Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet csillapítani a...

Hogy lehet csillapítani a férfi elleni gyűlölet érzést?

Figyelt kérdés
Van barátom őt elviselem de rajta kívűl szinte az összes férfit utálom. Anyám masször és kinden nap hallom hogy nem mennek hozzá vendégek mert nem ad sexuális szolgáltatást. Ezen mindig kiakadok hogy miért van az hogy a pasikat csak a sex érdekli? Még 80-90 évesen is a pinán jár az eszük...azt mondják ösztön, meg hügy a sex JÁR nekik..mi az hogy jár nekik? Meg hogy unják hogy folyton egy nővel vannak ujdonságot akarnak..undoritó..A tv be se kegy más csak hogy a pasik kritozálják a nőket a soványra is azt mondják jaj dagadt...és ha találnak egy csajt az sex partner XD. Nagyképűek és a legápolatlanabb pasiknak is hatalmas eovárásaio vannak.röhelyes. Ez az egész kivált belöllem egy férfi gyűlöletet amit egyre nehezebben tűrök. Lehet tenni ellene hogy legaláb enyhűljön?
2018. febr. 22. 09:37
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

figyi, ha utálod a férfiakat, és a nőkről ilyen kedvesen beszélsz, lehet, leszbikus vagy.

Válts sürgősen szalmát, és keresd a nők társaságát, sok nőnél van úgy, hogy nem fejlődött ki rendesen a nemi identitása.

Valószínű ezért undorodsz a férfiaktól, nekem is férfiként, ha hapsikat kellene masszíroznom, valószínű lehánynám mindet.

2018. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Dehogy akarod te ezt csillapítani, ahhoz csak el kellene kezdened gondolkozni, helyette inkább provokálsz. Nőként mondom, hogy szánalmas vagy ezzel az általánosítással. Na, most már írhatod a szokásos bunkó privátot, szerintem tudom melyik selejt vagy.
2018. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
A kérdezővel ne foglalkozzatok,beszéltem vele én is privátban,csak egy provokatív troll.
2018. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Már azért vagyok bunkó mert választ kértem de igazából értelmes nem jött. Eleve azért irtam mert irtad nem lesz senkim én mh rámutattam hogy értelmezd a szöveget! Meg mondom hogy nem minden pasi a baj hanem csak a többsége de nem bírod felfogni látom
2018. febr. 22. 15:07
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

Grat kérdező. Ha igaz, amit írsz, akkor tipikusan olyan ember vagy, akiből majd később igazi vérbeli nősoviniszta femináci lesz. A hozzád hasonlókat a nők többsége ugyanúgy rühelli, mert a normális feministákat is rólatok ítélik meg.

Általánosítasz minden mondatodban, de azért kegyesen elvárod, hogy a férfiak ne általánosítsanak. Olyanokat vársz el másoktól, amiket te ugyanúgy nem tudsz teljesíteni.


De szerintem is csak egy kis provokáló seggdugasz vagy, semmi más. Az irományod iszonyat gyerekes, tuti csak valami unatkozó tizenéves vagy, aki épp nem ment iskolába, és ezzel szórakozik szabadidejében.

2018. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Amúgy válts munkát és megoldódik a probléma.
2018. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:

" nem minden pasi a baj hanem csak a többsége "


Csillagom, szöveget értelmezni pont te nem tudsz. A "nem mindenki de a többség" az ugyanúgy idióta általánosítás, és egyáltalán nem igaz.

Neked hogy esne, ha valaki azt hangoztatná, hogy "a nők pénzéhes k rvák, nem mindenki az, de a többség igen" ? Neked ez nem általánosítás?

Vagy ha én azt mondom, hogy a tizenévesek 90%-a hálátlan, hisztis parazita, akkor neked ez sem általánosítás?


Tanulj meg TE olvasni és szöveget értelmezni. Az XD-zést meg abbahagyhatod mert irritálóan gyerekes.

2018. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Na jó. Valaki érti azt a mondatot hogy NEM MINDEN PASI HÜLYE CSAK A TÖBBSÉG! Ink hagyjuk mert látom senki se tud szöveget értelmezni. És persze majd én megyek más munkahelyre mert a pasik nem birnak a farkukkal na má
2018. febr. 22. 15:13
 29/52 anonim ***** válasza:

Mégis milyen értelmes választ vársz egy ilyen egetrengetően ostoba kérdésre, mucika?

A "nem az összes, csak a többség" ugyanolyan szánalmas általánosítás.

2018. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Meg ugylátom beigazolodott amit gondoltam. Általában a pasiknak mindent szabad XD. Ha erőszakos valamelyik semmi baaaj ha ba***ni akar nyugodtaan majd elviselem.

Ezerszer elmondtam hogyvannak kivételek de kesvés és az idegesít amit művelnek ezek akikről irok már egy ideje. Elkerülni lehetelen de talán van rá mód hogy ha ilyenbe botlokakkor tudjam kezelni. Ez lenne a lényeg de egyenlőre egy válasz adó írt értelmes választ. Garulállok annak az egynek aki megértette mi van

2018. febr. 22. 15:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!