Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi tart vissza az...

Titeket mi tart vissza az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés
Én már nem érzem, hogy bármi visszafogna.

2017. okt. 18. 13:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
65%
az h pokolra kerülök miatta, és ott sokkal rosszabb mint itt bármikor
2017. okt. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
56%
Nem... Nincs ami visszafogna. Nem sajnálnám ezt a földi létet...
2017. nov. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
58%
Az öngyilkosságot nem tolerálni kell, hanem megakadályozni, segíteni az illetőn te balf4sz..egyébként nem én vagyok a 33as, de nagyon ostoba vagy, ha így állsz a témához..jó hogy nem állsz neki bíztatni a kérdezőt, hogy megérted miért akar öngyilkos lenni és csak így tovább.
2017. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
42%
először is még végig akarom nézni a kedvenc sorozatom addig biztos nem ölöm meg magam.utána.....de nagyon félek, hogy vmi félresikerül és nem halott hanem nyomorék, magatehetetlen és/vagy agykárosodott leszek és ki leszek szolgáltatva másoknak és nem tudom ujból megpróbálni megölni magam. tegyük fel sikerül, mi van ha nem semmisülök meg hanem valóban igaz hogy a lélek (az enegria mely sose szűnik meg) újjászületik ergo örökké tudattalan itt rohadok ebben a világban és nincs menekvés, megsemmisülé...bár ha meghalok ujsem fogom megtudni....szívás.
2017. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Az,hogy varázsló vagyok és bármit el tudok érni. A jóslataim szerint könnyű élet vár rám,ez tart vissza.
2017. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Én még 100+ évesen is lányokra fogok vadászni,mint egy igazi kanyi!
2017. nov. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ekkora jampi vagy utolsó? Hajnali 1-kor írtál, lefogadom, hogy szakadt alsógatyában a seggedet vakarászva ülsz a gép előtt egész nap és nagy kannak adod ki magad. :D
2017. nov. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
hát ja szerintem is:D
2017. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!