Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet csillapítani a...

Hogy lehet csillapítani a férfi elleni gyűlölet érzést?

Figyelt kérdés
Van barátom őt elviselem de rajta kívűl szinte az összes férfit utálom. Anyám masször és kinden nap hallom hogy nem mennek hozzá vendégek mert nem ad sexuális szolgáltatást. Ezen mindig kiakadok hogy miért van az hogy a pasikat csak a sex érdekli? Még 80-90 évesen is a pinán jár az eszük...azt mondják ösztön, meg hügy a sex JÁR nekik..mi az hogy jár nekik? Meg hogy unják hogy folyton egy nővel vannak ujdonságot akarnak..undoritó..A tv be se kegy más csak hogy a pasik kritozálják a nőket a soványra is azt mondják jaj dagadt...és ha találnak egy csajt az sex partner XD. Nagyképűek és a legápolatlanabb pasiknak is hatalmas eovárásaio vannak.röhelyes. Ez az egész kivált belöllem egy férfi gyűlöletet amit egyre nehezebben tűrök. Lehet tenni ellene hogy legaláb enyhűljön?
2018. febr. 22. 09:37
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Vannak normálisak de a felük hülye. Még 70 évesen is a sexen jár a legtöbnak az esze és akk ne idegesítsem felmagam. Én is masszőrként dolgozok de 15 vendégből 2 jött el mert a többi sexet akart volna.. A masszázs szóból mit nem értenek? És amikor közöltem hogy it nincs sex csak masszázs még bunkón lekiavál hogy jaj de nagy képű meg bunkó vagy mit kéreted magad! A kollégád ennyi pénzéert megdughatom közbe. Értelmes XD és akkor tényleg az hogy ne legyek ideges és ne utáljam őket! A nők nagy része 20-30 éves korára elhagyja ezt de a pasik még 70 évesen is csak a sexre gondolnak. Tisztelet a kevéske kivételnek!

Perwze ilyenkor bennem keresitek a hibát miért vagyok mégres de bocs hogy nem hagyom higy akárki meg****on. Ha azt mondom egy pasinak hogy nem itt nincs sex még ő sértődik meg. Röhejesek. De igen biztos én hibáztam hogy nem fekszek le velük tuti. Biztos jogtalanul vagyok mérges mert hát a férfiak többsége csak sexet akar én meg nemet mondok fuj csúnya én. Ha emiat mérges vagyok hogy a legtöbbnek csak ezen jár az esze akkor bennem van a hiba. De ugy látom titeket nem dühítene ha minden nap zaklatnának a pasik XD ugy látszik tök mindegy ti biztos jobban kezelnétek a helyzetet^^

2018. febr. 22. 11:41
 12/52 anonim ***** válasza:
100%

A "kedves" kérdező privát válasza:


------

Már van valakim segítek értelmezni a szöveget mert látom magadtól nem megy.

És olvasd át az első mondatod mert semmi értelme. És ajánlom figyelmedbe egy nyelvtan tanár felkeresését aki megtanít mondatot fogalmazni XD.( mielött belekötsz a helyesírási hibáimba, én sietve irtam ezt ki ugyanis dolgom van)

További szép napot f* sz kalap


-----


Innentől csak egy szánalmas provokálás az egész kérdésed. Gondolom nem kellett iskolába menned, ezért unalmadban ilyen kérdéseket írogatsz ki. Szánalmas.

2018. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést de értelmes válasz nem jött. Max egy. És nyugodtan kritizálhatsz de mivel nem ez lenne a kérdés lényege igy a te logikád se lehet túl nagy. Nem az egész világra értem hanem arra a rengeteg férfire aki mindenbe csak a sexet látja hogy nem értem őket és már utállom ezt. Hogy ne idegesítsen? Ha nem tudsz értelmes választ adni akkor ne irj inkább!
2018. febr. 22. 12:01
 14/52 anonim ***** válasza:
#13 Húh, a te logikád a legnagyobb és egyedül te vagy méltó mindenki kritizálására. Röhögnöm kell.
2018. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Szánalmasak vagytok komolyan..ti tényleg még jónak láthátok azt hogy ha egy pasik összefekszik mindenkivel akkor az nem gáz de ha egy nő teszi akkor egyből k***a. XD.

Ez itt a baj. Ti nem tapasztaltátok azt meg hogy minden nap zaklatnak az idióták! Pénzt szeretnék kereni rendes állással de csak a sexért fizetnének! De ha szerintetek ez igy helyes akkor úgy tűnik nem veszitek ezt észre. Mi a jó abba ha egy pasi azt mondja hogy hát én azért megyek más nőgöz mert unom hogy ugyanazzal kell sexeljek..nekem jár a sex ! Pff na akkor istenítsuk ezeket

2018. febr. 22. 12:12
 16/52 anonim ***** válasza:
Ez a férfigyűlölet semmiféleképpen nem normális. Javaslom, hogy nyisd ki a szemed, és nézz körül a nők között is egy kicsit. Mondjuk nem lehetsz több 11-12-nél, biztosan fog még változni a gondolkodásmódod.
2018. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Nem tudtok olvasni? Elmondtam mit utállok melyik metalitását utállom pár férfinak! Szövegértés!! Ha elkerülni nem tudom az e fajta hülyéket akikről irtam akkor hogy kezeljem! Valaki adjon már egy értelmes válasz. Lehetőleg aki masszőr vagy valaki akit ugyanezzel idegesítenek
2018. febr. 22. 12:43
 18/52 anonim ***** válasza:

Neked nem inkább azokat a nőket kéne utálnod aki a szexuális szolgáltatásaikat masszázsként hírdetik? Menj fel a netre, írd be a google-ba, hogy masszázs és hívj fel egy pár telefonszámot azok közül amit ott találsz. Kb 10-ből kilenc egy prostituált hírdetése.

De akkor fordítsuk meg a kérdést. Ha én felhívok egy pár masszőrlányt és kiderül róluk, hogy a 90%-uk örömlány, akkor én ugyanúgy általánosíthatok ebből és kimondhatom, hogy a masszőrök k_rvák?

2018. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Most ne védd a pasikat mert akik nők adják a dzolgáltatást pénzt szeretnének keresni .ha nem ad szolgáltatást akkor nincs pénz. Itt a sanát példám. Mondom hogy nem adok ilyen szolgáltatást és még a pasik háborodnak fel hogy hogy merem. Meg aki ad is annak tönkre teszik a testét és még arra is izélnek hogy jaaj nem lehetne olcsóbban?. Na de ez már tényleg. Engem ez háborít fel hogy minden nap ezzel jönnek nekem hogy sex nincs ?és ha mondom hogy wz nincs. Akkor egyből jaj de bunkó vagy..mit kéreted magad. Ezután erőszakoskodnak. Ez már elég idegesítő hogy ennyire egy telhetetlenek és csomó van ebből. Akik meg csinálják az azért van mert erre van igény. Megtörtek..ha nem csinálják ak nem keresnek vagy megverik őket. És ezért van bennem gyűlölet mert nem tudom elkerülni ezeket.
2018. febr. 22. 14:06
 20/52 A kérdező kommentje:
Ez is onnan jött hogy volt egy barátnőm imádtam nagyon ari lány volt és ugyanugy zaklatták ezzel. Nem jött csak kevés vendég aki tényleg masszázsért jött. Nem keresett eleget elvesztette az alberletét és egyik nap jött 3 férfi "masszázsra" aminek az let a vége hogy egy idő pontba berontottak és követelték a sexet. A csaj nemet mondott és megverték.....meg kiirták hogy mekkora köcsög. Én segíteni akartam neki és az eggyik férfi lefogott majd földre lökött úgy hogy agyrázkódás lett a vége. Szegény barátnőm ugy el keseredett hogy se pénz és miatta bajom lett hogy a végén ő is prosti lett csak hogy pénzt gyüjtsön. .ezt köszönhetem az erőszakos férfiaknak!. Tudom van kivétel de elég sovány az a szám. Ugyanis minden nap felhívnak ilyenek.10 vendégből 3 volt ma is normallis és így megy ez minden nap
2018. febr. 22. 14:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!