Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélnétek valakit azért,...

Elítélnétek valakit azért, mert vagdossa vagy vagdosta magát?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,akivel jóba voltam egy ideig;de az utóbbi hónapban észrevettem hogy megutált,"hidegebb" lett velem szemben. Egy másik ismerősömtől tudtam meg,hogy azért mert észrevette a kezemen a vágásnyomokat. Nem frissek,csak korábban vagdosásfüggő voltam,és elég csúnyán látszódnak a hegek.

2018. aug. 15. 19:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

25-ös! "Aki erős az soha nem kezdi el"


Aki elesik, de feláll és tovább folytatja a harcot, az szerintem erősebb, mint az, aki sosem botlik meg. Egy gödörből kimászni több erő kell, mint egyenesen menni az úton...


Kérdező!


Én nem ítéllek el. A lelki fájdalmak enyhíthetők fizikai fájdalommal. Ez lehet egy kőkemény edzés, amivel már a határainkat súroljuk, egy kifulladásig tartó futás, de akár vagdosás is. Persze amíg az edzés vagy a futás hasznos is, addig a vagdosás csak egy gyors enyhítése a lelki szenvedésnek.

Régen elítéltem és gyengének tartottam az ilyen embereket, de idővel megértettem, hogy miért teszik, és hogy bizonyos mértékig segíthet. De ettől még nem egészséges. Van jobb módszer a problémák leküzdésére, de ezt biztos tudod, ha sikerült legyőznöd.


És egyetértek, hogy nem feltétlenül figyelemfelhívás miatt teszi ezt valaki. Ha rejtegeted, nem akarod, hogy lássák mások, az egyértelműen nem figyelemfelhívás.

2018. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem vagyok olyan szemét,hogy itélkezzek bárki felett.
2018. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!