Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire súlyos a...

Tényleg ennyire súlyos a facebookozó fiatalok helyzete, mint amilyennek sokan beállítják?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én forgok másmilyen társaságban, de olyan emberrel, amilyet ilyenkor leírnak, hogy csak mobiloznak, egymásra se néznek, nem bezsélnek személyesen stb., nos én ilyet mindig csak városi legendákban hallok, én élőben még ilyen embert sose láttam.
2016. aug. 29. 15:17
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

"Viszont nem is visszhangkamra, ahol mindenki bősz egyetértésben lesz veled...fogadd el, hogy nem kötelező egyetértenie veled senkinek. És nem kéne leugatni senkit csak azért, mert másképp gondolkodik, mint te. Pláne ha még igaza is van."



Egy csomón nem értettek egyet velem, ha visszaolvasol, kulturáltan érveltünk egymásnak. Egyedül téged ugattalak le, mert te hoztad be ezt a stílust a társalgásba. Milyen érdekes, hogy amikor veled beszélnek így, akkor nem pártolod. Ha szerinted az volt a baj, hogy nem értesz egyet, akkor olvass vissza.


Ezt írod:

Ja mellesleg te ugyanazt csinálod pepitában, csak Skype-pal. Közöltem egy konkrét tényt, hogy a Skype miért és mennyivel jobb a Failbooknál, erre elkezdesz kígyót-békát kiabálni rá, hogy a Skype az szar, mert pontpontpont.


Idézném magamat:

"persze most megint azt fogod hinni, hogy én amellett érvelek, hogy a skype rossz"


Jósnő lennék vagy mi van? Olvasd el ismét.


Egy pillanatra se vártam, hogy mindenki szeresse, és ezt a "az nem menő,aki nincs fönt" dolgot is csak mondják. Életem nem hallottam még, hogy "Józsi, te gáz vagy,amiért nem facebookozol". Senkit se akartam rávenni, hogy használja, de aki nem szereti, egyből úgy éli meg, mintha meg akarnák téríteni. Én egy jelenségre kérdezte rá, erre te nem válaszoltál, pedig sokat írtál. Másoknak 1 válasz elég volt, hogy értsék és a kérdésre válaszoljanak.


Részemről befejeztem, mert még mindig másról beszélsz, nem érted, miért szállok vitába, és azt se veszed észre, ha előre megmondom,mit fogsz félreérteni.

2018. aug. 25. 16:18
 42/45 anonim ***** válasza:

Szerintem én is kultúráltan érveltem, te ugattál le engem, magad is írod. Ezek után milyen választ vársz, igen mélyen tisztelt Kérdező?

Ismered a mondást, hogy amilyen a mosdó olyan a törülköző?

Amennyi tiszteletet te adsz másoknak, barátom, te pontosan ugyanannyit érdemelsz.


SZVSZ elég pontosan válaszoltam a kérdésedre, csak mivel a válasz nem egyezik a világnézeteddel, nem veszed figyelembe. De vissza is kereshetem, ha akarod, fogadhatunk valami nagyobb összegbe is, csak hogy izgalmasabb legyen.


Ja, és ha vitaképtelen vagy, hátrálj csak ki nyugodtan belőle. Csak tudnám, minek mentél egyáltalán bele.

2018. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
IGEN. :-(
2018. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Miért?
2018. dec. 8. 12:00
 45/45 anonim ***** válasza:

elég komoly a helyzet, rengeteg a facebook-függő agybajos, konkrétan már ott tartunk, hogy akinek nincs fiókja, az nem is létezik, és le lehet nézni

röhejes hogy ezeknek a facebook-függő majomparádéknak az jelenti az életcélt, hogy tízzel több lájkot kapjanak valami baromságra amit kiposztolnak, gyakorlatilag a frissen kiszart kulájukat is felpakolják a netre

aztán ugyanezek sírnak, ha valaki visszaél az adataikkal, lelopja a fotóikat, kamufiókot csinál a nevükben...ti okoztátok saját magatoknak, egy szikrát nem tudom sajnálni egyik ilyet se

ám a kérdezőt én is lepontoznám, már csak a kivagyi gusztustalan stílusa miatt is

2019. szept. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!