Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire súlyos a...

Tényleg ennyire súlyos a facebookozó fiatalok helyzete, mint amilyennek sokan beállítják?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én forgok másmilyen társaságban, de olyan emberrel, amilyet ilyenkor leírnak, hogy csak mobiloznak, egymásra se néznek, nem bezsélnek személyesen stb., nos én ilyet mindig csak városi legendákban hallok, én élőben még ilyen embert sose láttam.
2016. aug. 29. 15:17
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
17%

A #7 válaszadónak van igaza. A Facebook tényleg egy agyonsztárolt szar, időpocsékolásra kitűnő, másra nemigazán. Mégis mi a gyakorlati haszna? Mit lehet rajta élvezni? Hogy ismerősökkel beszélgetsz? Felhívod őket telefonon bmag. Vagy hogy vadidegeneket ismersz meg? Kimész az utcára, és ugyanezt meg tudod tenni személyesen.

Ahhoz nincs mit hozzátenni hogy a funkciói egy kalap szar, és hogy adathalász oldal...

Nyugodtan le lehet pontozni engem is, Facebook-huszárok. Életetek van-e? Nincs? Fú, mindjárt kapom a diszlájkot, de szar lesz nekem :'(((

2018. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

"Felhívod őket telefonon bmag. "


Mondjuk k...ra nem mindegy, pénzbe kerül-e.

2018. jan. 18. 22:42
 33/45 anonim ***** válasza:

"Mondjuk k...ra nem mindegy, pénzbe kerül-e."


Skype már úgy 15 éve létezik, juhú, jóval előbb feltalálták, mint a Facebookot. Videóbeszélgetést is tudsz vele indítani, és hót ingyenes.

Szóval sajnos ez se jött be...

Mellesleg akkor mi lesz, ha majd 10-20-50 év múlva megszűnik a Facebook? Merthogy egyszer meg fog szűnni, ugyanúgy, ahogy ötszázcsiliárd más weboldal is megszűnt. Felvágod az ereidet?


Ja egyébként nemrégiben feltörték, ennyire tutibiztos a védelme...


[link]


Kérdezőt ám miért nem lehet lepontozni? Most rányomnék úgy pár ezer piros kezet.

2018. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz, de az ismerőseim, nem skype-olnak, sőt azt veszem, észre, egy bizonyos életkor fölött skype-olnak az emberek.


Miért vágnám fel az ereimet? Semminem fog történni, 20 év múlva amúgy is 45 leszek, ki nem szrja majd már le, tök más bajaim lesznek. Miért bezsélsz velem úgy, mintha egy Facebook-függő idióta lennék, csak mert ki mertem jelenteni, hogy én nem is látok olyan embereke,t akik beszélgetés közben facebookoznak. Most vagy nem érted a szöveget, vagy az zavar,hogy én nem ezt tapasztalom.


Megmondom őszintén, nem igen érdekel, kik törik fel a Facebookot. Nem kell rá minden fotót meg minden baromságot felrakni, amit szégyell az ember.


"Kérdezőt ám miért nem lehet lepontozni? Most rányomnék úgy pár ezer piros kezet."


Talán mert itt kérdésekre lehet válaszolni. Ez nem a te játszótered, ahol kinyilvánítod, mi tetszik és mi nem. És te tipikusan az az ember lehet, aki nem tud különbséget tenni a facebook és agyk között, bármennyire is úgy állítod be magad, mint aki nem facebookozik sokat, mégis te produkálod ezeket a jeleket. Ugyanis itt a válasz HASZNOSSÁGÁT értékeljük, nem pedig azt, hogy tetszik-e józsikának. Ez nem a facebook. Sosem szeretem,mikor valaki azt mondja, lepontoznáa kérdezőt. Miért? Hogy kifejezd,hogy nem tetszik egy kérdés, vagy hogy mennyire igazad van? Ez nem az az oldal, nem az a funkciója, nem a te játszótered.



Megmondom őszintén, sosem gondoltam, hogy ekkora vihart fog kiváltani, hogy én megemlítem, hogy nem látok olyan embereket, akik beszélgetés helyett telefonoznak, csak olyanokat,akik unalmukban, egyedül teszik. Úgy látszik, akkora divat szidni a mai technikát, hogy ez egyeseknél kapásból vörös posztó, amit ha előrántunk, akkor nem is értelmezi a leírtakat, csak Facebook-rajongónak gondolja a kérdezőt, ráadásul elkezdni szapulni. Bocsánat, hogy ma nem tudtad eléggé hangoztatni, mennyire a közösségi oldalak fölött állsz.

2018. aug. 25. 13:45
 35/45 A kérdező kommentje:
Így egy év távlatából.
2018. aug. 25. 13:46
 36/45 A kérdező kommentje:
Egyébkét beszédes az is,hogy egyből lepontoznál valakit, egyedül te hoztál fel közösségi oldalakra jellemző érvelési típust. Persze ez nem igazi érvelés, csak baromság, rányomok, hogy dislike, és el van intézve, fogalmazni ne kelljen.
2018. aug. 25. 13:48
 37/45 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva, az a baj, hogy te végig a Facebook ellen érveltél, és azt vártad,hogy én érveljek a Facebook mellett. De nekem nem ez volt a kérdésem, hanem hogy tényleg van-e olyan, hogy a barátok személyesen összejönnek,de inkább mobiloznak. És ez nem feltétlen Facebook, bár én is azt emeltem ki a kérdésben. Akár mást is csinálhatnak, ami mobilon történik, a kérdés az volt, mennyire jellemző ez, valóban nem beszélgetnek-e személyesen az emberek. Mert én nem ezt tapasztalom. Nem az volt a kérdés, hogy adathalász oldal-e a FB vagy bármelyik másik, épp ezért nem is nekem kell érvelni amellett, hogy milyen jó a FB. Nemi mondtam, hogy hú de nagy kedvencem lenne, csomó hibája van. A kérdés azonban nem erre irányult, te azonban az első válaszodtól kezdve, ha jól azonosítom a válaszaidat, arról beszélsz,hogy a FB sz**r, aminek most amúgy semmi köze semmihez. Tipikusan azt csinálod, mint amikor valaki feltesz egy kérdést pl. egy sorozatról vagy filmről, és tömegek írják alá,hogy "én nem nézek tévét". nagyon dicséretes, de ki nem sz***rja le, és hogy jön ide
2018. aug. 25. 13:56
 38/45 A kérdező kommentje:
Annak a sok embernek, aki a kérésre válaszolt, ismét köszönöm. Elnézést tőlük, hogy így egy év távlatából egy teljesen offoló válaszoló miatt fog felugrani a kérdések között majd ez is.
2018. aug. 25. 13:57
 39/45 A kérdező kommentje:
Skype-ról még annyit: 20-on éves vagyok, és csak a külföldön élőismerőseim skype-olnak, ők is csak a 60 éves édesanyjukkal, velünk, egymás közt nem. Nekem ez a tapasztalatom. persze most megint azt fogod hinni, hogy én amellett érvelek, hogy a skype rossz, vagy hogy időseknek való, pedig csak a megfigyelésemet közöltem, de hát mindegy.
2018. aug. 25. 14:04
 40/45 anonim ***** válasza:

Azt mondod, a GYK nem játszótér ahol kinyilvánítom, mi tetszik és mi nem.

Viszont nem is visszhangkamra, ahol mindenki bősz egyetértésben lesz veled...fogadd el, hogy nem kötelező egyetértenie veled senkinek. És nem kéne leugatni senkit csak azért, mert másképp gondolkodik, mint te. Pláne ha még igaza is van.

Úgyhogy én speciel ezért pontoználak le, mert elvárod hogy mindenki egyetértsen veled.

Ja mellesleg te ugyanazt csinálod pepitában, csak Skype-pal. Közöltem egy konkrét tényt, hogy a Skype miért és mennyivel jobb a Failbooknál, erre elkezdesz kígyót-békát kiabálni rá, hogy a Skype az szar, mert pontpontpont. SZVSZ nem vagy informatikus, csak felhasználó, abszolút nem is látod át a különbséget, helyette jól leszidod azt, aki látja.


Nem a technikát divat szidni, hanem magát a jelenséget, amit ilyen "technika" okoz, hogy manapság már az van lenézve és köpködve akinek nincs Failbookja meg zsiwiwje meg RajVipje, és nem regisztrál fel ötszázcsiliárd oldalra csak mert ez a "trendy". De én tényleg nem ugatok bele, azt a közösségi oldalt használod, amelyiket csak akarod. Nekem teljesen mindegy, nem lesz drágább attól a TESZKÓban a pizzáscsiga, hogy szereted a Failbookot. Csak ne várd már el, hogy veled együtt mindenki szeresse.

2018. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!