Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan ne keseredjek el...

Hogyan ne keseredjek el minden éjjel itthon?

Figyelt kérdés

Amióta ebbe a panellakásba költöztem, kb 2 éve, minden éjjel sírógörcs jön rám. Minden éjjel öngyilkossági gondolatok öntik el a fejem. Minden éjjel sírok.

Az a baj, hogy egy nagyüzemi hentesüzlet felett lakok. 5-kor olyan hangzavar van, mint egy háborús övezet. Üvöltöznek mint a prolik, a földön húzzák a rekeszeket, a rekeszeket úgy csapkodják tiszta erőből, hogy a beton törik össze tőle. A teherautók beállnak az ablakom alá és onnan történik a fülsüketítő rakodás egész nap. Délután ugyanez, csak a rekeszeket bevágják izomerőből a teherautóba. Nem lehet aludni tőlük 5-től. Viszont én meg éjjeli bagoly vagyok, 2 előtt nem tudok elaludni, akármennyire erőlködöm is. Napi 3 óránál nem alszok évek óta többet éjszaka. Csak késő délután tudok még 2-3 órára visszafeküdni, hogy bepótoljam. Fáradt vagyok, de inkább lelkileg. Nem akarom a holnapot, nem akarom elfogadni. Megszeretnék szűnni létezni. Nem akarom a holnapi rakodást, üvöltözést.

Füldugó nem segít, a dübdüböt egyáltalán nem szűri, de amúgy semmit sem. Más megoldás pedig nincs, mert a költözés még évekig nem lehetséges nekem. Az ereim pattognak már, nem akarom hogy felkeljen a nap. Mit tudtok ajánalni, hogy elfogadjam a holnapot és "boldogabban keljek fel"?



2021. jún. 2. 00:30
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
78%
Na mizu át tudtál kicsit állni jobb alvásrendre?
2021. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
Nem. Olyannyira összevissza van az alvási rendem, hogy most keltem fel 10 perce. Fogalmam nincs hogy fogom kibírni a holnapi zsivajt.
2021. jún. 13. 18:54
 43/58 anonim ***** válasza:
66%
Meg kell eröltetned magad hogy az alvásod rendbe jöjjön 23 kor lefekszel és 5kor felkelsz ennyi
2021. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
64%
Rá lehet szokni a korai fekvésre ha az ember akar, csak nem éjszaka kell számítógépezni, játszani, stb.
2021. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
41%
Figyelj. Annyira nem lehet pokol, mint a pasareti villalakasban, amit egy nap alatt valasztottak le a kommunistak, es jobbrol alkoholista pszichologusno volt drogdiler kisfiuval es bulibol csavokat felcipelo kislannyal, balrol egy minden ejszaka sikongato, uvoltozo egyetemista, akinek docens volt az apja ezert az osszes szomszed allitotta nem hall semmit. Emiatt vetel utan arultam, es ot honapig gyakorlatilag nappal reszletekben aludtam.
2021. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
Hasonlóan rossz
2021. júl. 28. 21:01
 47/58 anonim ***** válasza:
57%

Mar megint ez a henteses kerdes?? Volt mar vagy százszor…

Nem akarok bunko lenni, de gondolom nem ugy volt hogy te odakoltoztel es nyílt egy hentes, hanem fordítva, tehat jol tudtad hogy az ott van. Korultekintobbnek kellett volna lenni, ilyenek miatt olcsóbban is szoktak adni a lakást, szoval mindig gyanus is. Edd meg amit foztel.. mi is amikor vettunk telket, megnéztük hogy kik a szomszédok, ne legyen bolt mellettünk stb. Szerintem is lehet a pakolást halkabban vegezni, nem kell ordibalni hozza, de nyilvan oket nem fogod tudni megnevelni, szval csak a költözés a megoldás.

2021. aug. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:
Lényegtelen hogy ki volt itt előbb. Igen, csak 16 millió volt, ami gyanús volt de nem mindenki van sajnos tisztában a követlezményekkel. Főleg nem hétvégén, amikor megnézi a lakást és akkor nem szemtanúja.
2021. aug. 31. 08:08
 49/58 anonim ***** válasza:
81%

"Füldugó nem segít, a dübdüböt egyáltalán nem szűri, de amúgy semmit sem."


Kiírtál már pár kérdést a témában és többen is írták már, hogy ne füldugóval probálkozz, hanem a teljes fület befedő fűltokkal, és abból is a legjobb minőséggel, mert az tényleg hatásos minden zaj ellen. Persze sokkal drágább, mint egy füldugó, de a te helyzetedben bőven megérné.

2021. szept. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá pénze aut mondta
2021. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!