Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is rögtön arra a következte...

Ti is rögtön arra a következtetésre jutnátok, hogy pedofil vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt voltam a legjobb barátom 14 éves kishúgával nézni valami szép kis ruhát a bátyja kislányának a szülinapjára, a lánynak pedig nagyon megtetszett egy kabát, amit fel is próbált, Én meg azt merészeltem neki mondani egy idős bácsi jelenlétében, hogy nagyon szép, meg hogy aranyos - mármint a lány abban a kabátban - , aztán másnap, vagyis tegnap megkérdezi ez az öregember a teszkónál, hogy pedofil vagyok-e.

Mondom persze, az vagyok, majd elmentem.

Oké, ez a lány nem valami fejlett testileg, vagyis kb. úgy néz ki, mint mikor az anyánk, nagyanyánk volt 14 éves, magyarul kislányosan, de akkor sem értem, hogy miért kell rögtön arra a következtetésre jutni, hogy pedofil vagyok?!

Lassan már ott tartunk, hogy nem köthetem be a haverom kislánya cipőjét sem az utcán, mert akkor egyből szeretem a gyerekeket, vagy mi?

Mondjuk nem mintha érdekelne, hogy ki, mit mond, gondol rólam, csak az érdekelne, hogy Ti erről mit gondoltok.

27/F



2017. dec. 31. 19:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
34%
#18: Én értem az iróniát, de nem biztos, hogy az öregember is. Akár itt a GYK- n is találsz olyan hozzászólásokat, melyekből árad az irónia, azt hinnéd, hogy ember nincs aki ezt komolyan venné. Aztán kiderül, hogy mégis van.
2018. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb barátod húgának a ruhája, a haverod kislányának a cipője... mondd, a kislányokat, vagy a lányruhákat kedveled ENNYIRE?
2018. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
#22 Ezzel a válaszoddal, csak önmagadat minősíted.
2018. jan. 2. 04:21
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

“Férfiként még a barátnőmet sem szeretem kísérgetni..”

mert nem vagy férfi? Vagy mivan?

2018. jan. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
77%

Ez ugyan az mint a feka kissrác a majmos pólóban. Ott is az volt rasszista akinek egyből az jutott eszébe , hogy biztos direkt ezt adták rá mert fekete ember=majom haha de mókás blablabla...

Valóban azt kellet volna csinálnod amit az egyik válaszoló írt, megmondani neki, hogy inkább ő a pedofil ha ez jut erről az eszébe.


Egybk a legtöbb ember teljes mértékben nincs tisztában azzal, hogy mi a pedofília. A legtöbben buta módon korhoz/korkülönbség hez kötik miközben minimális köze van ehez az egésznek az életkorhoz.

2018. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
41%
14 éves hásahodhat is. Tehát jogilag sem lehet pedofil. (családjogi tv. Szoc törv.) A faluban az egyik lány 14 évesen már szült. Azóta a 8. gyereke van. Senki nem vádolta őket pedofiliával, legfeljebb a gyámhatóság "áldása" kell hozzá.
2018. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!