Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire súlyos a...

Tényleg ennyire súlyos a facebookozó fiatalok helyzete, mint amilyennek sokan beállítják?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én forgok másmilyen társaságban, de olyan emberrel, amilyet ilyenkor leírnak, hogy csak mobiloznak, egymásra se néznek, nem bezsélnek személyesen stb., nos én ilyet mindig csak városi legendákban hallok, én élőben még ilyen embert sose láttam.
2016. aug. 29. 15:17
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Senki se mondta, hogy jobb, mint a könyvek, ha azt értetted az írásomból, hogy ez a kérdés célja, rosszul értetted. Én is szeretek könyvet olvasni, sokat olvasok, de a 2 dolog nem zárja ki egymást. Viszont ennyi idő után visszatérni erre a kérdés szempontjából off témára fölösleges volt.
2016. szept. 4. 08:20
 22/45 A kérdező kommentje:

"de amikor épp ott van velük olyan ember, akivel tudnak bezsélgetni, akkor tapasztalatom szerint nem teszik."


Erre nem válaszolt eddig senki, ez volt a kérdés tárgya.

2016. szept. 4. 08:21
 23/45 anonim ***** válasza:

Buliba, összejöveteleken is elég gyakori a facebook ozás.

Oké, nem annyira hogy ne legyen semmi beszélgetés meg iylenek, de gyakorta előkerül a mobil, kis válaszoglatások majd eltesz iegy kis időre majd megint.

Szerintem még ez is rohadt gáz, mert elég pofátlan... Az még oké, ha valakinek megírod hol vagy, mert ő is jön vagy ilyenek, de nem ez megy, hanem simán inkább a facebook on válaszolsz valakinek pedig épp egy társaságba lennél vagy mi a fene...

2016. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Igen, ez valóban pofátlanságnak tűnik.
2016. szept. 4. 12:05
 25/45 anonim ***** válasza:
59%
Oltárian nem. Több felnőttet láttam Facebookon,hogy melleket és kukikat raktak ki a netre. Ez bezzeg normális. De ha fiatal lefótózza magát,akkor a mai fiatalok a sz*r nép. O.o
2016. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
9%
# 25 Inkább józanodj ki.
2016. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
0%
#26-s Inkább te. -.-
2016. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Utolsó kettő elég haszontalan volt...
2016. szept. 20. 21:46
 29/45 anonim ***** válasza:
57%

Milyen jó, hogy nekem nincsen facebookom...

De engem is irritál, még csajokkal sem lehet szemezni, mert mindegyik csak a b*zi telefonját nyomkodja.

pedig én is fiatal vagyok..

20/F

2016. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
46%
Mindenki másra használja fel. De ha van telefonod,az nem azt jelenti,hogy éjjel-nappal azt kell nyomkodnod a facebook miatt,kedves elöző válaszló.
2016. szept. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!