű jeleket amikből kiderül, hogy nem akarnak veled kommunikálni.
2016. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!