Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan ne keseredjek el...

Hogyan ne keseredjek el minden éjjel itthon?

Figyelt kérdés

Amióta ebbe a panellakásba költöztem, kb 2 éve, minden éjjel sírógörcs jön rám. Minden éjjel öngyilkossági gondolatok öntik el a fejem. Minden éjjel sírok.

Az a baj, hogy egy nagyüzemi hentesüzlet felett lakok. 5-kor olyan hangzavar van, mint egy háborús övezet. Üvöltöznek mint a prolik, a földön húzzák a rekeszeket, a rekeszeket úgy csapkodják tiszta erőből, hogy a beton törik össze tőle. A teherautók beállnak az ablakom alá és onnan történik a fülsüketítő rakodás egész nap. Délután ugyanez, csak a rekeszeket bevágják izomerőből a teherautóba. Nem lehet aludni tőlük 5-től. Viszont én meg éjjeli bagoly vagyok, 2 előtt nem tudok elaludni, akármennyire erőlködöm is. Napi 3 óránál nem alszok évek óta többet éjszaka. Csak késő délután tudok még 2-3 órára visszafeküdni, hogy bepótoljam. Fáradt vagyok, de inkább lelkileg. Nem akarom a holnapot, nem akarom elfogadni. Megszeretnék szűnni létezni. Nem akarom a holnapi rakodást, üvöltözést.

Füldugó nem segít, a dübdüböt egyáltalán nem szűri, de amúgy semmit sem. Más megoldás pedig nincs, mert a költözés még évekig nem lehetséges nekem. Az ereim pattognak már, nem akarom hogy felkeljen a nap. Mit tudtok ajánalni, hogy elfogadjam a holnapot és "boldogabban keljek fel"?



2021. jún. 2. 00:30
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
95%
Ő írt már ki kérdést korábban is a zaj miatt,akkor annyit megtudtunk,hogy a rendőrség meg a város vezetősége is le van fizetve pénzzel meg hússal, ezért mindent megengedhetnek maguknak.Ha jól emlékszem,ez egy kisváros,ahol az összes csókos haverja egymásnak,és ha igaz volt,amit a kérdező írt,akkor ezt éppen a húsbolt vezetője vágta a kérdező képébe.Simán el tudom hinni,hogy igaz.
2021. jún. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbb helyen 5kor már beindul az élet... Csak pesten divat ez, hogy minden 10-kor vagy délben nyit, mindenki alszik vagy 9ig.


Szerintem diákmunkázz, és addig míg lesz pénzed szokj le az éjjeli bagolykodásról.

Este 8kor lefekszel és alszol. Mások nem fognak hozzád alkalnazkodni, főleg nem egy hentes üzlet.

Vegyél be valami altatót, gyógynövényes nyugtatót amitől könnyebben elalszol. Egy idő után megszokod a korai alvást.

2021. jún. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
94%
Nagyüzemi hentesüzlet... róluk már volt kinn jópár kérdés, a legutóbbinál az egyik ott dolgozó, amúgy kőbunkó emberke, meg egy ott lakó vesztek össze de kegyetlenül :D
2021. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
95%

22-es, nem az a baj, hogy beindul, hanem hogy konkrétan egy teljes lakóháznyi ember életét keserítik meg vele - úgy, hogy ők nyitottak ott üzletet egy eleve meglévő lakáskomplexum alatt.

És nem, nem lehet őket kipaterolni onnan, mert a kerület "meg van véve" általuk.

2021. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
92%

18-19, tehát én élek pl valahol, aztán odaköltöztetnek egy komplett üzemet alám, és még én alkalmazkodjak hozzájuk, mert ők már hajnalban üvöltöznek, meg b.s.kodják a földhöz a mindent. Oké.

Lényegtelen, hogy most itt a kérdező ment később, mert sok, már jóval az üzem megléte előtt ott élő ember is van.


Mondom ezt úgy, hogy Svájcban élek, és korán indul a nap, de azért hajnali fél öt-ötkor sosem riadtam fel arra, hogy a kb hatméterre lévő szupermarketbe hozzák és pakolják az árut.

2021. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
88%
Utolsónak. 18 vagyok. Én is érzem a helyzet abszurditasát, de jópár kérdés volt mar kint erről, cikkeztek is róla, stb. Nincs megoldás mert nem költöztetik el az üzletet, évek óta megy a huzavona. A kérdezőnek nincs pénze elköltözni, viszont valahogy túl kell élni, tehát alkalmazkodni kell. Ennyit tud jelenleg tenni, aztán elköltözik amint tud.
2021. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon sok hasznos volt a válaszokban, próbáld megfogadni őket, bár az én igazságérzetem alapvetően azt diktálja, hogy azt az üzletet támadni kell kollektíven a többi lakóval együtt, hogy húzzanak el a lakóövezetből!

Tényleg próbálj pozitívan hozzáállni, azon kívül egy egész padlót fedő vastag szőnyeget (ha nincs) vagy szőnyegpadlót is mindenképpen erőszakolj ki anyukádból, segítsen ebben neked.

2021. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
Vettem egy 27 decibelt szűrő fültokot egy ilyen munkavédelmi boltban, de semmit nem ér sajnos. 2000 ft a levesbe ment... Szivacsos füldugó + ez együttesen és így ellehet valahogy aludni, de reggel 5 óta 20 percenként ugyanúgy szívrohamokra kelek, mert akkorák a puffanások, mintha egy fegyvert sütnének el mellettem...
2021. jún. 3. 11:24
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen együttérzek, más jellegű, de hasonlóan zavaró problémával küzdök én is, és kb nincs rá megoldás, csak a rendkívül nehezen megvalósítható költözés lenne.

Segítséget nem lehet kapni.

A szervek nem azért vannak, hogy az állampolgárokat megvédjék más deviáns állampolgároktól, hanem azért, hogy magukat, és a rendszert védjék, mert ők olyan jól megélnek az adófizetők pénzéből.

2021. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
95%
Amennyiben meg van a blokk vissza tudod vinni
2021. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!