Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, Undorító, Szánalmas! Ez...

Ciki, Undorító, Szánalmas! Ez 2017? Ez!

Figyelt kérdés
Biztos szoktatok étterembe vagy McDonald's ba járni. Én ritkán! De valaki elmondaná hogy miert jo ha lefozozzák az kajájukat és felteszik instagrammra? Kit érdekel? Van olyan akit érdekel? De ami borzasztóbb hogy 2 fiatal randizik,egymással szemben ülnek és nem beszélgetnének, esetleg ismerkednének... Minek? Hiszen ilyenkor a telefont nyomogatni a legjobb és azon kommunikálni. Ez szerintetek helyén van?

#vicc #generációs hulladékok
2017. jún. 5. 18:00
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Végre az utolsó válaszoló aki normálisan tudott válaszolni. Köszönöm! Itt mindenki csak lehurrogott így " mert te hulye hát miert foglalkozol ezzel hat hulye vagy " Bocsánat de érdekelnek emberi viselkedések.
2017. jún. 5. 18:32
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az utolsó válaszoló. :D
2017. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%
Fatál, neked oltogatás helyett mondjuk a saját házad táján kéne körülnézni, első körben mondjuk vegyél erőt magadon, fogyózz, ne legyél lusta.
2017. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez legyen a legszörnyűbb dolog, ami veled 2017-ben történik.

Én is felszoktam magam cseszni jelentéktelennek tűnő dolgokon, főleg akkor, ha valami miatt már jó ideje frusztrált vagyok (ne vedd kötekedésnek).

Értem én, hogy mi idegesít, csak annyira tipikus, amikor valaki elkezd egy ilyen miatt úgy kiborulni, mintha régen nem lettek volna idegesítő/szörnyű dolgok és a "mai" világ vesztét vizionálja.

Fel a fejjel, menj el egy nyáresti sörözésre, sétára. :)

2017. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%

Komolyan ez a legnagyobb problémád? Hogy más a kajáját fotózgatja, vagy hogy telefonoznak randizás közben? :D Amúgy honnan tudod, hogy az a két fiatal tényleg randizik-e? Lehet, hogy csak barátok, vagy már régóta együtt vannak..

Nem tesz jót a szívednek, ha ilyeneken képes vagy kiakadni :D

2017. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de azt leszögezhetjük hogy én nem vagyok kiakadva ezen és nem is ez a legnagyobb problémám. Ez nem az én problémám. Csak engem érdekel másnak a véleménye erről.
2017. jún. 5. 19:26
 17/29 anonim ***** válasza:
86%

"Ciki, Undorító, Szánalmas! Ez 2017? Ez!"



ÁÁÁ tényleg nem vagy kiakadva. Vagy már elfelejtetted hogy ezt a "kérdést" így írtad ki?

2017. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
XDDDDDD na ne ! Aki ezt a 3-at leírja az szerinted ki van akadva? Csak 3 szóval jellemeztem ezt az egész helyzetet!
2017. jún. 5. 19:37
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
Én már csak azért se értem, mert amikor én megyek el a barátnőmmel kajálni, akkor mi nem másokat lesünk... és mindig egymásra figyelünk, beszélgetünk.
2017. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A fene tudja, én nem tapasztalok ilyeneket, pedig az én naptáramban is 2017 van, esküszöm. :) De talán az az oka ennek, hogy nincs instagramom és nem járok mekdonálcba sem. Mindenkinek az a valóság, amit teremt magának. Ha ilyenekre van szemed, akkor ezt fogod látni.
2017. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!