Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet csillapítani a...

Hogy lehet csillapítani a férfi elleni gyűlölet érzést?

Figyelt kérdés
Van barátom őt elviselem de rajta kívűl szinte az összes férfit utálom. Anyám masször és kinden nap hallom hogy nem mennek hozzá vendégek mert nem ad sexuális szolgáltatást. Ezen mindig kiakadok hogy miért van az hogy a pasikat csak a sex érdekli? Még 80-90 évesen is a pinán jár az eszük...azt mondják ösztön, meg hügy a sex JÁR nekik..mi az hogy jár nekik? Meg hogy unják hogy folyton egy nővel vannak ujdonságot akarnak..undoritó..A tv be se kegy más csak hogy a pasik kritozálják a nőket a soványra is azt mondják jaj dagadt...és ha találnak egy csajt az sex partner XD. Nagyképűek és a legápolatlanabb pasiknak is hatalmas eovárásaio vannak.röhelyes. Ez az egész kivált belöllem egy férfi gyűlöletet amit egyre nehezebben tűrök. Lehet tenni ellene hogy legaláb enyhűljön?
2018. febr. 22. 09:37
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
41%
Regisztrálj férfi kamuprofillal társkeresőre és kezdj el nőkre vadászni! Akkor majd megismered a helyzetünket!
2018. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel a helyesirassal mar sikerult is.
2018. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 Shai-Hulud ***** válasza:
96%

Igen, például nézz tükörbe.

Neked is van bőven hibád, és ugye elvárod az emberektől, hogy ezeket viseljék el, és ne utáljanak érte. Neked is tessék elviselni, hogy a többi ember sem hibátlan, és nincs értelme ezekért utálni őket.

Te sem vagy ám jobb: míg szerinted a pasik kritizálják a nőket - te meg éppen itt kritizálod a pasikat. Ha neked szabad, akkor nekik is...

Ne legyenek olyan elvárásaid az emberekkel szemben, amelyeket nem tudnak teljesíteni.

2018. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
22%
A férfiak nagy része sajnos ilyen, persze vannak kivételek. Egy ideig én is így voltam ezzel de nem kell velük foglalkozni ugyan úgy nőbe is van nem 1-2.. A férfiakban nagy az ösztön ezen változtatni nem lehet. Ne foglalkozz vele, ők ilyenek attól függetlenül lehet jó apa jó férj, barát nem kell tőlük undorodni.
2018. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:

Azt gondolom nagyon egyoldalúan nézed a helyzetet.

Azért nem a férfiak normálisabb része tehet, hogy páran anyudnál perverzkednek. Ez ugyanaz a mentalitás hogy néhány lány a pénzre utazik vagy pénzért simán szexel akkor minden nő k rva..?!

Nem látsz sehol jó példát? Apàd pl? Iskolában tanárok közül aki jófej? Ha más nem a filmekből a jellemes férfit mint olyant, csak ismered?!

Alja nép mindig is volt, mindig is lesz. Ez nem újdonság. De figyelmedet ne rájuk irányítsd csak. Vagy direkt akarod utálni a férfiakat ámblokk. Direkt nem veszed észre a jó példákat? Kétlem hogy ne látnád...

2018. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

Hány férfit ismersz, vagy egyáltalán hány embert?? Valahogy úgy érzem, hogy azokra jellemzõ ez a gyūlölködés, akik bekockulnak a szobájukba, azt hiszik mindent tudnak a világról, miközben ki sem mozdulnak. Kíváncsi vagyok hány fèrfival álltál szóba az általad utált embereken kívül?


Amúgy hol dolgozol vagy egyetemezel esetleg?? Milyen környezetben vagy? Normális, mūvelt emberek között nagyon ritkán akadnak ilyenek.

2018. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy sexuális szolgáltatás? Nem tudsz a saját anyanyelveden? Lehet, hogy nem a pasikban van a hiba, hanem benned.
2018. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:

Itt mindenki 4%-os? Xd

Mindkettő vitázó fél általánosit.

2018. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
95%

Íráskultúra alapján nem saccollak többnek 13-14-nél. Szánalmasan gyerekes vagy. Általánosítasz, mocskolódsz, közben meg elvárod, hogy a férfiak ne általánosítsanak, és téged fogadjanak el olyan ordenáré természeteddel együtt, de te nem fogadsz el senkit, ha nem passzol a te elképzeléseidhez.

Nyugi, ilyen természettel soha nem fogsz senkinek sem kelleni, szóval biztosíthatlak, hogy férfimentes életed lesz.

2018. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:

#10 “most ti férfiak”


Látod, ez a baj veled:) Mindenütt általánosítasz. Én az egyik elõbbi válaszoló vagyok és történetesen nõ vagyok. Nem tudom mibõl gondoltad, hogy törvényszerūen férfiak válaszolnak ide.

2018. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!