Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi tart vissza az...

Titeket mi tart vissza az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés
Én már nem érzem, hogy bármi visszafogna.

2017. okt. 18. 13:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy talán egyszer megtalálom a párom.


Alapvetően, az emberi kapcsolataimból nekem is csak a szenvedés jár ki. Erről én is tehetek, mert magamra vállalom általában az áldozat szerepét.


Szeretek viszont egyedül lenni, a kellemes hangulatú filmeket, zenéket. Jó kajákat. Ezek is tartják bennem a lelket. :)

2017. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
66%

Az apám minden volt, csak nem gyáva. Undorító, hogy így vélekedtek egy számotokra teljesen elképzelhetetlen szituációról. Végig küzdötte az életét, aztán jött az összeomlás, elég volt pár órára magára hagyni.

Mindegy, csak már unalmas ez teli szájjal való nagyképű észosztás.

2017. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
11%
Persze utolsó, mindenkinek más a története, senki se ugyanabból az okból teszi meg..de mindenből fel lehet állni csak van aki úgy érzi, hogy nem érdemes... Végül is nem érdekel annyira, hogy leálljak veled vitatkozni, megsérteni se akarlak még jobban..
2017. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%

#12:

aztán apád megfutamodott az élettől a végén, gyáva volt még ha neked ezt nehéz is elfogadni, elég egy pillanatnyi gyengeség aztán vége a dalnak

2017. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
73%

14-es a pillanatnyi gyengeség és a gyávaság nem ugyan az, elve az egész gyávázás dolog hülyeség, módszertől független nagyon nagy bátorság/hülyeség kell ahhoz, hogy valaki öngyilkos legyen, amivel gond van az a bátorság iránya. Ráadásul ez pszichológiailag is veszélyes, pont az ilyen dolgokkal lehet valakit átlökni a holtponton, ha nem néztek utána a dolgoknak, illetve nem tudtok konstruktívan hozzáállni, segíteni a kérdezőnek, akkor inkább tartsátok meg a véleményetek magatoknak.


(most nem nézem meg hányas voltam, de a kétkísérletes)

2017. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
13%
Perzse csak már unalmas hogy naponta 10en írnak ki ugyan ilyen kérdést, de nem fogynak el, csak ide járnak névtelenül figyelmet felkelteni és sajnáltatni magukat, hogy majd szépen beszélgetésbe kezdjenek valami lelkizős szentfazékkal. De ez nem megoldás. Ahogy a halál se.
2017. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
#16 Akkor mi lenne a megoldás véleményed szerint? Céltalanul "vegetálni" egy életen keresztül?
2017. okt. 18. 17:43
 18/38 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor mi lenne a megoldás véleményed szerint? Céltalanul "vegetálni" egy életen keresztül?"


Nem, hanem esetleg tenni valamit azért, hogy jobb legyen az életed, bmeg.

Hacsak nem bénultál le véglegesen nyaktól lefelé, vagy nem élsz vastüdőben, akkor mindig rá esély, hogy javíthatsz az életeden.

2017. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Ez adja a probléma gyökerét. Sokan hiszik, hogy csak fizikailag lehet szenvedni, aki lelkileg instabil azokat a személyeket pedig elítélik, pedig lelkileg is tönkre lehet menni.
2017. okt. 18. 17:50
 20/38 A kérdező kommentje:
Mellesleg honnan veszed, hogy nem tettem/teszünk ellene?
2017. okt. 18. 17:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!