Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem szánalmasak...

Csak szerintem szánalmasak ezek az emberek?

Figyelt kérdés
Szoktam látni, hogy toleranciával kapcsolatos kérdésekben amikor kiderül valaki válaszából, hogy nem toleráns, akkor valaki odaírja válaszként, hogy "Az ilyenek nélkül lenne boldogabb a világ/az ilyenektől kéne megszabadulni, mint te", erre visszaírja,, hogy "Na, ezzel bebizonyítottad, hogy te aztán mennyire toleráns vagy...", mintha nem lett volna logikus az előző válasza. A toleráns emberek csak a bűnözőket nem tolerálják, és azokat akik nem toleránsak. Szerintem ez logikus.

2017. jan. 7. 11:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Az intoleranciának egyedül a bűnözőkkel kapcsolatban van létjogosultsága, és azzal senkinek sincs baja."

Oké. És melyik ország jogi háttere számít toleránsnak? Mert van, aki az egyik országban bűnözőnek számít, a másikban nem.


#14-nek és #15-nek nagy pacsi!

2017. jan. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani, hogy "Gyűlölöm a gyűlölködőket!". Szerintem ebben minden benne van. :)
2017. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, amit írsz, igazad van. Ezért se mondom már ezt, soha, hanem konkrétan megnevezem, mit fogadok el. Sose mondta senki, hogy a toleráns emberek mident tolerálnak. Ahogy a türelmes emberek se várnak meg mindent, és a félősek se félnek az összes dologtól, a hányósok se hánynak az összes vonaton.
2017. febr. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!