Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, Undorító, Szánalmas! Ez...

Ciki, Undorító, Szánalmas! Ez 2017? Ez!

Figyelt kérdés
Biztos szoktatok étterembe vagy McDonald's ba járni. Én ritkán! De valaki elmondaná hogy miert jo ha lefozozzák az kajájukat és felteszik instagrammra? Kit érdekel? Van olyan akit érdekel? De ami borzasztóbb hogy 2 fiatal randizik,egymással szemben ülnek és nem beszélgetnének, esetleg ismerkednének... Minek? Hiszen ilyenkor a telefont nyomogatni a legjobb és azon kommunikálni. Ez szerintetek helyén van?

#vicc #generációs hulladékok
2017. jún. 5. 18:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

Téged egyáltalán nem érdekel az emberi viselkedés. Ha érdekelne, akkor nem így és nem ezeket kérdeznéd. Ha valóban érdekelne, akkor nem mondanád, hogy ciki, undorító és szánalmas az, amit nem is értesz, hanem megpróbálnád megérteni.

Te egyszerűen kiírtad magadból ezt a kérdést, mert frusztrál ez a jelenség. És tudod, hogy mi szomorúbb a randin telefonozó pároknál? Az, hogy a való életben senkit sem találtál, akinek kibeszélhetnéd ezt a frusztrációd. Itt vársz egy pozitív megerősítést. Ez abból is látszik, hogy eszed ágában sem volt átgondolni azokat a válaszokat, amik nem veled értettek egyet, mondván, ők csak "lehurrogtak". Nem, ők válaszoltak.

2017. jún. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
95%

Valami nagyon nincs rendben az életeddel, ha ILYEN szinten felhúz egy jelentéktelen apróság.

És már kezd fárasztó lenni, hogy azt tettetitek, hogy a mi generációnk az első, amelyik meg akarja örökíteni, hogy mit zabál..

[link]

2017. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Értem, hogy a kérdező nem megfelelő hagnemben tette fel a kédését...., de mért gondoljátok azt, hogy csak akkor gondolhatja hülyeségnek az ilyen dolgokat a kérdező ha magányos, kövér, öreg és az élet szinte minden területén lúzer?


Én egy 19 éves fiatalként aki minden nap legalább egyszer rendel vagy elmegy valahová enni a barátaival még soha sem fotóztam le 1x sem hogy mit eszek.

Persze néhány esetben nem nagy dolog pl.: ha megkérdezi valaki hogy hol vagy es egy kajás fényképpel válaszolsz..., de azokat az emberekt nem értem akik csak azért fotózzák le hogy kiposztolják valahol....


Gyorsétteremben vagy étteremben enni olyan általános dolog mint fel venni a cipődet... Még sem látok sok cipő selfit a neten....

2017. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
12%
#22 Azért ez a kép qrva szar példa volt. :D
2017. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
#24 keress jobbat ;)
2017. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

13/25!

Te meg egy felszínes idióta vagy!

2017. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 MRAdmiral válasza:

"szerintetek ez helyén van?"

-Nem uram jelentem nincs helyén de semmit sem tehetünk vagy ha mégis akkor sem fogunk!

2017. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nincs csajod, rohadt módon unatkozol, és idegen emberek fotóit kukkolod?

Látod ez a ciki, az undorító és a szánalmas.

2017. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 MRAdmiral válasza:
nem éri meg másokra ránézni sem ha ezt meg tanulod akkor észre sem veszed milyen szar világban élün nem azt mondom hog fordulj el a világtól csak amikor másokkal elkezdesz foglakozni gondold át érdemes e....
2020. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!