Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet csillapítani a...

Hogy lehet csillapítani a férfi elleni gyűlölet érzést?

Figyelt kérdés
Van barátom őt elviselem de rajta kívűl szinte az összes férfit utálom. Anyám masször és kinden nap hallom hogy nem mennek hozzá vendégek mert nem ad sexuális szolgáltatást. Ezen mindig kiakadok hogy miért van az hogy a pasikat csak a sex érdekli? Még 80-90 évesen is a pinán jár az eszük...azt mondják ösztön, meg hügy a sex JÁR nekik..mi az hogy jár nekik? Meg hogy unják hogy folyton egy nővel vannak ujdonságot akarnak..undoritó..A tv be se kegy más csak hogy a pasik kritozálják a nőket a soványra is azt mondják jaj dagadt...és ha találnak egy csajt az sex partner XD. Nagyképűek és a legápolatlanabb pasiknak is hatalmas eovárásaio vannak.röhelyes. Ez az egész kivált belöllem egy férfi gyűlöletet amit egyre nehezebben tűrök. Lehet tenni ellene hogy legaláb enyhűljön?
2018. febr. 22. 09:37
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:

És persze eggyik se él át ilyet naná. De ezt pest. Képzeld el még egy válaszoló akicel beszéltem sőt bem eggyel beszéltem aki ugyanígy van ezzel. Köztük volt pasi is és ő pl normállis volt. Hát igen nem inge nem vette magára. De te is csak ember vagy persze hogy mindenhez hozzá kell szólni valami bunkót ha nem értesz eggyet.

És akkor csodálkozol ha így írok. A másik meg semmit se tudsz a masszőr szakmáról és ez látszik rajtad. Az lehet hogy te a saját példádból indulsz ki. Ebből az jön le hogy te csak unatkozól azt nincs jobb dolgod. Szerintem kettőnk közűl te vagy akit max takarítónak vennének fel. Nekem van állásom, nem kell elhidd. Már kaptam választ értelmes emberektől. Elmondták mivel értenek eggyet mivel nem. Tudod ezt így is lehet.

2018. febr. 24. 22:13
 52/52 A kérdező kommentje:

Ez azoknak szól akik írnának a továbbiakban:

Nem úgy gyűlölöm a férfiakat hogy megyek az utcán és fuj férfi dögölj meg...amiről én beszélek az az ,hogy ha hívnak telefonon a hirdetésem miatt (amibe le van írva hogy milyen masszázst vállalok,és milyen vendégre nem vagyok kiváncsi)felveszem, beleszól egy férfi és elfog a pánik hogy jaj ne...nehogy ez is egy hülye legyen..de általába csalódnom kell. Meg arról beszélek hogy pl épp masszírozom, elkezd erőszakoskodni hogy de miért nem lehet több? Aztán felhívja a felesége, hogy mikor jön haza erre a drága úri ember elkezdi: jaaaaj én épp túlórázok a munkahelyemen..sietek ahogy tudok de kemény ez a meló..el mész a gyerekért? Ha már arra vagy beugrassz a mekibe és hozol kaját?. Na ezeknél érzem hogy úgy fejme tudnám lőni..vagy veleszólnék a telefonba hogy: perszee van erotikus masszázs is melyik elől kezdjük vagy hátúl? Csak hogy halja a feleség hogy mennyore keményen dolgozik a férje. Ezektől lehet falra mászni. Én ezt értem férfi gyűlölet alatt. Nekem is van partnerem nem utállom az összes férfit csak utállom felvenni a telefont ha férdi hív mert általában már a telefonba erőszakoskodni kezd. Ha meg rácsapim a telefont, akkor még én vagyok a bunkó. Na erre kéne megoldás. Hagyjam figyelmen kívűl? Hogy? Volt valaki ilyen vagy hasonló helyzetbe?

2018. febr. 25. 00:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!