Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet csillapítani a...

Hogy lehet csillapítani a férfi elleni gyűlölet érzést?

Figyelt kérdés
Van barátom őt elviselem de rajta kívűl szinte az összes férfit utálom. Anyám masször és kinden nap hallom hogy nem mennek hozzá vendégek mert nem ad sexuális szolgáltatást. Ezen mindig kiakadok hogy miért van az hogy a pasikat csak a sex érdekli? Még 80-90 évesen is a pinán jár az eszük...azt mondják ösztön, meg hügy a sex JÁR nekik..mi az hogy jár nekik? Meg hogy unják hogy folyton egy nővel vannak ujdonságot akarnak..undoritó..A tv be se kegy más csak hogy a pasik kritozálják a nőket a soványra is azt mondják jaj dagadt...és ha találnak egy csajt az sex partner XD. Nagyképűek és a legápolatlanabb pasiknak is hatalmas eovárásaio vannak.röhelyes. Ez az egész kivált belöllem egy férfi gyűlöletet amit egyre nehezebben tűrök. Lehet tenni ellene hogy legaláb enyhűljön?
2018. febr. 22. 09:37
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy meg nem értem, hogy neked mi számít értelmes válasznak azon kívül, amit hallani akarsz. De ha már itt hisztizel, akkor adok neked értelmes választ:


"Hogy lehet csillapítani a férfi elleni gyűlölet érzést?"

Befejezed az általánosítást, megismersz más fiúkat, férfiakat is, és nem viselkedsz úgy közben, mint valami durcás, hisztis, dugatlan femináci.


"Anyám masször és kinden nap hallom hogy nem mennek hozzá vendégek mert nem ad sexuális szolgáltatást."

Váltson szakmát vagy reklámozza magát normálisan, ne szennyoldalakon, szennylapokban, vagy vállaljon ügyfélként csak nőket.


"Még 80-90 évesen is a pinán jár az eszük...azt mondják ösztön, meg hügy a sex JÁR nekik..mi az hogy jár nekik? "

Sok nő meg azt mondja, hogy a kényelmes élet és a gazdag férj jár nekik. Na bumm, ugyanakkora képzelgés és álmodozás, mert tudod ez mindkét nemnél megvan.


"Meg hogy unják hogy folyton egy nővel vannak ujdonságot akarnak..undoritó."

Sok nő ugyanúgy megcsalja a férjét, mert "a férfi nem foglalkozik vele, unalmas" stb. A megcsalás nem ám csak a férfiak bűne tündérke. Egy nő ugyanúgy lehet gerinctelen féreg.


" tv be se kegy más csak hogy a pasik kritozálják a nőket a soványra is azt mondják jaj dagadt"

Én meg pont azt olvasom mindenhol, hogy tömik a nők agyát mindennel, hogy "szép vagy úgy ahogy vagy, mert nő vagy, ha a pasid nem hordoz a tenyerén, dobd ki", mellesleg kismillió téma és beszélgetés van a potenciazavarokról meg a kicsi péniszekről, ez nem zavar? Ha a nő kifogásolhatja, hogy a férfi nemiszerve kicsi, akkor a férfi is kifogásolhatja, hogy a nő lapos. Így igazságos.


"Nagyképűek és a legápolatlanabb pasiknak is hatalmas eovárásaio vannak.röhelyes"

Én meg pont fordítva látom ezt. Tehén méretű, dömper kategóriás csajok hatalmas elvárással, filléres ku rvák milliós igényekkel, és ha egy srác csak átlagos, akkor esélye sincs még a rondább lányoknál sem. Olvass csak bele a társkeresős kérdésekbe. A fiúk azért panaszkodnak, mert 200 normális, nem sablonos üzenetre egy válasz sem érkezik, a lányok meg azért, mert 200 jelentkezőből képtelenek kiválasztani a nekik tetszőt. Akkor most kinek vannak nagy elvárásai?



A helyesírásod meg enyhén szólva hányingerkeltő. A hisztid helyett igazán bejárhatnál nyelvtan órákra. Ilyen gyatra helyesírása leginkább pont a kis tinipi csáknak van. Aztán most jöhet a kifogás, hogy te telórol vagy meg sietsz. Akkor áruld el: mivel töltöd azt a rohadt sok szabad másodpercedet amit a telefonon való gyatra írással megspórolsz? Kíváncsi lennék.

2018. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

"Anyám masször és kinden nap hallom hogy nem mennek hozzá vendégek mert nem ad sexuális szolgáltatást."


Ilyen nincs.

Ha mégis, akkor vagy anyád valamit iszonyatosan rosszul csinál (a legrosszabb helyeken reklámozza magát, olyan helyeken ahol a masszőr prostik is), vagy ez csak egy kifogás, és a valóságban pocsék masszőr. Egyik volt gimis osztálytársnőm is masszőr lett. Ő is erre fogta, hogy nincs vendége, aztán kiderült, hogy ritka sz@rul végezte a munkáját és senki sem volt elégedett.

2018. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

Én is masszőr vagyok anyám is az. Masszőrként hirdetjük magunk de akárhányszor felhívnak mindig olyan vendég jön aki többet akar és unalmas. Minden nap eljátszák ezt.. Ez nem hiszti csak unalmas amit a sok pasi csinál és eljátszik minden eggyes nap ez már felháborító és akkor hogy ne legyek ideges ha felveszem a telefont azt egyből d***s van? Jah meg ló f**z és esti fény.. Ki is van írva az oldalra hogy s*x kizárva ez egy masszázs szalon.ebből mi nem világos?

Nem várom hogy azt irják amit hallani akarok.irják meg hogy higy kéne szóba áljak ezekkel az emberekkel. Ennyi . Mit csinálnátok a helyembe.? Tessék ennél érthetőbben már nem lehet hova kifejteni a kérdést

2018. febr. 22. 20:08
 44/52 anonim ***** válasza:

Hivatalos, ilyenekre szakosodott oldalakon kell magatokat hirdetni, nem akárhol.

Ha csak kiteszel egy hirdetést, akkor ne csodálkozz ezeken, mert nagyon sok a masszőr hirdetés, amiket prostituáltak raknak ki.

Hivatalos honlap kell, hivatalos szövegekkel, stb. Ha te kiírod a hirdetésbe, hogy "szex nincs" vagy hasonlók, akkor az átlag simán gondolhatja azt, hogy erotikus masszásról van szó, szex nélkül.


Mint mondtam, ismerőseim normális, orvosi oldalakon hirdetik magukat, hivatalos, komoly szövegekkel, komoly honlapon.

Ez tipikusan olyan szakma, amit te nem hirdethetsz akárhol.

2018. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Vagy pedig a hirdetésbe szépen beleírjátok, hogy ügyfeleknek csak nőket fogadtok el a sok visszaélés miatt. Pont.
2018. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Sajnálom hogy ez többnyire csak ezzel szembesülsz. Igaz hogy a férfiak legjava ilyen kanoskodó de kérlek ne általánosits mert azzal ugyanugy megsérted a maradék normálisakat akik hűségesek a barátnőjükhőz.

És férfi társaim ti meg ne kezdjetek eszméletlen tombolásba és akinek nem ingje ne vegye magára. Ha titeket is megsértett az általánositással akkor ne kezdjetek ti is általánositani hanem igy probáljátok össze szedni a gondolataitokat és feleljetek úgy ahogy azt akarnátok hogy látszodjon a férfi nem.


Nők. Ti meg ha ilyen helyzetbe kerültök akkor 2 dolgot ajánlok.

*Váltsatok baráti kört. (Lehet rosszba vagytok)

*Fogadjátok el és hagyjátok ott. (Általában több férfi születik mint nő, de korábban is halunk.) De az igényesebb ferfi tovabb elel.


A kerdezohoz vissza terve. Hozzátok azert jon ennyi perverz mert a normálisak legjava othon marad. A perverzeket ugyanugy kikozositik ha tudni roluk. Szval nemtom hany masszort megjarhatott 1 perv ember.

De utolag is irom, kerlek ne altalanosits.


Ui: Én probálnák elöbb reklámozni. És amig megismernek titeket 30-50%os akciót. És felirjatok hogy milyen masszas tipusokat valaltok stb.

Csinálni egy facebook oldalt. És ott osztogatni.

+

Eloszor az ismerosok korebe terjedni akiket ismertek es rendesek.


Remelem mindket vitázó tábornak tudtam számukra helyes választ adni.

2018. febr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

Nagy francokat vagy te masszőr.

Ilyen helyesírással meg ilyen gyerekes viselkedéssel el nem hiszem, hogy te dolgozol már. Neked csak kellett egy jó indok, hogy miért utálod tök alaptalanul a férfiakat.

Lényegtelen, hogy ki mit válaszol erre a kérdésre, neked úgyis csak az a megfelelő, amit te hallani akarsz. Fogalmazni sem tudsz rendesen, tisztára mint egy 13-14 éves. Szóval nem kell itt bemesélni, hogy te komoly, dolgozó felnőtt ember vagy.

Amondó vagyok, hogy anyád sem masszőr, csak kitaláltad azért, hogy adj egy bizonyítékot arra, miszerint a férfiaknak csak a szexen jár az eszük.


És ha nem lenne minden kamu és kitalált, nem írogatnál mindenkinek privát üzeneteket, hogy bizonyítgasd a hülyeséget. És most jöhet megint a szánalmas és gyerekes magyarázkodásod vagy a lepontozásod, mert nem tetszik az igazság.

2018. febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
47es valószínűtlen.
2018. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Azok után, hogy nekem 3 "kulturált" üzenetet küldtél, nekem is ugyanaz a véleményem.

Provokatív kamus csitri vagy, stílus és írás alapján tuti nem vagy több 15-nél, vagy ha több is vagy, akkor biztos, hogy csak a pultot törölgeted valami szutykos lebujban, ahova pont olyan alakok is járnak, amiket leírsz itt.

Nem kell magadat mentegetni, hogy masszőr vagy, meg a fenéket. Rengeteg masszőr ismerősöm van, soha egyik sem élt át ilyet.

Amondó vagyok, hogy ha dolgozol is, tuti valami lepattant bordélyban, ahova pont az ilyen pasasok özönlenek.


Tudod, ha te meg anyád ilyen helyeken masszőrködtök (márpedig be ne meséld, hogy normális keretek között csináljátok, mert az lehetetlen az irományod alapján), akkor nem tudom, min csodálkoztok.

És még valami: neked SEMMI sem számít normális válasznak, csak az, ami szintúgy a férfiakat szidja, meg a kis szennyes lelkecskédet simogatja.

2018. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Te se vagy jobb. Ha nincs értelmes hozzászolásod f****nak szólsz hozzá? Van egy véleményem ha nem tetszik a mi a tökömnek irsz kommentet? Ennyire nem bírod ki? Ez is elég gyerekes
2018. febr. 24. 21:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!