Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is rögtön arra a következte...

Ti is rögtön arra a következtetésre jutnátok, hogy pedofil vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt voltam a legjobb barátom 14 éves kishúgával nézni valami szép kis ruhát a bátyja kislányának a szülinapjára, a lánynak pedig nagyon megtetszett egy kabát, amit fel is próbált, Én meg azt merészeltem neki mondani egy idős bácsi jelenlétében, hogy nagyon szép, meg hogy aranyos - mármint a lány abban a kabátban - , aztán másnap, vagyis tegnap megkérdezi ez az öregember a teszkónál, hogy pedofil vagyok-e.

Mondom persze, az vagyok, majd elmentem.

Oké, ez a lány nem valami fejlett testileg, vagyis kb. úgy néz ki, mint mikor az anyánk, nagyanyánk volt 14 éves, magyarul kislányosan, de akkor sem értem, hogy miért kell rögtön arra a következtetésre jutni, hogy pedofil vagyok?!

Lassan már ott tartunk, hogy nem köthetem be a haverom kislánya cipőjét sem az utcán, mert akkor egyből szeretem a gyerekeket, vagy mi?

Mondjuk nem mintha érdekelne, hogy ki, mit mond, gondol rólam, csak az érdekelne, hogy Ti erről mit gondoltok.

27/F



2017. dec. 31. 19:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

nekem ennyiből nem az jönne le, hogy te pedó vagy. csak szimplán megdicsérted, hogy cuki. ennyi.

28/N

2017. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Egyébként ez a lány eléggé önbizalom hiányos a teste miatt, úgyhogy ha segítek neki azzal, hogy azt mondom, hogy szép lány, akkor miért ne mondhatnám? Egy gyereknek, de még egy felnőttnek is kell ilyenkor a bíztatás, nem?

Meg ez mitől lenne más attól, hogy ha mondjuk valaki nem mer valamit megcsinálni és mi bíztatjuk, hogy igenis megtudja csinálni?

Na, de Én egyébként nem csak segíteni szerettem volna neki, Én tényleg szép lánynak tartom és nem, nem vónzónak, hanem csak szimplán szépnek. A kettő között azért van egy oriási nagy különbség szerintem.

Tegyük fel, hogy van egy anyuka, aki szépnek találja a gyerekét, akkor Ő már szexuálisan is vonzódik hozzá?

Ez nem így megy!

2017. dec. 31. 20:28
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

Ezt mondtam volna: Én ugyan nem vagyok pedofil, de ha a bácsinak egy ilyen ártatlan jelenetről ez jutott eszébe, ön talán az.

És nem megyek el, hanem jó ideig nézek a szemébe.

2017. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

Rossz az aki rosszra gondol.

Szerintem én szimplán nem foglalkoznék egy ilyen emberrel, mármint mint a bácsi, te tudod, hogy miért van veled, és nincs is semmi rossz szándékod, innentől kezdve meg senkinek semmi köze hozzá.


Amúgy meg ilyen ez az ország. Nekem lányom például mikor még általánosba járt, de én vittem mindig a szomszéd lányt is iskolába szimpla szívességből.

4. osztályban volt, hogy én lányom egy hétig nem ment betegség miatt, de a szomszéd lányt ettől független elvittem, egyik délután, meg egy másik gyerek anyukája " nekem jött ", hogy miért vagyok kedves más lányához.... Kb itt fogtam amúgy padlót, főleg, hogy az ő gyereke is pont 4 éve járt oda, szóval szinte lehetetlen, hogy néha ne látott volna, vagy bármi, de azért be kellett szólnia, hogy miért viszem meg hozom más lányát úgy is iskolából, hogy az enyém nincs ott. :D

Ez sajna tényleg sokszor a magyar ember.

2018. jan. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
34%
Nem, az öregúr nem komplett, bár te sem, hogy még "adod alá a lovat".
2018. jan. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

A "szép, aranyos vagy benne" csak annyit jelentett ebben az esetben, hogy jól állt neki az a bizonyos ruha, illett hozzá. Ráadásul ez egy kabát volt, január lévén feltételezem, jó vastag, netán hosszú téli kabát.

Tehát, a hiba nem a te készülékedben van, hanem az öregemberében. De erről sem feltétlenül ő tehet, mert lehet, hogy annak idején pont az ő kislányával kezdett ki egy pedofil (ki tudja, meddig jutott), és azóta is rémeket lát, jogosan.

Ezt magamból kiindulva mondom, mert pont egy egykori áldozat vagyok. (Mindössze 4 éves voltam, amikor elvette a szüzességem, és utána még jó párszor megerőszakolt - minderre tisztán emlékszem.) Ugyanezt tapasztalom önmagamon. Féltem tőle a gyerekeket olyankor is, amikor nincs is rá igazából okom.

2018. jan. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
*mármint a molesztálástól, és a nemi erőszaktól féltem őket, az erőszaktevőm már nem él.
2018. jan. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
#15 Mivel bátorítanám? Talán azzal, hogy azt mondtam neki, hogy ”Persze, az vagyok.”? Ez még mindig irónia, ami remélem tudod mit jelent, de ha nem, az sem baj, mert az a lényeg, hogy az öregúr fogta az adást és bocsánatot is kért.
2018. jan. 1. 08:51
 19/26 A kérdező kommentje:

Hoppá! Most nézem, hogy ez fent lemaradt.


Amúgy köszönöm a válaszokat! :)

2018. jan. 1. 08:55
 20/26 anonim ***** válasza:
8%

Az iróniát értem, az "elmentem" volt az, amin röhögtem, de tudom, hogy csak nekem van perverz fantáziám, kb. én vagyok ez :D


https://www.youtube.com/watch?v=qZvpURR03wc

2018. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!